Mediskont

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Mediskont slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 5,5 % na vše v obchodě Mediskont

Platí do 19.09.2021

 
   

Na e-shopu Mediskont naleznete nejrůznější ochranné pomůcky a zdravotnické potřeby. Od ochranných roušek a respirátorů,...

O obchodu Mediskont

Ochrana našeho zdraví je v dnešní době zcela nezbytná. Internetový obchod Mediskont nabízí široký výběr ochranných pomůcek ke každodenní ochraně zdraví dýchacích cest i celého zbytku těla. Naleznete zde bohatou nabídku roušek, respirátorů a desinfekcí, ale také drogerii a produkty k údržbě domácnosti, teploměry či nezbytnou výbavu domácí lékárničky a mnoho dalšího. 

Chraňte své zdraví za každých okolností 

V dnešní komplikované době je ochrana zdraví jednou z nejnezbytnějších věcí. Velkoobchod Mediskont je specializovaným prodejcem ochranných pomůcek, mezi které patří nejen prostředky ochrany dýchacích cest, ale také pomůcky k ochraně rukou či očí. Seženete zde proto jednorázové rukavice, štíty či ochranné brýle. Mimo to zde také naleznete široký sortiment nemocničního materiálu, jako jsou obvazy a gázy, náplasti či porodnické vložky. 

Mediskont ochranné pomůcky

Drogerie a údržba domácnosti 

Na e-shopu Mediskont nakoupíte také nezbytnou výbavu pro údržbu domácnosti. Překvapí vás bohatá nabídka prostředků pro úklid povrchů a mytí nádobí, ale také nejrůznější prací gely či aviváže. Samozřejmostí nabídky obchodu Mediskont jsou také prostředky pro osobní hygienu, například toaletní papír, vatové tampony a tyčinky či papírové kapesníky a mnoho dalšío.

Jednoduchý nákup na e-shopu Mediskont

Pokud hledáte prvotřídní ochranné pomůcky vašeho zdraví, které navíc nakoupíte on-line a z pohodlí vašeho domova, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu Mediskont a vybrati si vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu Mediskont.cz je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých druhů ochranných a hygienických pomůcek, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Zákaznická podpora

Nevíte si rady s on-line nákupem v internetovém obchodě Mediskont? Neváhejte kontaktovat zákaznický servis Mediskont na telefonním čísle +420 734 200 336 nebo e-mailové adrese podpora@mediskont.cz, kde vám poradí tým odborně vyškolených zaměstnanců s výběrem, on-line nákupem či reklamací a vrácením zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Mediskont a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 5,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Mediskont

Jak využít slevový kupón? Následujte několik jednoduchých kroků a sleva v e-shopu Mediskont bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon na produkty, které si v e-shopu Mediskont chcete zakoupit.

2. Přejděte do obchodu

Kliknutím na tlačítko „Získat nabídku" přejdete do e-shopu Mediskont.

Mediskont nabídka

3. Vyberte si produkty

Na e-shopu Mediskont si vyberete zvolené produkty se slevou získanou na Tipli.cz.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Mediskont

Na e-shopu Mediskont naleznete nejrůznější ochranné pomůcky a zdravotnické potřeby. Od ochranných roušek a respirátorů, přes desinfekce, až po ochranné rukavice či štíty. Mediskont nabízí také jednoduché krevní testy s výsledkem do 5 minut.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Mediskont?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.