Obchody / Hobby a Sport / Kanzelsberger.cz O Kanzelsberger.cz -

Kanzelsberger.cz

O obchodu Kanzelsberger.cz

Kanzelsberger a.s. je akciová společnost provozující v Česku stejnojmennou síť knihkupectví nabízející sortiment knih přes beletrii až po odbornou publikaci. V České republice má tato společnost přes 60 různých kamenných prodejen po celé České republice. Své knihy nabízí také na eshopu dumknihy.cz.

Kanzelsberger eshop

Dumknihy.cz je internetové knihkupectví společností Kanzelsberger a Barvič a Novotný. Díky propojení prodejních sítí obou společností je dumknihy.cz jedním z nejucelenějších eshopů s knihami na českém internetu. Kromě standardních služeb elektronického knihkupectví nabízí dumknihy.cz i řadu dalších přidaných služeb, které zjednoduší nákup a pomohou dobře se orientovat v záplavě nabízených titulů.

Věrnostní klub knihkupectví Kanzelsberger

Zákazníkům, kteří nakupují pravidelně, nabízí obchod členství v Klubu Kanzelsberger. S klubovou kartou pak věrní zákazníci získávají za své nákupy body, které mohou směnit za dárky nebo dárkové knižní poukázky a ušetřit tak až 7,5 %. Klub navíc přináší další jednorázové nabídky a soutěže.

Kanzelsberger kontakt

Nenašli jste to co hledáte? Potřebujete poradit s výběrem? Chcete se zeptat na průběh své objednávky? Kontaktujte zákaznické oddělení obchodu telefonicky na čísle 234 064 221 (pondělí až pátek v době od 8:00 do 16:30) nebo emailem na adrese eshop@kanzelsberger.cz. Prohlédněte si aktuální letáky a zjistěje, jaké knižní novinky koupíte nyní za zvýhodněnou cenu.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť BUX.sk.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Taniaksiazka.pl.

Kanzelsberger.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 25 % Dny Marriane na veškerý sortiment.

24.04.2022

Obchody, kde vás odměníme

O Kanzelsberger.cz

Vybírejte z těch nejžhavějších titulů a nechte se vtáhnout do světa knih. Společnost Kanzelsberger je největším českým knižním řetězcem provozujícím v současnosti 60 knihkupectví po celé České republice, z toho 6 v Praze. Nakupujte v knihkupectví Kanzelsberger a využijte výhody věrnostního klubu, dárkové poukazy a další slevové programy, které obchod nabízí.

Kanzelsberger.cz v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kanzelsberger.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se