Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod Vinted právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony a slevy z obchodů Eobuv.czBIBLOOBonprix nebo Deichmann.

Slevový kupon 130 Kč na Eobuv.cz

+ 4 % zpět z nákupu

Sleva 130 Kč platí pro nákup nad 1 299 Kč na nezlevněné zboží. Slevový kupon využijte v košíku obchodu více

Under armour s 15% slevou na bibloo.cz na BIBLOO

Platí do 25.10.2021

+ 4 % zpět z nákupu

UNDER ARMOUR S 15% SLEVOU na BIBLOO.cz s kódem BIBLOO15 více

O obchodu Vinted

Vinted

Vinted v Česku založili Janet Lavicka a Lukáš Vala pod tehdejším názvem VotočVohoz. Vzorem jim byla litevská výměnná burza Manodrabuziai.lt (v současnosti Vinted.lt) a německý dceřinný portál Kleiderkreisel.de. Kromě Litvy a Německa portál funguje i v jiných zemích (USA, Francie, Polsko a UK) a plánuje expanzi do dalších zemí.

Vinted oblečení

Hlavní myšlenkou služby Vinted je výměna, nákup, prodej a darování oblečení, doplňků i kosmetiky. Uživatelé tak mají možnost vyměnit či prodat oblečení, které už nenosí, nebo jej nemohou reklamovat v obchodech. Díky Vinted se materiály na oblečení využijí na maximum, a neskončí nepoužité. Dále je zde také možnost najít oblečení, které již není dostupné v obchodních řetězcích. Někdy jsou tak k dostání i kousky od značek jako je Nike, dokonce někdy můžete ulovit i opravdu luxusní kabelky například od LV či Michaela Korse. Cenu oblečení a poštovného určuje uživatel, který vlastní prodávané zboží.

Vinted oblečení

Vinted.cz fórum

Vinted fórum pro své uživatele nabízí hned několik možností. Jednou z nich je možnost diskutovat o trendech aneb "co je in a co ne". Dále si uživatelé mohou radit ohledně transakcí, poštovného, nebo hledat konkrétní oblečení či kosmetiku, místo zdlouhavého hledání v nabídce. Součástí fóra je i takzvaná DIY - do it yourself rubrika pro kutily, kteří si s oblečením rádi vyhrají a upravují si jej dle vlastních potřeb a preferencí.

Vinted.cz přihlášení

Přihlásit či registrovat se do Vinted není nijak obtížné. Stačí si pouze vytvořit uživatelské jméno, zadat email a potvrdit, že uživateli bylo alespoň 18 let. Pro ty, kteří mají rádi své účty propojené Vinted poskytuje možnost přihlášení pomocí facebooku nebo Google+.

Šaty Vinted.cz

Pro dámy (nebo pány co hledají dárek pro drahou polovičku) má Vinted v sekci dámské oblečení podsekci šaty. Obchod nabízí hned několik možností, podle čeho šaty hledat. Nejdůležitější volbou bude velikost, dále uživatel může vybírat podle stavu, ceny, barvy, značky i příležitosti, na kterou se šaty hodí.

Vinted jde s dobou! 

Ani Vinted.cz se nezaseklo a posunulo se k mobilní aplikace, která je zdarma ke stažení jak pro Androidy tak Apply. Teď už můžete pohodlně a hlavně kdekoliv shopovat dle libosti! 

Vinted mobilní aplikace

Vinted.cz kontakt

Přímý kontakt na Vinted bohužel nikde není k dostání. Jediná možnost, jak se s administrátory stránek spojit je přes centrum pomoci, neboli support. Tam stačí popsat svůj problém nebo dotaz a odeslat. Administrátoři na dotazy odpovídají rychle a snaží se uživatelům pomoci a řešit jejich problémy. Nezapomeňte sledovat Vinted na FacebookuInstagramu nebo YouTube

 • Podobný obchod najdete i na Slovensku! Můžeme vám doporučit BonPrix.sk.
 • Podobný obchod najdete i v Polsku! Můžeme vám doporučit Bilboo.pl

O Vinted

Největší online second hand! To je Vinted! Chcete sehnat luxusní módu za nízké ceny? Máte rádi second handy? To Vinted bude jistě pro vás! 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Vinted.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.