Obchody, kde vás odměníme

O obchodu Nejlevnější podlahy

Vybavujete nový byt, nebo rekonstruujete ten starý a nevíte, jakou podlahu zvolit? Chcete, aby byla vaše podlaha unikátním doplňkem vašeho domova? Obraťte se na internetový obchod Nejlevnějšípodlahy.cz, který nabízí široký sortiment kvalitních podlahových materiálů. Prodává jen zdravotně nezávadné podlahy od kvalitních výrobců. V nabídce najdete vinylové, dřevěné nebo plovoucí podlahy, PVC a CV podlahy, korkové podlahy i koberce.

Vyberte si podlahu svých snů 

Toužíte po nové podlaze z kvalitních materiálů a s nadčasovým designem? Obchod Nejlevnější podlahy nabízí bohatou nabídku nejrůznějších druhů podlah. Vyberete si zde podlahy plovoucí, dřevěné, vinylové, korkové či ekologické podlahy. Samozřejmostí je také široký výběr barevného provedení a zpracování. Vyberte si e-shopu Nejlevnější vinylové podlahy elegantní a stylovou podlahu, která se bude perfektně hodit do vaší domácnosti.

Obrázek

Virtuální asistent plánování podlah 

Internetový obchod Nejlevnější podlahy nyní nově nabízí možnost využít virtuálního asistenta při výběru vaší vysněné podlahy. Prostřednictvím virtuálního asistenta si můžete přímo na stránkách e-shopu Nejlevnější podlahy sami vytvořit vlastní návrh podlahy do vašeho interiéru. Podlahu si v několika jednoduchých krocích vytvoříte přesně na míru a uvidíte její vizualizaci ve virtuální místnosti podle vašeho pokoje.

Jednoduchý nákup v e-shopu Nejlevnější podlahy

Nakupujte jednoduše on-line a v pohodlí vašeho domova. V přehledně uspořádaném e-shopu Nejlevnější podlahy si vyberete z on-line nabídky veškerého sortimentu, který obchod nabízí. E-shop je rozdělen podle kategorií jednotlivých druhů podlah a doplňků, díky čemuž vám nákup nezabere více než pár minut.

Obrázek

Prohlédněte si podlahy v partnerských prodejnách 

Obchod Nejlevnější podlahy prodává sortiment sice on-line, spolupracuje však s několika partnerskými obchody, které najdete například v Praze, Brně, Ostravě, Ústí nad Labem či Olomouci a v dalších větších městech po celé České republice. Zde si můžete nabízený sortiment pečlivě prohlédnout a následně rovnou zakoupit, nebo si ho objednat on-line z pohodlí vašeho domova.

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Nejlevnější podlahy? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Nejlevnější podlahy na telefonním čísle +420 603 220 645 či e-mailové adrese info@nejlevnejsipodlahy.cz, kde vám zodpoví odborně vyškolený personál každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Nejlevnější podlahy. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Nejlevnější podlahy vás odměníme až 3 % z částky vašeho nákupu.

Jak uplatnit slevové kupóny na Nejlevnější podlahy

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků sleva v obchodě Nejlevnější podlahy bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete uplatnit při nákupu v e-shopu Nejlevnější podlahy.

2. Zkopírujte slevový kód

Pro zobrazení slevového kódu klikněte na tlačítko „Získat kupón“. Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Nejlevnější podlahy. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Nejlevnější podlahy. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Přeji si použít slevový kupón“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Nejlevnější podlahy. Následně potvrďte tlačítkem „Použít“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Nejlevnější podlahy slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

O Nejlevnější podlahy

Vybavujete nový byt, nebo rekonstruujete ten starý a nevíte, jakou podlahu zvolit? Obraťte se na internetový obchod Nejlevnějšípodlahy.cz, který nabízí široký sortiment kvalitních podlahových materiálů. Prodává jen zdravotně nezávadné podlahy od kvalitních výrobců. V nabídce najdete vinylové, dřevěné nebo plovoucí podlahy, PVC a CV podlahy, korkové podlahy i koberce.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Nejlevnější podlahy.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se