Nejlevnější podlahy

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Nejlevnější podlahy

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Nejlevnější podlahy.

Slevový kód Nejlevnější podlahy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Nejlevnější podlahy

Platí do 29.05.2024

 
 

Vybavujete nový byt, nebo rekonstruujete ten starý a nevíte, jakou podlahu zvolit? Obraťte se na internetový obchod Nejlevnějšípodlahy...

Výprodej: Nakupujte podlahy s velkými slevami

+ 2,5 % zpět z nákupu
 

Nakupte podlahu za skvělou cenu.

O obchodu Nejlevnější podlahy

Vybavujete nový byt, nebo rekonstruujete ten starý a nevíte, jakou podlahu zvolit? Chcete, aby byla vaše podlaha unikátním doplňkem vašeho domova? Obraťte se na internetový obchod Nejlevnějšípodlahy.cz, který nabízí široký sortiment kvalitních podlahových materiálů. Prodává jen zdravotně nezávadné podlahy od kvalitních výrobců. V nabídce najdete vinylové, dřevěné nebo plovoucí podlahy, PVC a CV podlahy, korkové podlahy i koberce.

Vyberte si podlahu svých snů 

Toužíte po nové podlaze z kvalitních materiálů a s nadčasovým designem? Obchod Nejlevnější podlahy nabízí bohatou nabídku nejrůznějších druhů podlah. Vyberete si zde podlahy plovoucí, dřevěné, vinylové, korkové či ekologické podlahy. Samozřejmostí je také široký výběr barevného provedení a zpracování. Vyberte si e-shopu Nejlevnější vinylové podlahy elegantní a stylovou podlahu, která se bude perfektně hodit do vaší domácnosti.

Obrázek

Virtuální asistent plánování podlah 

Internetový obchod Nejlevnější podlahy nyní nově nabízí možnost využít virtuálního asistenta při výběru vaší vysněné podlahy. Prostřednictvím virtuálního asistenta si můžete přímo na stránkách e-shopu Nejlevnější podlahy sami vytvořit vlastní návrh podlahy do vašeho interiéru. Podlahu si v několika jednoduchých krocích vytvoříte přesně na míru a uvidíte její vizualizaci ve virtuální místnosti podle vašeho pokoje.

Jednoduchý nákup v e-shopu Nejlevnější podlahy

Nakupujte jednoduše on-line a v pohodlí vašeho domova. V přehledně uspořádaném e-shopu Nejlevnější podlahy si vyberete z on-line nabídky veškerého sortimentu, který obchod nabízí. E-shop je rozdělen podle kategorií jednotlivých druhů podlah a doplňků, díky čemuž vám nákup nezabere více než pár minut.

Obrázek

Prohlédněte si podlahy v partnerských prodejnách 

Obchod Nejlevnější podlahy prodává sortiment sice on-line, spolupracuje však s několika partnerskými obchody, které najdete například v Praze, Brně, Ostravě, Ústí nad Labem či Olomouci a v dalších větších městech po celé České republice. Zde si můžete nabízený sortiment pečlivě prohlédnout a následně rovnou zakoupit, nebo si ho objednat on-line z pohodlí vašeho domova.

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Nejlevnější podlahy? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Nejlevnější podlahy na telefonním čísle +420 603 220 645 či e-mailové adrese info@nejlevnejsipodlahy.cz, kde vám zodpoví odborně vyškolený personál každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Nejlevnější podlahy. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Nejlevnější podlahy vás odměníme až 3 % z částky vašeho nákupu.

Nejlevnější podlahy slevové kódy, které jste zmeškali

Akce na vybrané dekory z kolekce Wineo 600 WOOD XL

31.12.2023

Akce na vybrané dekory z kolekce Wineo 600 WOOD XL

31.12.2023

Akce na vybrané dekory z kolekce Wineo 600 WOOD XL

31.12.2023

Akce na vybrané dekory z kolekce Wineo 600 WOOD XL

31.12.2023

Akce na vybrané dekory z kolekce Wineo 600 WOOD XL

31.12.2023

Akce na vybrané dekory z kolekce Wineo 600 WOOD XL

31.12.2023

Akce na vybrané dekory z kolekce Wineo 600 WOOD XL

31.12.2023

Akce na vybrané dekory z kolekce Wineo 600 WOOD XL

31.12.2023

Akce na vybrané dekory z kolekce Wineo 600 WOOD XL

31.12.2023

Akce na vybrané dekory z kolekce Wineo 600 WOOD XL

31.12.2023

Jak uplatnit slevové kupóny na Nejlevnější podlahy

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků sleva v obchodě Nejlevnější podlahy bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete uplatnit při nákupu v e-shopu Nejlevnější podlahy.

2. Zkopírujte slevový kód

Pro zobrazení slevového kódu klikněte na tlačítko „Získat kupón“. Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Nejlevnější podlahy. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Nejlevnější podlahy. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Přeji si použít slevový kupón“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Nejlevnější podlahy. Následně potvrďte tlačítkem „Použít“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Nejlevnější podlahy slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Nejlevnější podlahy

Vybavujete nový byt, nebo rekonstruujete ten starý a nevíte, jakou podlahu zvolit? Obraťte se na internetový obchod Nejlevnějšípodlahy.cz, který nabízí široký sortiment kvalitních podlahových materiálů. Prodává jen zdravotně nezávadné podlahy od kvalitních výrobců. V nabídce najdete vinylové, dřevěné nebo plovoucí podlahy, PVC a CV podlahy, korkové podlahy i koberce.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Nejlevnější podlahy?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se