Evolveo

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Evolveo slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4,5 % na vše v obchodě Evolveo

Platí do 17.09.2021

 
   

Mějte kompletně digitální domácnost ovládanou pomocí jednoduché aplikace v mobilu. Internetový obchod Evolveo nabízí chytré...

O obchodu Evolveo

Toužíte mít pohodlný domov díky inteligentním elektronickým zařízeným ovládaných pomocí jedné chytré mobilní aplikace? Internetový obchod Evolveo nabízí chytré elektronické příslušenství, díky kterému budete mít perfektní přehled o dění v celém domě. V nabídce e-shopu alarmy, fotopasti či IP kamery, ale také robotické vysavače, nebo třeba chytré hodinky, pomocí kterých lze ovládat ostatní spotřebiče ve vaší domácnosti.

Kompletně digitální domov 

Chytrý a digitální domov je dnes mnohem dostupnější a snazší, než si možná myslíte. Internetový obchod Evolveo nabízí širokou nabídku chytré elektroniky, která vám usnadní každodenní život. Například s robotickým vysavačem Salente L5, který uklízí zatímco se vy věnujete práci, dětem nebo volnočasovým aktivitám, je nedocenitelným pomocníkem každé moderní domácnosti. To a mnoho dalších elektronických vychytávek, jako jsou multimediální centra, chytré náramky a hodinky, nebo třeba bezdrátové reproduktory seženete v e-shopu Evolveo. 

Evolveo hodinky

PC komponenty a příslušenství 

Chystáte si sestavit svůj vlastní počítat? Sháníte novou myš či klávesnici? Se vším vám pomůže e-shop Evolveo. Seženete zde komponenty k počítačům, jako jsou kabely a redukce, PC skříně, paměti, klávesnice, myši, podložky, ale také herní křesla, nebo třeba podstavce pod monitory a mnoho dalšího.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Evolveo a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 4,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Evolveo

Mějte kompletně digitální domácnost ovládanou pomocí jednoduché aplikace v mobilu. Internetový obchod Evolveo nabízí chytré elektronické příslušenství, díky kterému budete mít perfektní přehled o dění v celém domě. V nabídce e-shopu alarmy, fotopasti či IP kamery, ale také robotické vysavače, nebo třeba chytré hodinky, pomocí kterých lze ovládat ostatní spotřebiče ve vaší domácnosti.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Evolveo?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.