Vilen Door

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Vilen Door slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě Vilen Door

Platí do 17.10.2021

 
   

Vstupte do světa dveří. V eshopu Vilen Door objevíte zajímavou nabídku moderních interiérových dveří. Na své si přijdou zejména...

O obchodu Vilen Door

Hledáte kvalitní dřevěné a posuvné dveře nebo zárubně? Při rekonstrukci interiéru by se nemělo zapomínat ani na takové detaily, jako jsou vnitřní dveře. V e-shopu Vilen-door.cz nabízejí dveře, které nabídnou prémiový povrch a dodají šmrnc Vaši domácnosti. Na Vilen-Door.cz se těší oblíbenosti především rámové interiérové dveře s prémiovým povrchem zvaným VILEN PREMIUM. V porovnání s konkurencí je VILEN PREMIUM o krok napřed, protože neobsahuje plastifikátory, roztoky, formaldehydy a tím pádem jsou takové dveře šetrné k životnímu prostředí k vašemu zdraví.

Kromě dveří tu koupíte také zárubně, posuvné dveře nebo stavební pouzdra. Na Vilen-Door.cz najdete příklady užití jednotlivých dveří a také kompletní aktuální katalog pro dané období. Jednotlivé modely mají různé možnosti – barvy, tvary, velikosti, kování atd. – vše můžete navolit sami z nabídky.

Co se designu týče, přijdou si na své příznivci dřevěných dekorů, ale i monochromatického či lesklého provedení. VILEN je navíc vysoce odolný povrch, a to jak vůči mechanickému poškození, tak i vodě či otěru. Zvládnou bez problémů také vysoké okolní teploty.

Obrázek

Doprava a platba

Obchod nabízí prémiovou dopravu a připlatit si můžete také za dopravu včetně montáže. Vyzvedávat zboží můžete také v Praze nebo Brně osobně. 

Platit můžete převodem, zálohově 30 % + dobírkou za poplatek na místě nebo celou částku dobírkou. Zálohu je nutné uplatnit pouze pro zboží, které je na objednávku.

Při nákupu nad 10 000 Kč máte dopravu zdarma. 

Zákaznický servis

V případě dotazů se můžete obrátit na telefonní číslo:+420 222 544 711 nebo psát na e-mail: info@villen-door.cz

Sledujte obchod také na Facebooku nebo Instagramu.

Výhodnější nákupy na Vilen-Door.cz

Vše můžete nakoupit ještě výhodněji. Neváhejte a nakupte přes cashback portálu Tipli.cz.

Podobné produkty můžete nakoupit také v e-shopu:

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Vilen Door

Nevíte si rady s uplatněním slevového kupónu? Využijte návod níže.

1. Výběr slevového kódu

Z nabídky si vyberte slevový kód, který chcete uplatnit.

2. Zobrazení slevového kuponu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste si vybrali. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a následně budete přesměrováni přímo na e-shop.

Obrázek

3. Zadání slevového kódu

V košíku v prvním kroku objednávky zadejte zkopírovaný kód.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Vilen Door

Vstupte do světa dveří. V eshopu Vilen Door objevíte zajímavou nabídku moderních interiérových dveří. Na své si přijdou zejména příznivci a příznivkyně čistých linií a dřevěného vzhledu. Portfolio obchodu Vilen Door obsahuje nejen klasické dveře s panty, ale také posuvné dveře a všechny nezbytné konstrukční prvky jako zárubně a stavební pouzdra. Modely dveří si můžete přizpůsobit: vyberte si kování, kliky nebo barvu a design povrchu.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Vilen Door?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.