Wish - nákupy, které plní přání!

Móda Nakupování 1. 8. 2018

Přejete si levné doplňky do bytu, elektroniku nebo oblečení? Stáhněte si aplikaci Wish a nakupujte zboží v závratných slevách. Určitě vás potěší Wish shop.cz, ve kterém se rychle zorientujete a objednání trendových kousků pro vás bude hračka.

Wish je internetový obchod, kde nakoupíte snad cokoli. Za velmi nízké ceny pořídíte oblečení, kosmetiku, domácí potřeby ale i elektroniku. Cena produktů se opravdu nedá srovnávat s nákupy v českých obchodech. Nevěříte? Stáhněte si aplikaci do mobilu a nakupujte na Wish.com. Možná budete překvapeni, na jaké vychytávky narazíte.

Wish shop.cz

Láká vás nakupovat až o 50 - 80 % levněji? Pokud ano, tak se zaregistrujte na Wish.com! Chcete mít možnost nákupu neustále po ruce? Mobilní aplikace si díky tomu drží svou příčku oblíbenosti. Stáhněte si Wish na mobil. Jeho princip není vůbec složitý a je daleko přehlednější než na webovém prohlížeči. Další podstatnou výhodou je, že aplikace Wish je česky. Budete tak rozumět každému příchozímu emailu nebo upozornění a přehledně zjistíte, kde se momentálně nachází váš balíček.

Aplikace Wish česky

K registraci na Wish nebudete potřebovat mnoho informací. Stačí se registrovat přes Facebook nebo Google účet nebo vyplnit své jméno, emailovou adresu a heslo. Po registraci se dostanete do hlavního menu, kde si už můžete vybírat jednotlivé zboží. A pak je jen na vás jestli chcete platit raději přes PayPal nebo platební kartou. Víte, jak posílat platby přes PayPal? Pokud ne, poradíme vám!

wish česky

Modré logo aplikace Wish

wish profil

Položky ve vašem profilu

wish obchod

Z nabídky Wish obchod

Tip: Určitě jste si všimli původní a mnohdy neuvěřitelně nízké částky produktu, který je zlevněný například až o 80 %. Nenechte se zmást. Tyto ceny jsou jen velmi nadsazené, aby udělaly ještě větší dojem na zákazníka. Řiďte se cenou, kterou platíte bez slevy a nebo cenu produktu porovnejte s jinými obchody.

Máte přehled o probíhajících slevách?

Ušetřete z nákupu potravin, oblečení, vybavení do bytu nebo elektroniky! Zaregistrujte se zdarma na Tipli a část peněz se vám vrátí zpět. Nenechte si ujít probíhající slevy.

Akční slevové kódy

Wish recenze

Nákupy na Wish.com jsou jednoduché a každý je zvládne. Na poprvé se vám může zdát složitější platba, která je omezena jen dvěma možnostmi. Oblíbené dodání na dobírku zahraniční eshopy holt nevedou. A na nákup si budete muset chvilku počkat - nanejvýš 8 týdnů. Ale cestu balíčku, můžete sledovat a mít přehled o tom, kde se zrovna nachází.

Pokud si objednáváte více věcí, nejspíš vám budou chodit jednotlivě do schránky a za každý kus zaplatíte menší poštovné. To se často jeví jako hlavní problém v porovnání s konkurenčními obchody jako je například AliExpress, kde najdete zboží i bez placení poštovného.

Wish obchod

Princip nákupu je snadný. Pro lepší orientování zvolte v nabídce výběr kategorie a vyhledávač vám přesně najde seznam produktů, které hledáte. Kategorií je vážně dostatek. Seženete tu věci od oblečení po spotřebiče.

wish obchod

Wish - na co si dát pozor

Pokaždé si dávejte dobrý pozor na materiál, parametry a nenechte se oblbnout závratnou cenou slev. V recenzích si můžete pročíst komentáře od uživatelů, kteří si už produkt zakoupili a prohlédnout si přiložené fotografie. Ujistíte se, že zboží vypadá přesně tak, jak slibuje i lákavý popisek.

Tip: Wish automaticky bude chtít poslat balíček na adresu, kterou jste zadali při prvním nákupu. Způsob platby i adresu doručení můžete ale změnit. Po objednání Wish zašle potvrzující upozornění o proběhlé transakci. A pak už jen buďte dostatečně trpěliví a sledujte cestu svého nákupu.

Ušetřete s Tipli na cashbacku

Nakupujte s Tipli a ušetřete peníze z nákupního košíku.

Podívejte se i na další obchody , ve kterých můžete nakupovat oblečením i další zajímavé zboží. Ušetřete s Tipli! Nezabere vám to ani pár minut a část peněz se vám vrátí zpět.

Další obchody

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Je vám chladno? Zahřeje vás kožená bunda!

Léto sice nepolevuje, ale v noci už bývá docela kosa. A než se nadějeme, je tu zase sychravý...
14.8.2018 Zobrazit článek

Mironet - pořiďte si to nejlepší od mobilu po Xbox!

Hledáte e-shop, kde seženete to nejlepší z výpočetní techniky? Vsaďte na Mironet! Pokud chcete,...
13.8.2018 Zobrazit článek

Sháníte mobilní telefon? Vyzkoušejte Mall

Mobilní telefony v dnešní době zastarávají velmi rychle. Jen málo lidí si dnes dokáže představit...
13.8.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1259 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.