O obchodu Vinted

Vinted

Vinted v Česku založili Janet Lavicka a Lukáš Vala pod tehdejším názvem VotočVohoz. Vzorem jim byla litevská výměnná burza Manodrabuziai.lt (v současnosti Vinted.lt) a německý dceřinný portál Kleiderkreisel.de. Kromě Litvy a Německa portál funguje i v jiných zemích (USA, Francie, Polsko a UK) a plánuje expanze do dalších zemí.

Vinted oblečení

Hlavní myšlenkou služby Vinted je výměna, nákup, prodej a darování oblečení, doplňků i kosmetiky. Uživatelé tak mají možnost vyměnit či prodat oblečení, které už nenosí, nebo jej nemohou reklamovat v obchodech. Díky Vinted se materiály na oblečení využijí na maximum, a neskončí nepoužité. Dále je zde také možnost najít oblečení, které již není dostupné v obchodních řetězcích. Někdy jsou tak k dostání i kousky od značek jako je Nike a další vzácné kousky. Cenu oblečení a poštovného určuje uživatel, který vlastní prodávané zboží.

Vinted.cz fórum

Vinted fórum pro své uživatele nabízí hned několik možností. Jednou z nich je možnost diskutovat o trendech aneb "co je in a co ne". Dále si uživatelé mohou radit ohledně transakcí, poštovného, nebo hledat konkrétní oblečení či kosmetiku, místo zdlouhavého hledání v nabídce. Součástí fóra je i takzvaná DIY - do it yourself rubrika pro kutily, kteří si s oblečením rádi vyhrají a upravují si jej dle vlastních potřeb a preferencí.

Vinted.cz přihlášení

Přihlásit či registrovat se do Vinted není nijak obtížné. Stačí si pouze vytvořit uživatelské jméno, zadat email a potvrdit, že uživateli bylo alespoň 18 let. Pro ty, kteří mají rádi své účty propojené Vinted poskytuje možnost přihlášení pomocí facebooku nebo Google+.

Šaty Vinted.cz

Pro dámy (nebo pány co hledají dárek pro drahou polovičku) má Vinted v sekci dámské oblečení podsekci šaty. Obchod nabízí hned několik možností, podle čeho šaty hledat. Nejdůležitější volbou bude velikost, dále uživatel může vybírat podle stavu, ceny, barvy, značky i příležitosti, na kterou se šaty hodí.

Vinted.cz kontakt

Přímý kontakt na Vinted bohužel nikde není k dostání. Jediná možnost, jak se s administrátory stránek spojit je přes centrum pomoci, neboli support. Tam stačí popsat svůj problém nebo dotaz a odeslat. Administrátoři na dotazy odpovídají rychle a snaží se uživatelům pomoci a řešit jejich problémy.

Vinted.cz slevové kupóny

Jedním z nejčastějších topiců na fóru jsou právě slevové kupóny. Uživatelé je buď poskytují nebo hledají. Najde-li uživatel slevový kupon, který hledal, může prostřednictvím soukromé zprávy napsat poskytovateli kuponu a domluvit se na předání.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť H&M.
 • Podobny sklep Nike mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Vinted slevové kódy, které jste zmeškali

Podobné obchody

Vinted je sociální síť a online obchodní portál, který uživatelům nabízí možnost a prostor pro výměnu, nákup a darování oblečení, kosmetiky či doplňků. Jedná se tedy o takový online secondhandový obchod.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.