Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod C&A právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Eobuv.czBIBLOO nebo ZOOT.

Slevový kupon 130 Kč na Eobuv.cz

+ 4 % zpět z nákupu

Sleva 130 Kč platí pro nákup nad 1 299 Kč na nezlevněné zboží. Slevový kupon využijte v košíku obchodu více

Bibloo fashion days a dalších 20% na vše

Platí do 19.09.2021

+ 4 % zpět z nákupu

Sleva na vše včetně zlevněného zboží více

Zootí dny a extra 25% sleva na zoot.cz na ZOOT

Platí do 19.09.2021

+ 0,75 % zpět z nákupu

30% sleva alá Dny Marie, Pepy, Lucie... Sleva platí na všechno se štítkem „dnes extra −30 %“ s kódy: CZ - MAMSVOJEDNY SK - MAMSVOJEDNI Akce… více

O obchodu C&A

Spěcháte a potřebujete se obléci na důležitou akci? Hledíte do prázdné skříně, protože všechno oblečení už jste dávno vyházeli na postel? Stále však nemůžete přijít na nic, co by bylo vhodné si obléci? Tak takhle ne – postarejte se o to, abyste tímhle procházet nemuseli. Obnovte si šatník s C&A a nasyťte svou skříň takovým oblečením, které budete s radostí nosit. Nakupte v C&A také obuv a slaďte svůj outfit na jednom místě.

C&A - módní oblečení pro každého

Po celé generace rodinná firma C&A úspěšně udává směr při nabízení cenově dostupnějších oděvů v nejnovějších stylech a módě. Provádí to zejména zjišťováním a plněním skutečných potřeb každého zákazníka a vyvíjením trvale udržitelnějších obchodních metod. Tradice je nejlepší tehdy, když je neustále obnovována. Prosazováním lidí a planety na první místo vede módní průmysl vpřed do budoucnosti.

Katalog C&A

Co je to móda? C&A na tuto otázku odpovídá už od roku 1841, kdy prvně prorazili cestu cenově dostupné, konfekční módě pro každého. Není to o velikosti, kterou nosíte, ale o způsobu, jakým ji nosíte. Společnost prodává značky jako Angelo Litrico, Clockhouse, Westbury a Your Sixth Sense.

Móda se stále mění. Ale co se nemění je závazek společnosti C&A poskytovat inspirující, udržitelnou módu pro celou rodinu v té nejlepší kvalitě a za příznivou cenu. Od zimních kabátů, přes jarní kostýmky až po letní šaty. Jejich 10 značek pokrývá celý životní cyklus a zaručuje, že jsou zákazníci vhodně oblečeni pro každou příležitost. Vybrat si můžete také pohodlně na eshopu.

C&A eshop

Eshop C&A má svou základnu v Německu, ale jeho rozšířená síť zasílá produkty do mnoha zemí. Řadí se zde také Česká republika nebo Slovensko. Na e-shopu najdete oblečení pro děti, muže i ženy všech velikostí. Projděte si celou nabídku v pohodlí domova, rozhodněte se, ve kterých kouscích zazáříte a objednete. Eshop je dobrá alternativa nakupování, najdete zde i oblečení, které není k dostání na pobočce - ať už v oblíbené barvě nebo velikosti.

C&A Praha

Různé typy oděvů a oděvních výrobků oslovují a inspirují lidi, stejně jako vyhovují barevným, dynamickým životům zákazníků. Každá značka C&A má svůj vlastní vzhled a atmosféru. Snaží se lidem ulehčit výběr oblečení, ve kterém budou vypadat a cítit se nejlépe.

Nechte se nadchnout! Ať už máte jakýkoliv vkus, v C&A najdete vždy ten správný styl a pokaždé znovu překvapí novými trendy kousky. Barevné šaty, trendy kalhoty, vtipná trička a spoustu dalšího. Zavítejte do hlavního města, kde najdete obchody C&A hned tři: dva na Václavském náměstí a jeden na Náměstí Republiky.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na ZOOT.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Bonprix.

C&A slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 20 % na oblečení

21.03.2021 - Slevový kupón 20 % platí na oblečení.

Slevový kupón 20% na dámskou módu

21.06.2020 - Platí na celý dámský sortiment při nákupu nad 700 Kč

O C&A

C&A je nadnárodní řetězec obchodů s oblečením. Sídlo firmy se nachází v Bruselu a v Düsseldorfu. Společnost byla založena bratry Clemensem a Augustem Brenninkmeijerovými v Nizozemsku roku 1841. Název je zkratkou ze jmen zakladatelů Clemense a Augusta.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod C&A.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.