Mediskont

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Mediskont

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Mediskont.

Slevový kód Mediskont

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Mediskont

Platí do 15.07.2024

 
 

Na e-shopu Mediskont naleznete nejrůznější ochranné pomůcky a zdravotnické potřeby. Od ochranných roušek a respirátorů,...

O obchodu Mediskont

Ochrana našeho zdraví je v dnešní době zcela nezbytná. Internetový obchod Mediskont nabízí široký výběr ochranných pomůcek ke každodenní ochraně zdraví dýchacích cest i celého zbytku těla. Naleznete zde bohatou nabídku roušek, respirátorů a desinfekcí, ale také drogerii a produkty k údržbě domácnosti, teploměry či nezbytnou výbavu domácí lékárničky a mnoho dalšího. 

Chraňte své zdraví za každých okolností 

V dnešní komplikované době je ochrana zdraví jednou z nejnezbytnějších věcí. Velkoobchod Mediskont je specializovaným prodejcem ochranných pomůcek, mezi které patří nejen prostředky ochrany dýchacích cest, ale také pomůcky k ochraně rukou či očí. Seženete zde proto jednorázové rukavice, štíty či ochranné brýle. Mimo to zde také naleznete široký sortiment nemocničního materiálu, jako jsou obvazy a gázy, náplasti či porodnické vložky. 

Mediskont ochranné pomůcky

Drogerie a údržba domácnosti 

Na e-shopu Mediskont nakoupíte také nezbytnou výbavu pro údržbu domácnosti. Překvapí vás bohatá nabídka prostředků pro úklid povrchů a mytí nádobí, ale také nejrůznější prací gely či aviváže. Samozřejmostí nabídky obchodu Mediskont jsou také prostředky pro osobní hygienu, například toaletní papír, vatové tampony a tyčinky či papírové kapesníky a mnoho dalšío.

Jednoduchý nákup na e-shopu Mediskont

Pokud hledáte prvotřídní ochranné pomůcky vašeho zdraví, které navíc nakoupíte on-line a z pohodlí vašeho domova, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu Mediskont a vybrati si vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu Mediskont.cz je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých druhů ochranných a hygienických pomůcek, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Zákaznická podpora

Nevíte si rady s on-line nákupem v internetovém obchodě Mediskont? Neváhejte kontaktovat zákaznický servis Mediskont na telefonním čísle +420 734 200 336 nebo e-mailové adrese podpora@mediskont.cz, kde vám poradí tým odborně vyškolených zaměstnanců s výběrem, on-line nákupem či reklamací a vrácením zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Mediskont a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 5,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Mediskont slevové kódy, které jste zmeškali

10 ks jednorázových vinylových rukavic za 20 Kč

06.01.2021

Jak uplatnit slevové kupóny na Mediskont

Jak využít slevový kupón? Následujte několik jednoduchých kroků a sleva v e-shopu Mediskont bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon na produkty, které si v e-shopu Mediskont chcete zakoupit.

2. Přejděte do obchodu

Kliknutím na tlačítko „Získat nabídku" přejdete do e-shopu Mediskont.

Mediskont nabídka

3. Vyberte si produkty

Na e-shopu Mediskont si vyberete zvolené produkty se slevou získanou na Tipli.cz.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Recenze Mediskont

Lenka M.

28.08.2023 5.0

Naprostá spokojenost, rychlost dodání.

Petr T.

20.06.2022 5.0

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Mediskont

Na e-shopu Mediskont naleznete nejrůznější ochranné pomůcky a zdravotnické potřeby. Od ochranných roušek a respirátorů, přes desinfekce, až po ochranné rukavice či štíty. Mediskont nabízí také jednoduché krevní testy s výsledkem do 5 minut.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Mediskont?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se