PureVPN

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

PureVPN slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 12,5 % na vše v obchodě PureVPN

Platí do 28.09.2021

 
   

PureVPN je komerční virtuální soukromá síť, která umožňuje uživatelům streamování, zabezpečení, sdílení souborů a surfování na internetu....

O obchodu PureVPN

Ať už je vaší prioritou vysokorychlostní streamování, zabezpečení, sdílení souborů, soukromí nebo surfování na internetu, se serverem PureVPN získáte všechny z těchto aspektů. Dopřejte si bezkonkurenční vlastnosti zařízení díky softwaru PureVPN.

Vlastnosti a výhody PureVPN 

Se serverem PureVPN získáte kompletní balíček možností k využívání svého zařízení. Od přístupu k obsahu, sledování filmů, televizních pořadů či sportovních akcí. Díky serveru PureVPN budete mít okamžitý přístup k vašemu oblíbenému obsahu na svém počítači, ať jste kdekoli. 

Samozřejmostí programu PureVPN je také prvotřídní ochrana a zabezpečení vašich dat a obsahu. Bezpečnost je zaručena anonymními VPN IP adresami, speciálními šifrovacími kódy a používáním globálních sítí VPN serverů. Můžete si tak být jistí, že s PureVPN budete mít všechna svá data v naprostém bezpečí. 

PureVPN obchod

Vyberte si balíček s výhodnou cenou 

V zahraničním obchodě PureVPN si vyberete hned z několika balíčků serverů VPN. Vybrat si můžete z měsíčního balíčku PureVPN za 10.95 $ nebo půlročního s výhodnější cenou 49.95 $. S každým balíčkem PureVPN máte zcela kompletní přístup ke všem vašim datům a obsahu. 

Na PureVPN si nyní můžete zakoupit zkušební balíček na 7 dní za pouhých 0.99 $ a vyzkoušet si tak bezkonkurenční výhody tohoto serveru. 

Způsob platby

V internetovém obchodě PureVPN můžete svou objednávku zaplatit hned několika způsoby: 

 • On-lne platební kartou (Visa, Mastercard, Amex).
 • Prostřednictvím platebního portálu PayPal.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě PureVPN. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě PureVPN vás odměníme částkou až 21 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O PureVPN

PureVPN je komerční virtuální soukromá síť, která umožňuje uživatelům streamování, zabezpečení, sdílení souborů a surfování na internetu. Společnost funguje od roku 2007, kdy byla založena v Hongkongu. PureVPN vám zajistí bezpečnost pro vaše data a obsah díky anonymním VPN IP adresám.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 12,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě PureVPN?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.