One.com

O obchodu One.com

One.com Webhosting

Přes One.com webhosting si můžete vybrat služby z několika balíčků. V každém z nich najdete několik GB místa v úložišti a na RAM, možnost vlastnit jeden i několik webů, databáze, SSL certifikát a další funkce. Webové stránky od One.com mají až extrémní rychlost a ovládací panel navržený tak, aby byl co nejvíce uživatelsky přívětivý. V případě potřeby je k dispozici zákaznický servis.

One.com Webshop

Chcete mít svůj vlastní e-shop, ale nemáte žádnou platformu pro webové stránky? One.com vyvíjí nejrůznější softwary a má pro vás řešení v podobě website builderu s modulem webshop, se kterým se dostanete do celého světa. Na výběr máte ze dvou balíčků s funkcemi jako je například responzivita mobilního webu, neomezené množství stránek, SSL certifikát, šablony a především plně funkční online obchod s možností platby kartou. Vyplatí se sledovat také One.com leták s aktuálními nabídkami výhodných produktů.

One.com Website Builder

V dnešní době jsou responzivní weby nejen na One.com slevy, kde jsou pravidelně vypisovány výhodné nabídky.

One.com WordPress

WordPress je oblíbenou platformou pro stavbu webu. Díky One.com si můžete na svém počítači WordPress nainstalovat jedním kliknutím a začít pracovat. Weby se načítají opravdu rychle díky vlastnímu hostingu. WordPress balíčky obsahují ochranu proti malware a různé nástroje určené pro optimalizaci webu.

One.com zrušení

Webový prostor zrušíte pomocí odkazu. Stačí se obrátit na One.com podporu a požádat o zaslání odkazu do e-mailové schránky, kde jen kliknete, zadáte heslo a postup zrušení bude zahájen. Pokud se zrušení nepovede ručně, využijte webový formulář, pošlete a vše je vyřízeno.

Podobný eshop Paragon-Software.sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku.

Podobny sklep DHosting.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O One.com

Potřebujete kvalitní webhostingové služby? Od roku 2002 to není problém. One.com je dánská společnost, která se za tu dobu stala natolik významnou, že poskytuje služby v celé Evropě. Poskytuje domény a prodává webhostingové služby.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod One.com.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se