Luxusní pera

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Luxusní pera slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 3 % na vše v obchodě Luxusní pera

Platí do 09.12.2021

 
   

Shání narozeninový dárek pro tatínka či manžela? Chcete potěšit svou babičku nebo maminku vkusným dárek? Obchod nabízí luxusní pera...

Slevový kupón 2% v eshopu Luxusni-pera.cz

Platí do 10.12.2021

+ 3 % zpět z nákupu

Využijte slevu 2% na různé psací potřeby na Luxusni-pera.cz. více

O obchodu Luxusní pera

Shání narozeninový dárek pro tatínka či manžela? Chcete potěšit svou babičku nebo maminku vkusným dárek? Obchod nabízí luxusní pera a doplňkový sortiment jako zápisníky, pouzdra na pera, dárkové sady a další, kterými uděláte zaručeně radost sobě i svým blízkým.

Stylová a elegantní pera

Jsou pro vás důležité i ty nejmenší detaily? Rádi si potrpíte na kvalitní předměty a nadčasový design? Pak je obchod Luxusní pera pro vás tou pravou volbou. V jeho široké nabídce objevíte nespočet různých druhů elegantních per z kvalitních materiálů a ve stylovém provedení. Od keramických, kuličkových či plnících per, přes mechanické tužky a multifunkční pera, až po pera s razítkem nebo pera kaligrafická. 

Luxusní pera dárkové předměty

Dárkové předměty a doplňkový prodej 

Nenechte se zmást - psaní na papír v žádném případě nevyšlo z módy. Naopak! Pokud jste i vy příznivci klasických trendů a zvyků, pak si v obchodě Luxusní pera jistě vyberete. Ten však ve své nabídce nenabízí jen pera a ruční papír. Seženete zde také celé dárkové soupravy, pouzdra na pera či výtvarné soupravy

A pokud chcete udělat radost svým blízkým, pak pro vás máme řešení. S dárkovým poukazem z obchodu Luxusní pera můžete mít jistotu, že potěšíte každého milovníka elegantního stylu a kvalitního desginu. Dárkové poukazy lze zakoupit přímo v e-shopu Luxusní pera od nejmenší hodnoty 500 Kč a lze je uplatnit na nákup jakéhokoli sortimentu.

Jednoduchý nákup v e-shopu Luxusní pera

Nakupujte jednoduše on-line a v pohodlí vašeho domova. V přehledně uspořádaném e-shopu Luxusní pera si vyberete z on-line nabídky veškerého sortimentu, který obchod nabízí. E-shop je rozdělen podle kategorií jednotlivých druhů per a dárkových předmětů, díky čemuž vám nákup nezabere více než pár minut.

Luxusní pera dárkové předměty

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Luxusní pera? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Luxusní pera od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 16:30 a v pátek od 8:00 do 16:00 na telefonním čísle +420 773 163 895 či e-mailové adrese obchod@luxusni-pera.cz, kde vám zodpoví odborně vyškolený personál každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Luxusní pera. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Luxusní pera se můžete nechat odměnit až 3 % z částky vašeho nákupu.


Luxusní pera slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 2 % na nákup na Luxusní pera

31.12.2020 - Kód zadejte v košíku.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Luxusní pera

Jak využít slevový kupon? Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, ve kterém zjistíte, že získat slevu v obchodě Luxusní pera je skutečně jednoduché.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Luxusní pera uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Luxusní pera. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

Luxusní pera sleva

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Lusuní pera. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Slevový kupón", do které vložte zkopírovaný slevový kód Luxusní pera. Následně potvrďte tlačítkem „Odeslat“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Luxusni pera slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Luxusní pera

Shání narozeninový dárek pro tatínka či manžela? Chcete potěšit svou babičku nebo maminku vkusným dárek? Obchod nabízí luxusní pera a doplňkový sortiment jako zápisníky, pouzdra na pera, dárkové sady a další, kterými uděláte zaručeně radost sobě i svým blízkým. 

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Luxusní pera?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.