zChocolat

zChocolat

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě zChocolat

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu zChocolat.

O obchodu zChocolat

Rádi si čas od času dopřejete nějaké to sladké potěšení? Hřešte jedině s prvotřídní čokoládou od profesionálů v oboru z obchodu zChocolat. Na e-shopu zChocolat si vyberete z celé řady nejchutnějších čokoládových tyčinek i tabulek vyrobených pouze z nejkvalitnějších surovin. Udělejte radost svému partnerovi, rodičům či někomu jinému blízkému krabičkou luxusních čokoládových pralinek z e-shopu zChocolat.

Potěšte svoje smysly kvalitní čokoládou

Zahraniční internetový obchod zChocolat vám představuje luxusní francouzské čokoládové tyčinky, které jsou vyrobeny z prvotřídního lískooříškového krému a navrstveny do křupavého centra cukrovinek. Vybírat můžete hned ze tří druhů mléčných čokoládových tyčinek, které potěší vaše chuťové i další smyslové buňky. Obchod zChocolat nabízí také originální dárkové balení, kterým uděláte radost nejen sobě, ale především svým blízkým.

zchocolat čokoláda

Doprava a platba

Doprava objednávek z e-shopu zChocolat je zajišťována vybraným přepravcem na vaši adresu po České republice a vyjde vás na v přepočtu 473 Kč a při nákupu nad 5 položek jen na 184 Kč. Tento poplatek pak zahrnuje poštovné i balné.

Vaši objednávku z e-shopu zChocolat můžete uhradit on-line platební kartou nebo prostřednictvím platebního portálu PayPal.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě zChocolat a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 10 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O zChocolat

Objevte svět luxusních čokolád připravovaných mistry v čokoládovém oboru z celého světa. V internetovém obchodě zChocolat si vyberete z celé řady nejchutnějších čokoládových pralinek i tabulek vyrobených pouze z nejkvalitnějších surovin. Udělejte radost svému partnerovi, rodičům či někomu jinému blízkému krabičkou luxusních čokoládových pralinek z e-shopu zChocolat. 

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě zChocolat?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se