Mary Kay

O obchodu Mary Kay

Mary Kay kosmetika pro každou z vás

U každého kusu kosmetiky Mary Kay máte jistotu ověřené kvality a složení z ingrediencí, které vaší pleti a pokožce nijak neublíží. V nabídce Mary Kay najdete kosmetiku, přípravky pro líčení a péči o tělo, parfémy, ochranu proti slunci a nechybí ani hydratační krémy nebo čisticí pleťové gely pro muže.

Potrpíte si na opravdu kvalitní kosmetické přípravky nebo máte citlivou pokožku a pleť? U Mary Kay kosmetiky nemusíte mít obavy z nežádoucích reakcí. Pracovníci Mary Kay konzultují složení svých přípravku s dermatology a odborníky pro splnění nejvyšších standardů kvality.

Využijte služeb Mary Kay poradkyně

Vaše nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay vám poradí s výběrem kosmetiky, která je nejvhodnější pro váš typ pokožky. Mimo to vám dá nejrůznější tipy v oblasti krásy a zdraví. Jejich služeb můžete využít osobně i online, kdy se s ní spojíte přes webové stránky Mary Kay.

Už jste zkoušeli nakoupit přes Mary Kay eshop?

Jste při výběru kosmetiky nerozhodní nebo si chcete vše v klidu projít? Na Mary Kay eshopu vás nikdo nebude uhánět a tak si můžete všechny kategorie projít a nakoupit opravdu jen to, co je pro vás nejlepší.

Vyhledávat můžete podle různých kritérií, jako je například typ pleti, část těla nebo konkrétní problém s pokožkou. Před dokončením nákupu je však potřeba vyhledat svou kosmetickou poradkyni a po zadání jejího jména vám bude umožněno objednávku dokončit.

Pokud jste četli recenze Mary Kay na jednotlivé přípravky, nezapomeňte, že každý z nás má jiný typ pokožky, takže i reakce jsou rozdílné. Proto se jimi nenechte napřímo ovlivnit, spíše v nich hledejte inspiraci pro nákup.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Douglas.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O Mary Kay

Mary Kay je už několik desítek let známá pro svou kvalitní kosmetiku a kosmetické poradenství. Díky tomu představuje kosmetika Mary Kay pro každou ženu i muže něco výjimečného. Péče o tělo je pro nás důležitým procesem a právě Mary Kay pro vás má přípravky, se kterými se ztotožníte.

Mary Kay v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Mary Kay.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se