Sik Silk

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Sik Silk slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 3,2 % na vše v obchodě Sik Silk

Platí do 24.10.2021

 
   

Máte pocit, že by váš šatník potřeboval trochu osvěžit? Vdechněte mu nový život s módními kousky díky internetovému obchodu Sik...

O obchodu Sik Silk

Značka SIKSILK vznikla v Británii v roce 2012 a nabízí nejnovější trendy v high fashion. SIKSILK je stylová kombinace sportovního oblečení a streetwear oblečení s obrovskou inspirací od špičkových sportovců z celého světa. Patří mezi ně například Cristiano Ronaldo, Philippe Coutinho či Lionel Messi. Tato neotřelá kombinace streetové módy a sportovního oblečení si získala obrovskou oblibu po celém světě.

Jejich cílem jako značky je expandovat a vizí je stát se více než jen značkou, ale životním stylem. Chtějí vytvořit hnutí mladých lidí, kteří jsou aktivní, sportují, jsou kreativní a mají zájem o to co nosí. Značka SIKSILK je idální na každodenní nošení, do posilovny, či na večírek.

Obrázek

Doprava a platba

E-shop SikSilk.com rozesílá objednávky celosvětově zdarma. Platit můžete online bankovní kartou, skrze PayPal nebo ApplePay.

Kontakt

E-shop můžete kontaktovat na e-mail:customer@siksilk.com / salesenquiries@siksilk.com

SIKSILK můžete sledovat i na sociálních sítích a to na Facebooku, Instagramu nebo Pinterestu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Sik Silk

Máte pocit, že by váš šatník potřeboval trochu osvěžit? Vdechněte mu nový život s módními kousky díky internetovému obchodu Sik Silk. Kombinace sportovní a streetové módy vám zajistí moderní styl a přitom vysoké pohodlí. Vyberte si v tomto zahraničním e-shopu z pánských, dámských nebo juniorksých kolekcí. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3,2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Sik Silk?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.