Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod Evolveo právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z Farnell.

Slevový kupon 11 % na nákup na Farnell

+ 5 % zpět z nákupu

Slevový kupon 11 % platí při nákupu nad 4 000 Kč. více

O obchodu Evolveo

Toužíte mít pohodlný domov díky inteligentním elektronickým zařízeným ovládaných pomocí jedné chytré mobilní aplikace? Internetový obchod Evolveo nabízí chytré elektronické příslušenství, díky kterému budete mít perfektní přehled o dění v celém domě. V nabídce e-shopu alarmy, fotopasti či IP kamery, ale také robotické vysavače, nebo třeba chytré hodinky, pomocí kterých lze ovládat ostatní spotřebiče ve vaší domácnosti.

Kompletně digitální domov 

Chytrý a digitální domov je dnes mnohem dostupnější a snazší, než si možná myslíte. Internetový obchod Evolveo nabízí širokou nabídku chytré elektroniky, která vám usnadní každodenní život. Například s robotickým vysavačem Salente L5, který uklízí zatímco se vy věnujete práci, dětem nebo volnočasovým aktivitám, je nedocenitelným pomocníkem každé moderní domácnosti. To a mnoho dalších elektronických vychytávek, jako jsou multimediální centra, chytré náramky a hodinky, nebo třeba bezdrátové reproduktory seženete v e-shopu Evolveo. 

Evolveo hodinky

PC komponenty a příslušenství 

Chystáte si sestavit svůj vlastní počítat? Sháníte novou myš či klávesnici? Se vším vám pomůže e-shop Evolveo. Seženete zde komponenty k počítačům, jako jsou kabely a redukce, PC skříně, paměti, klávesnice, myši, podložky, ale také herní křesla, nebo třeba podstavce pod monitory a mnoho dalšího.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Evolveo a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 4,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

O Evolveo

Mějte kompletně digitální domácnost ovládanou pomocí jednoduché aplikace v mobilu. Internetový obchod Evolveo nabízí chytré elektronické příslušenství, díky kterému budete mít perfektní přehled o dění v celém domě. V nabídce e-shopu alarmy, fotopasti či IP kamery, ale také robotické vysavače, nebo třeba chytré hodinky, pomocí kterých lze ovládat ostatní spotřebiče ve vaší domácnosti.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Evolveo.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se