LoveSexshop.cz

LoveSexshop.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě LoveSexshop.cz

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu LoveSexshop.cz.

O obchodu LoveSexshop.cz

Toužíte po zpestření vašeho i partnerova milostného života? Láká vás v posteli vyzkoušet něco nového? Obohaťte vaše sexuální radovánky s unikátními erotickými pomůckami z e-shopu LoveSexshop.cz a dopřejte sobě i svému partnerovi novou formu vzrušení a uspokojení, na které nikdy nezapomenete. Internetový obchod LoveSexshop.cz láká bohatou nabídkou erotických pomůcek pro ženy i pro muže. Produkty můžete objednat on-line a z pohodlí vašeho domova a dodání zboží je navíc zcela diskrétní.

Lovesexshop.cz láska

Erotické pomůcky a spodní prádlo 

Internetový obchod LoveSexshop.cz nabízí nepřeberné množství erotických pomůcek a stimulantů pro všechny milovníky sexuálních radovánek. Vybírat můžete z nejrůznějších druhů dráždidel a vibrátorů pro ženy i muže, erotické kosmetiky či dámského a pánského erotického spodního prádla. S erotickými pomůckami z obchodu LoveSexshop.cz můžete mít jistotu, že se společných chvilek strávených v posteli nebudete moci nabažit. 

Diskrétní a rychlý nákup 

Stydíte se nakupovat erotické pomůcky v kamenných obchodech? V internetovém obchodě LoveSexshop.cz můžete mít jistotu, že veškeré zboží nakoupíte zcela diskrétně z pohodlí vašeho domova. E-shop LoveSexshop.cz navíc nabízí také diskrétní poradenství a rychlé vyřizování objednávek i případných reklamací zboží, na které navíc nabízí 30denní záruku odstoupení od smlouvy bez udání důvodu.

Obrázek

Máte dotaz? Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem vhodného produkty či s on-line nákupem v e-shopu LoveSexshop.cz? Kontaktujte zákaznický servis obchodu LoveSexshop.cz na telefonním čísle +420 228 880 588 nebo na e-mailové adrese info@lovesexshop.cz, kde vám ochotný personál každý všední den od 8:0 do 16:30 zodpoví každý dotaz a poradí s on-line nákupem či reklamací zboží.

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě LoveSexshop.cz a nakupujte ještě levněji. Způsobem, jak ještě více ušetřit při on-line nakupování, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě LoveSexshop.cz vás odměníme 5,5 % z částky vašeho nákupu. Na Slovensku využite Lovesexshop.sk.

LoveSexshop.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód LoveSexshop.cz 10 % na dámské erotické oblečení

31.05.2023

Slevový kód LoveSexshop.cz 5 % na celý nákup

31.05.2023

Slevový kód LoveSexshop.cz 10 % na pánské erotické oblečení

31.05.2023

Slevový kupón 20 % na na nákup

31.12.2021

20% sleva při nákupu nad 1500 CZK

31.12.2021

Slevový kupón 20 % na nákup

28.06.2021

Sleva až 20 % na vybrané produkty

15.10.2020

Slevový kupón 20 % na hru Duel v láskaní

31.08.2020

Slevový kupón 20% na nákup

11.12.2020

Slevový kupon 20 % na nákup na Lovesexshop.cz

31.03.2020

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O LoveSexshop.cz

Toužíte po zpestření svého milostného života? Obohaťte své sexuální radovánky s unikátními erotickými pomůckami z e-shopu LoveSexshop.cz a dopřejte sobě i svému partnerovi nebo partnerce (či partnerům a partnerkám) novou formu vzrušení a uspokojení, na které nikdy nezapomenete. Internetový obchod LoveSexshop.cz láká bohatou nabídkou erotických pomůcek pro ženy i pro muže. Produkty můžete objednat on-line a z pohodlí domova. Dodání zboží je navíc zcela diskrétní. 

Podmínky nákupu

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě LoveSexshop.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se