Evolveo

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Evolveo

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Evolveo.

Slevový kód Evolveo

Peníze zpět 5 % na vše v obchodě Evolveo

Platí do 14.06.2024

 
 

Mějte kompletně digitální domácnost ovládanou pomocí jednoduché aplikace v mobilu. Internetový obchod Evolveo nabízí chytré...

Sleva na nákup s Tipli na Evolveo

+ 5 % zpět z nákupu
 

Nakupujte na tomto e-shopu přes Tipli a z vaší objednávky můžete získat část peněz zpět.

O obchodu Evolveo

Toužíte mít pohodlný domov díky inteligentním elektronickým zařízeným ovládaných pomocí jedné chytré mobilní aplikace? Internetový obchod Evolveo nabízí chytré elektronické příslušenství, díky kterému budete mít perfektní přehled o dění v celém domě. V nabídce e-shopu alarmy, fotopasti či IP kamery, ale také robotické vysavače, nebo třeba chytré hodinky, pomocí kterých lze ovládat ostatní spotřebiče ve vaší domácnosti.

Kompletně digitální domov 

Chytrý a digitální domov je dnes mnohem dostupnější a snazší, než si možná myslíte. Internetový obchod Evolveo nabízí širokou nabídku chytré elektroniky, která vám usnadní každodenní život. Například s robotickým vysavačem Salente L5, který uklízí zatímco se vy věnujete práci, dětem nebo volnočasovým aktivitám, je nedocenitelným pomocníkem každé moderní domácnosti. To a mnoho dalších elektronických vychytávek, jako jsou multimediální centra, chytré náramky a hodinky, nebo třeba bezdrátové reproduktory seženete v e-shopu Evolveo. 

Evolveo hodinky

PC komponenty a příslušenství 

Chystáte si sestavit svůj vlastní počítat? Sháníte novou myš či klávesnici? Se vším vám pomůže e-shop Evolveo. Seženete zde komponenty k počítačům, jako jsou kabely a redukce, PC skříně, paměti, klávesnice, myši, podložky, ale také herní křesla, nebo třeba podstavce pod monitory a mnoho dalšího.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Evolveo a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 4,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Evolveo slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Evolveo 10 % na nákup

31.05.2023

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Evolveo

Mějte kompletně digitální domácnost ovládanou pomocí jednoduché aplikace v mobilu. Internetový obchod Evolveo nabízí chytré elektronické příslušenství, díky kterému budete mít perfektní přehled o dění v celém domě. V nabídce e-shopu alarmy, fotopasti či IP kamery, ale také robotické vysavače, nebo třeba chytré hodinky, pomocí kterých lze ovládat ostatní spotřebiče ve vaší domácnosti.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Evolveo v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Evolveo?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se