zChocolat

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

zChocolat slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě zChocolat

Platí do 24.10.2021

 
   

Objevte svět luxusních čokolád připravovaných mistry v čokoládovém oboru z celého světa. V internetovém obchodě zChocolat si...

O obchodu zChocolat

Rádi si čas od času dopřejete nějaké to sladké potěšení? Hřešte jedině s prvotřídní čokoládou od profesionálů v oboru z obchodu zChocolat. Na e-shopu zChocolat si vyberete z celé řady nejchutnějších čokoládových tyčinek i tabulek vyrobených pouze z nejkvalitnějších surovin. Udělejte radost svému partnerovi, rodičům či někomu jinému blízkému krabičkou luxusních čokoládových pralinek z e-shopu zChocolat.

Potěšte svoje smysly kvalitní čokoládou

Zahraniční internetový obchod zChocolat vám představuje luxusní francouzské čokoládové tyčinky, které jsou vyrobeny z prvotřídního lískooříškového krému a navrstveny do křupavého centra cukrovinek. Vybírat můžete hned ze tří druhů mléčných čokoládových tyčinek, které potěší vaše chuťové i další smyslové buňky. Obchod zChocolat nabízí také originální dárkové balení, kterým uděláte radost nejen sobě, ale především svým blízkým.

zchocolat čokoláda

Doprava a platba

Doprava objednávek z e-shopu zChocolat je zajišťována vybraným přepravcem na vaši adresu po České republice a vyjde vás na v přepočtu 473 Kč a při nákupu nad 5 položek jen na 184 Kč. Tento poplatek pak zahrnuje poštovné i balné.

Vaši objednávku z e-shopu zChocolat můžete uhradit on-line platební kartou nebo prostřednictvím platebního portálu PayPal.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě zChocolat a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 10 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O zChocolat

Objevte svět luxusních čokolád připravovaných mistry v čokoládovém oboru z celého světa. V internetovém obchodě zChocolat si vyberete z celé řady nejchutnějších čokoládových pralinek i tabulek vyrobených pouze z nejkvalitnějších surovin. Udělejte radost svému partnerovi, rodičům či někomu jinému blízkému krabičkou luxusních čokoládových pralinek z e-shopu zChocolat. 

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě zChocolat?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.