Luxusní pera

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Luxusní pera

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Luxusní pera.

Slevový kód Luxusní pera

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Luxusní pera

Platí do 25.05.2024

 
 

Shání narozeninový dárek pro tatínka či manžela? Chcete potěšit svou babičku nebo maminku vkusným dárek? Obchod nabízí luxusní pera...

-2 %

Slevový kupon 2%, platí na vše

Platí do 02.06.2024

+ 2,5 % zpět z nákupu

Získejte úžasnou slevu 2% na vše s tímto kódem kuponu. Nejlépe ohodnocené produkty čekají na vás za ještě výhodnější ceny. Využijte tuto skvělou… více

TNX50TYB5
-2 %

Slevový kupon 2%, platí na vše

+ 2,5 % zpět z nákupu

Využijte slevový kupón na 2% a ušetřete na všech produktech!

TNX50TYB5

O obchodu Luxusní pera

Shání narozeninový dárek pro tatínka či manžela? Chcete potěšit svou babičku nebo maminku vkusným dárek? Obchod nabízí luxusní pera a doplňkový sortiment jako zápisníky, pouzdra na pera, dárkové sady a další, kterými uděláte zaručeně radost sobě i svým blízkým.

Stylová a elegantní pera

Jsou pro vás důležité i ty nejmenší detaily? Rádi si potrpíte na kvalitní předměty a nadčasový design? Pak je obchod Luxusní pera pro vás tou pravou volbou. V jeho široké nabídce objevíte nespočet různých druhů elegantních per z kvalitních materiálů a ve stylovém provedení. Od keramických, kuličkových či plnících per, přes mechanické tužky a multifunkční pera, až po pera s razítkem nebo pera kaligrafická. 

Luxusní pera dárkové předměty

Dárkové předměty a doplňkový prodej 

Nenechte se zmást - psaní na papír v žádném případě nevyšlo z módy. Naopak! Pokud jste i vy příznivci klasických trendů a zvyků, pak si v obchodě Luxusní pera jistě vyberete. Ten však ve své nabídce nenabízí jen pera a ruční papír. Seženete zde také celé dárkové soupravy, pouzdra na pera či výtvarné soupravy

A pokud chcete udělat radost svým blízkým, pak pro vás máme řešení. S dárkovým poukazem z obchodu Luxusní pera můžete mít jistotu, že potěšíte každého milovníka elegantního stylu a kvalitního desginu. Dárkové poukazy lze zakoupit přímo v e-shopu Luxusní pera od nejmenší hodnoty 500 Kč a lze je uplatnit na nákup jakéhokoli sortimentu.

Jednoduchý nákup v e-shopu Luxusní pera

Nakupujte jednoduše on-line a v pohodlí vašeho domova. V přehledně uspořádaném e-shopu Luxusní pera si vyberete z on-line nabídky veškerého sortimentu, který obchod nabízí. E-shop je rozdělen podle kategorií jednotlivých druhů per a dárkových předmětů, díky čemuž vám nákup nezabere více než pár minut.

Luxusní pera dárkové předměty

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Luxusní pera? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Luxusní pera od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 16:30 a v pátek od 8:00 do 16:00 na telefonním čísle +420 773 163 895 či e-mailové adrese obchod@luxusni-pera.cz, kde vám zodpoví odborně vyškolený personál každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Luxusní pera. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Luxusní pera se můžete nechat odměnit až 3 % z částky vašeho nákupu.


Luxusní pera slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 2%, platí na vše

21.12.2023

Slevový kupon 2%, platí na vše

21.12.2023

Slevový kupon 2%, platí na vše

21.12.2023

Slevový kupon 2%, platí na vše

21.12.2023

Slevový kupon 2%, platí na vše

21.12.2023

Slevový kupon 2%, platí na vše

21.12.2023

Slevový kupon 2%, platí na vše

21.12.2023

Slevový kupon 2%, platí na vše

21.12.2023

Slevový kupon 2%, platí na vše

21.12.2023

Slevový kupon 2%, platí na vše

21.12.2023

Jak uplatnit slevové kupóny na Luxusní pera

Jak využít slevový kupon? Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, ve kterém zjistíte, že získat slevu v obchodě Luxusní pera je skutečně jednoduché.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Luxusní pera uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Luxusní pera. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

Luxusní pera sleva

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Lusuní pera. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Slevový kupón", do které vložte zkopírovaný slevový kód Luxusní pera. Následně potvrďte tlačítkem „Odeslat“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Luxusni pera slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Luxusní pera

Shání narozeninový dárek pro tatínka či manžela? Chcete potěšit svou babičku nebo maminku vkusným dárek? Obchod nabízí luxusní pera a doplňkový sortiment jako zápisníky, pouzdra na pera, dárkové sady a další, kterými uděláte zaručeně radost sobě i svým blízkým. 

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Luxusní pera?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se