Norton

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Norton slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 12,5 % na vše v obchodě Norton

Platí do 17.10.2021

 
   

Norton 360 - komplexní ochrana včetně antiviru plus síť VPN, správce hesel a nejen to. Vše v jediném řešení. Norton vám...

O obchodu Norton

Norton 360 - komplexní ochrana včetně antiviru plus síť VPN, správce hesel a nejen to. Vše v jediném řešení. Norton vám poskytne pokročilé zabezpečení zařízení před viry, phishingem a dalšími online hrozbami. Vybrat si můžete hned ze tří variant Norton 360, a to Standard, Deluxe a Premium. Norton security svým službám 100% věří, a proto nabízí garanci vrácení peněz. Pokud bude vaše zařízení napadeno virem, který experti z týmu Norton nedokáží odstranit, dostanete své peníze zpět.

norton antivirus

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete Norton jednoduše kontaktovat telefonicky na čísle +420 239 016 463 (Po-Čt od 09:00 do 17:00, Pá od 09:30 do 17:00). Norton najdete také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook nebo Twitter a mějte přehled o nejnovějších zprávách, tipech a aktuálních informacích.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Norton

Vybrali jste si některý Norton slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku zaškrtněte „Máte kód kupónu?“, zadejte zkopírovaný kód a klikněte na tlačítko „Použít“.

norton slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka Norton slevový kód, můžete objevit i další skvělé nabídky.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Norton

Norton 360 - komplexní ochrana včetně antiviru plus síť VPN, správce hesel a nejen to. Vše v jediném řešení. Norton vám poskytne pokročilé zabezpečení zařízení před viry, phishingem a dalšími online hrozbami. Vybrat si můžete hned ze tří variant Norton 360, a to Standard, Deluxe a Premium. Norton security svým službám 100% věří, a proto nabízí garanci vrácení peněz. Pokud bude vaše zařízení napadeno virem, který experti z týmu Norton nedokáží odstranit, dostanete své peníze zpět.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  12,5 %
BLACKLIST Legacy Products, Bundle SKU's Blacklist, Free with Bundle: Blacklist 0 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  12,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Norton?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.