Erkado

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Erkado

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Erkado.

O obchodu Erkado

Hledáte kvalitní shrnovací, dřevěné, posuvné, stavební, vchodové nebo interiérové dveře? Internetový obchod Dvere-erkado.cz se specializuje na prodej interiérových dveří. Ty si je možné pořídit v mnoha variantách, a tedy do všech místností. V nabídce najdete především dveře výrobce Erkado, přičemž hlavní specializací internetového obchodu ERKADO jsou interiérové dveře. Výrobce Erkado označuje své dveře za „ztělesnění kvality, atraktivity a spolehlivosti, zaručují bezpečnost vašeho domu, majetku a vašich blízkých“.

Na Dvere-erkado.cz naleznete široký sortiment, který bude šetrný pro Vaši peněženku. V nabídce naleznete interiérové dveře, posuvné dveře, celoskleněné dveře, masivní dřevěné dveře, vstupní dveře, zárubně, kování na dveře, doplňky a další zboží. A navíc jde i o dveře vhodné nejen do interiéru určeného k bydlení. Pořídíte tu i dveře do kanceláří nebo jiných nebytových prostor. 

Nemusíte se bát, že byste si s výběrem neporadili nebo že byste vybrali špatně. V obchodě Dvere-Erkado.cz pracuje spousta specialistů, kteří vám s výběrem rádi pomohou.

Erkado

Doprava a platba

Dopravu zajišťuje blíže nespecifikovaná kurýrní služba jejíž výběr záleží na charakteru a především rozměrech a hmotnosti objednávky.

Platit je možné na dobírku, online kartou nebo bankovním převodem.

Dopravu zdarma získáte při nákupu nad 10 000 Kč

Zákaznická linka

Přejete si objednat nebo se na cokoliv zeptat? S obchodem se můžete spojit telefonicky na čísle 800 111 999 ve všední dny Po - Pá: od 09:30 do 18:00 hodin nebo písemně na email: info@erkado.cz


Erkado slevové kódy, které jste zmeškali

Akce dveře 4+1 zdarma

31.08.2020

Recenze Erkado

Jana M.

22.08.2023 5.0

Je to skvelá firma, ktorá dodáva kvalitné dvere a iné potrebné veci.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Erkado

Erkado je prověřeným výrobcem všech typů dveří. Od posuvných přes interiérové až po vstupní dveře. Dveře Erkado v sobě spojují funkčnost a eleganci. Vyráběné jsou z těch nejkvalitnějších materiálů za použití nejmodernějších technologií. Společnost Erkado se výrobou dveří a jejich prodejem zabývá už přes 35 let. V e-shopu Erkado si z tisíců výrobků vybere každý, ať už podle vkusu nebo rozpočtu.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1 % zpět z ceny nákupu v obchodě Erkado?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se