Slevový kód Kika

O obchodu Kika

Společnost Kika dále provozuje obchodní domy v Rakousku, ve střední a východní Evropě. Od podzimu 2013 se Kika stala součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, druhého největšího obchodníka s nábytkem na světě.

Proč nakupovat právě Kika nábytek?

Obchodní dům Kika nabízí sortiment zahrnující více než 30 000 položek. Zákazníci zde najdou nejširší nabídku od praktických doplňků až po komplexní špičkové technologie. Pokud hledáte podobný obchod, který prodává kvalitní a levný nábytek, doporučujeme vám navštívit SCONTO nábytek. Díky naší stránce získáte až 5 % z nákupu zpět.

Kika výprodej

Kdo by nemiloval slevy a výprodeje? Snad každý si rád koupí něco levněji. Ať už jde o oblečení, spotřebiče, potraviny, kosmetiku nebo nábytek. Kika výprodej se vyplatí sledovat. Neustále se zde objevují nové a nové produkty, které šetří vaši peněženku a přitom jsou moderní a kvalitní. Výprodej se zkrátka vyplatí!

Kika - všechno pod jednou střechou

Obchod nabízí výhodný servis pro své zákazníky, který obnáší dodání a montáž zboží, zaměření, 3D plánování v počítači, šití záclon, zapůjčení dodávky na přepravu zboží, odvoz starého nábytku nebo vodovodní a elektrické instalace. Hledáte podobný obchod jako je Kika? Podívejte se na obchodní dům Jysk a inspirujte se jejich nabídkou.

Navštivte některou z Kika prodejen

Hledáte bytovou inspiraci? Běžte se podívat do některé z Kika prodejen. Nákupčí společnosti Kika totiž pravidelně navštěvují všechny důležité mezinárodní veletrhy po celém světě, aby pro vás vybrali zboží odpovídající nejnovějším trendům v moderním bydlení a designu. Jedině díky tomu se dozvíte o nejžhavějších bytových řešení. TIP pro maminky - prodejna Kika v Praze Letňanech, Kika Brno i Kika Plzeň navíc pro vaše ratolesti provozují dětský koutek a pro vás restauraci a kavárnu. Vaše nákupy nikdy nebyly jednodušší.

Kika prodejny

Adresa

Otevírací doba

Kika Praha, OC Galerie Butovice

Radlická 117, 158 00 Praha 5

po–ne: 10:00–20:00

Kika Brno, OC Olympia

U Dálnice 1048, 664 42 Modřice u Brna

po–pá: 10:00–20:00
so–ne: 9:00–20:00

Sledujte pravidelně Kika eshop

Pokud se chcete pravidelně informovat o novinkách jak v Kika sortimentu, tak Kika slevách a výhodách, doporučujeme vám sledovat hlavní stránky obchodu. Kika e-shop zatím neumožňuje nákupy přes internet, ale nabízí spoustu možností. Najdee zde letáky, aktuální zboží nebo informace o dopravě zboží. Kromě jiného na stránkách i v obchodech naleznete široký výběr postelí, sedacích souprav a kuchyní.


V tomto eshope môžete nakúpiť aj na Slovensku, pozritei sa na Kika.sk.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z 9Design.

Kde je Kika?

Obchod Kika má 2 kamenné prodejny. První naleznete v Praze na adrese Radlická 117, 158 00 Praha 5. Druhá se nachází v Brně na adrese U Dálnice 1048, 664 42 Modřice u Brna.

Jak ušetřit v obchodě Kika?

Při nakupování v obchodě Kika můžete ušetřit tak, že budete pravidelně sledovat kategorii "Výprodej", kde se nachází velké množství se slevou. 

Mohu si v Kika zapůjčit dodávku?

Pokud si potřebujete odvézt vámi zakoupený nábytek z obchodu Kika, ale nemáte dostatečně velké auto, můžete si od Kika zapůjčit dodávku. Nezapomeňte si ji ale včas předem zarezervovat.

Obchody, kde vás odměníme

O Kika

Kika je mezinárodní společnost prodávající kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků, které odpovídají trendům moderního bydlení. Firma Kika byla založena v roce 1973 a nyní má v České republice celkem 10 Kika prodejen.

Kika v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kika.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se