Erkado

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Erkado slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě Erkado

Platí do 24.09.2021

 
   

Erkado je prověřeným výrobcem všech typů dveří. Od posuvných přes interiérové až po vstupní dveře. Dveře Erkado

O obchodu Erkado

Hledáte kvalitní shrnovací, dřevěné, posuvné, stavební, vchodové nebo interiérové dveře? Internetový obchod Dvere-erkado.cz se specializuje na prodej interiérových dveří. Ty si je možné pořídit v mnoha variantách, a tedy do všech místností. V nabídce najdete především dveře výrobce Erkado, přičemž hlavní specializací internetového obchodu ERKADO jsou interiérové dveře. Výrobce Erkado označuje své dveře za „ztělesnění kvality, atraktivity a spolehlivosti, zaručují bezpečnost vašeho domu, majetku a vašich blízkých“.

Na Dvere-erkado.cz naleznete široký sortiment, který bude šetrný pro Vaši peněženku. V nabídce naleznete interiérové dveře, posuvné dveře, celoskleněné dveře, masivní dřevěné dveře, vstupní dveře, zárubně, kování na dveře, doplňky a další zboží. A navíc jde i o dveře vhodné nejen do interiéru určeného k bydlení. Pořídíte tu i dveře do kanceláří nebo jiných nebytových prostor. 

Nemusíte se bát, že byste si s výběrem neporadili nebo že byste vybrali špatně. V obchodě Dvere-Erkado.cz pracuje spousta specialistů, kteří vám s výběrem rádi pomohou.

Erkado

Doprava a platba

Dopravu zajišťuje blíže nespecifikovaná kurýrní služba jejíž výběr záleží na charakteru a především rozměrech a hmotnosti objednávky.

Platit je možné na dobírku, online kartou nebo bankovním převodem.

Dopravu zdarma získáte při nákupu nad 10 000 Kč

Zákaznická linka

Přejete si objednat nebo se na cokoliv zeptat? S obchodem se můžete spojit telefonicky na čísle 800 111 999 ve všední dny Po - Pá: od 09:30 do 18:00 hodin nebo písemně na email: info@erkado.cz


Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Erkado

Erkado je prověřeným výrobcem všech typů dveří. Od posuvných přes interiérové až po vstupní dveře. Dveře Erkado v sobě spojují funkčnost a eleganci. Vyráběné jsou z těch nejkvalitnějších materiálů za použití nejmodernějších technologií. Společnost Erkado se výrobou dveří a jejich prodejem zabývá už přes 35 let. V e-shopu Erkado si z tisíců výrobků vybere každý, ať už podle vkusu nebo rozpočtu.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Erkado?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.