Velikonoce 2018: Inspirace z našich obchodů

12. 3. 2018

Velikonoce jsou tady už za pár dní. Je tedy nejvyšší čas se na ně připravit a pořádně si je vychutnat - ať už se u našich dveří na Velikonoční pondělí vystřídá celý zástup koledníků, nebo jen naše děti zbožňují velikonočního beránka. Přinášíme velikonoční inspiraci!

Malování kraslic, zdobení pomlázek, pečení beránka, na stole velikonoční nádivka a celá rodina pohromadě. Ačkoli jsou Velikonoce významnými křesťanskými svátky, v současné době je chápeme hlavně jako svátky jara. A to je potřeba náležitě přivítat.

Velikonoční svátky letos připadají na 30. března až 2. dubna. Velikonoční prázdniny začínají už o den dříve, ve čtvrtek 29. března. Tento termín si tedy pořádně označte v kalendáři. Teď se ale na Velikonoce pojďme společně připravit.

Velikonoční dekorace

Velikonoční dekorace by neměly chybět v žádné domácnosti. I kdybyste měli jen rozvěsit po lustru pár kraslic na stuze. Pokud se ale na výzdobě domu chcete opravdu vyřádit, můžete si velikonoční dekorace objednat i ze zahraničí – pokud objednáte z Evropy, dodání stihnete ještě do Velikonoc.

Velikonoční inspirace z našich obchodů 1

Koupit dekorace na: Tchibo| Velký Košík | eBay | aaaHome | Butlers

Velikonoční věnec

Základ každé velikonoční dekorace je bezpochyby barevný Velikonoční věnec se spoustou stužek a vajíček. Pokud nemáte čas na nějaké složité vytváření, kupte si hotový a nazdobený věnec. Velikonoce jsou koneckonců svátky, tak odpočívejte.

Velikonoční inspirace z našich obchodů 2

Koupit Velikonoční věnec na: Mall.cz | decoDoma | 4Home

Velikonoční beránek

Velikonoční beránek k Velikonocům neodmyslitelně patří. A navíc je to naprostá hračka – těsto máte během chvilky a o zbytek už se postará správná forma na Velikonočního beránka.

Velikonoční inspirace z našich obchodů 3

Koupit formy na: Alza.cz | Tescoma

Velikonoční pomlázka

Čím je pomlázka barevnější, tím líp. Pánové, vaše pomlázka přece musí nějak vypadat – ať už jdete vyšupat jen svou milou, nebo všechny holky ve vesnici! Tak si pomlázku ozdobte, co to jen jde. A s trochou toho cviku a internetových návodů jistě hravě zvládnete i pletení pomlázky.

Velikonoční inspirace z našich obchodů 4

Koupit stuhy na pomlázku na: Stoklasa

Utečte před koledníky aneb Představujeme vám Velikonoční pobyty

Velikonoce vás moc neberou? Zmizte před koledníky i barvením vajíček. Zachrání vás velikonoční pobyty na poslední chvíli! Kraslice ať si maluje někdo jiný, vy si hoďte nohy nahoru a užijte si pár dnů nerušeného odpočinku.

Velikonoční inspirace z našich obchodů 6

Koupit velikonoční pobyt na: Slevoking | Pepa.cz | HyperSlevy | Slever

Vybavte se (nejen) na Velikonoce s Tipli

Nákup dekorací, forem na pečení i všech dalších nezbytností může být ještě výhodnější. Stačí využít cashback nebo slevové kupóny od Tipli.

Nakupovat výhodněji

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek