DOMIbags

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

DOMIbags slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4 % na vše v obchodě DOMIbags

Platí do 22.10.2021

 
   

Že jsou tašky a doplňky čistě dámskou záležitostí? Obchod DOMIbags vás přesvědčí o opaku! Najdete zde široký výběr kabelek,...

O obchodu DOMIbags

Internetový obchod DOMIbags působí na českém trhu již od roku 1999 a za tuto dobu se stal stálicí v odvětví prodeje kožené galanterie a cestovního zboží na českém trhu. Jejich prodejny najedete v Praze, Brně a Ostravě. Cílem společnosti je nabízet co největší výběr cestovního zboží a kožené i nekožené galanterie.

DOMIbags zavazadla

Stylová cestovní zavazadla a doplňky

Také zbožňujete ten skvělý pocit, který máte vždy, když vkročíte na letiště? Pokud jste zapáleným milovníkem cestování a dovolená je nezbytnou součástí vašeho pracovního roku, pak potřebujete také kvalitní cestovní zavazadla. Taková zavazadla a tašky nabízí internetový obchod DOMIbags. Vyberete si zde z širokého výběru cestovních zavazadel, jakými jsou cestovní kufry, tašky, příruční zavazadla, kosmetické tašky či batohy. Všechna tato zavazadla naleznete v nabídce obchodu DOMIbags v mimořádné kvalitě a v nejrůznějších stylech a barevných provedení

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu DOMIbags? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis DOMIbags na telefonním čísle +420 222 212 724 či e-mailové adrese info@domibags.cz, kde vám odborně vyškolený personál zodpoví každý váš všetečný dotaz.

DOMIbags prodejny 

Pokud raději nakupujte osobně a zboží si nejprve potřebujete důkladně prohlédnout a vyzkoušet, můžete navštívit některou z prodejen DOMIbags. Prodejny obchodu DOMIbags najdete hned sedmkrát v Praze, dvakrát v Brně a jednou v Ostravě. 

DOMIbags Praha

 • DOMIbags OC Palladium - Náměstí Republiky 1, Praha 1, 110 00. Otevírací doba: PO - NE 10:00 - 21:00.
 • DOMIbags Galerie Harfa - Českomoravská 2420/15a, Praha 9, 190 00. Otevírací doba: PO - NE 9:00 - 21:00.

Prodejny v Brně 

 • DOMIbags OC Olympia - U Dálnice 777, Modřice - Brno, 664 42. Otevírací doba: PO - PÁ 10:00 - 21:00, SO - NE 9.00 - 21.00.
 • DOMIbags Galerie Vaňkovka - Ve Vaňkovce 1, Brno, 602 00. Otevírací doba: PO - SO 9:00 - 21:00, NE 9:00 - 20:00.

Prodejna v Ostravě

 • DOMIbags OC Nová Karolina - Jantarová 3344/4, Ostrava 2, 702 00. Otevírací doba: PO - NE 9:00 - 21:00.
DOMIbags obchod

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě DOMIbags. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě DOMIbags vás odměníme až 4 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na DOMIbags

Využívejte jedinečné slevy a výhody v obchodě DOMIbags díky Tipli.cz.

1. Vyberte slevový kupón nebo slevu

Přihlašte se nebo se zaregistrujte na portálu Tipli.cz a vyberte si slevový kupón nebo slevu, kterou chcete v obchodě DOMIbags uplatnit.

2. Využijte slevu

Kliknutím na tlačítko „Získat slevu" přejděte do obchodu DOMIbags.

DOMIbags sleva

3. Vyberte si produkty se slevou

V obchodě DOMIbags si pak vyberte produkty se slevou získanou přes portál Tipli.cz a využívejte mimořádných věrnostních výhod.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O DOMIbags

Že jsou tašky a doplňky čistě dámskou záležitostí? Obchod DOMIbags vás přesvědčí o opaku! Najdete zde široký výběr kabelek, brašen, tašek, ale také zavazadel a dalších doplňků pro ženy, muže i děti všech věkových kategorií. Vybírejte z bohaté nabídky kvalitního cestovního vybavení a doplňků v obchodě DOMIbags. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě DOMIbags?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.