GamersGate

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

GamersGate slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě GamersGate

Platí do 09.12.2021

 
   

Jste fanouškem strategických her či spíše stříleček? Rádi si ve volné chvíli zahrajete nějaké akční RPG? V e-shopu GamersGate je...

O obchodu GamersGate

Ať už nedáte na hraní počítačových her dopustit nebo si zahrajete jen občas, na e-shopu GamersGate si vyberete přesně podle vašeho gusta. Internetový obchod GamersGate přináší bohatou nabídku nejrůznějších videoher a herních softwarů přesně pro vás a ještě mnohem více. Vybírat můžete také podle typů platformy, a to mezi programy Windows, Mac či Linux. 

Hrajte jako o život 

Na e-shopu GamersGate přesně vědí, po čem srdce hráče počítačových her touží. Pravidelně přicházejí s obnovenou nabídkou nejnovějších herních kousků, které potěší každého správného gamera. Ať už jste fanouškem strategických her, RPG her, akčních stříleček či dobrodružných her s příběhem či simulátorů, na GamersGate.com si nepochybně vyberete. 

Gamersgate obchod

Herní klasiky i novinky

Internetový obchod GamersGate přináší pravidelně aktualizovanou nabídku herních novinek, ale také oblíbené herní klasiky. Mezi nejlepší herní kousky, které jsou dostupné na e-shopu GamersGate lze nepochybně zařadit třeba Red Dead Redemption 2, Assassin's Creed, nebo třeba klasiku jako je Mafia a mnoho dalších počítačových her.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě GamersGate a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 2,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O GamersGate

Jste fanouškem strategických her či spíše stříleček? Rádi si ve volné chvíli zahrajete nějaké akční RPG? V e-shopu GamersGate je přichystaná bohatá nabídka nejrůznějších videoher a herních softwarů přesně pro vás a ještě mnohem více.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě GamersGate?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.