Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Vinted

Vinted

www.vinted.cz
Vinted je sociální síť a online obchodní portál, který uživatelům nabízí možnost a prostor pro výměnu, nákup a darování oblečení, kosmetiky či doplňků. Jedná se tedy o takový online secondhandový obchod.

O obchodu Vinted

Vinted

Vinted v Česku založili Janet Lavicka a Lukáš Vala pod tehdejším názvem VotočVohoz. Vzorem jim byla litevská výměnná burza Manodrabuziai.lt (v současnosti Vinted.lt) a německý dceřinný portál Kleiderkreisel.de. Kromě Litvy a Německa portál funguje i v jiných zemích (USA, Francie, Polsko a UK) a plánuje expanze do dalších zemí.

Vinted oblečení

Hlavní myšlenkou služby Vinted je výměna, nákup, prodej a darování oblečení, doplňků i kosmetiky. Uživatelé tak mají možnost vyměnit či prodat oblečení, které už nenosí, nebo jej nemohou reklamovat v obchodech. Díky Vinted se materiály na oblečení využijí na maximum, a neskončí nepoužité. Dále je zde také možnost najít oblečení, které již není dostupné v obchodních řetězcích. Někdy jsou tak k dostání i kousky od značek jako je Nike a další vzácné kousky. Cenu oblečení a poštovného určuje uživatel, který vlastní prodávané zboží.

Vinted.cz fórum

Vinted fórum pro své uživatele nabízí hned několik možností. Jednou z nich je možnost diskutovat o trendech aneb "co je in a co ne". Dále si uživatelé mohou radit ohledně transakcí, poštovného, nebo hledat konkrétní oblečení či kosmetiku, místo zdlouhavého hledání v nabídce. Součástí fóra je i takzvaná DIY - do it yourself rubrika pro kutily, kteří si s oblečením rádi vyhrají a upravují si jej dle vlastních potřeb a preferencí.

Vinted.cz přihlášení

Přihlásit či registrovat se do Vinted není nijak obtížné. Stačí si pouze vytvořit uživatelské jméno, zadat email a potvrdit, že uživateli bylo alespoň 18 let. Pro ty, kteří mají rádi své účty propojené Vinted poskytuje možnost přihlášení pomocí facebooku nebo Google+.

Šaty Vinted.cz

Pro dámy (nebo pány co hledají dárek pro drahou polovičku) má Vinted v sekci dámské oblečení podsekci šaty. Obchod nabízí hned několik možností, podle čeho šaty hledat. Nejdůležitější volbou bude velikost, dále uživatel může vybírat podle stavu, ceny, barvy, značky i příležitosti, na kterou se šaty hodí.

Vinted.cz kontakt

Přímý kontakt na Vinted bohužel nikde není k dostání. Jediná možnost, jak se s administrátory stránek spojit je přes centrum pomoci, neboli support. Tam stačí popsat svůj problém nebo dotaz a odeslat. Administrátoři na dotazy odpovídají rychle a snaží se uživatelům pomoci a řešit jejich problémy.

Vinted.cz slevové kupóny

Jedním z nejčastějších topiců na fóru jsou právě slevové kupóny. Uživatelé je buď poskytují nebo hledají. Najde-li uživatel slevový kupon, který hledal, může prostřednictvím soukromé zprávy napsat poskytovateli kuponu a domluvit se na předání.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť H&M.
 • Podobny sklep Nike mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

ČSOB pojišťovna: Výhodné pojištění i…

ČSOB Pojišťovna, a.s. je velkým hráčem v oblasti pojišťovnictví na českém trhu. Připravili jsme...
21.10.2018 Zobrazit článek

Alza - 7 tipů, jak na nákupu ušetřit i…

Alza se právem řadí mezi nejoblíbenější české eshopy. Z oblasti elektra zde nakoupíte snad úplně...
28.11.2018 Zobrazit článek

Jak mazlit domácí mazlíčky

Speciál se zaměřením na naše zvířecí miláčky. Máte doma kočičku? Doporučíme vám nejlepší krmivo...
16.2.2017 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1357 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo