Valentýnské dárky na poslední chvíli

14. 2. 2017

Probudili jste se a začali panikařit, protože Valentýn je už dnes a vy stále nevíte, co své lásce koupit? Nebo jste snad zapomněli a znenadání vám to někdo připomněl? Ještě není pozdě, nebojte – společně vymyslíme dárek, který bezchybně zafunguje i na poslední chvíli.

Slevoking

valentýn - slevoking

Dovolte sobě a své lásce vypadnout z každodenního shonu a spojte příjemné s užitečným. Slevoking vám nabízí nepřeberné množství nejrůznějších zájezdů pro páry, které si se svou láskou rozhodně užijete. Relaxační wellness, dobrodružnější zájezd na hory nebo jen romantický pobyt v hotelu s degustováním vína a ochutnávkou sýrů? Se slevami až 60 % se vybírá jedna radost.

Nakoupit na Slevoking

Květiny Expres

Valentýn - květiny express

Na světě snad není dámy, kterou by nedojala krásná kytice. Na výběr máte samozřejmě nejen růže, ale i barevné tulipány, slunečnice nebo lilie - že nevíte, jaká kytice by potěšila vaši milou nejvíce? Nevěšte hlavu - přeci každá! S naším kódem KVETTIPLI navíc dostanete navíc 10% slevu!

Poslat květiny s Květiny Expres

Hyperslevy

hyperslevy.cz

Slevový portál Hyperslevy vám nabízí dovolené v Česku, Německu, Rakousku, Maďarsku, Itálii, Polsku a na Slovensku, které v peněžence sotva pocítíte. A vaše drahá polovička je určitě ocení. Vždyť co se vyrovná romantickému víkendu ve dvou v nějakém pěkném penzionu v horách?

Vybrat si na Hyperslevy

Allegria - Firma na zážitky

Valentýn - Allegira

Darujte své drahé polovičce zážitek – ať už něco, co má ozkoušené a ráda, nebo něco, čím ji šokujete. Seskok padákem, projížďka sporťákem, nebo exotická masáž a jiné kosmetické služby? Allegria – Firma na zážitky vám to nabízí všechno! Nyní nabízí také více než sto zážitků pro dva – využijte toho a zažijte se svojí láskou něco nového.

Vybrat si zážitek s Allegria

Huránahory

valentýn - huránahory

Zima ještě zdaleka nekončí – vezměte svého miláčky na last minute někam do pořádné zimy na české hory, než sníh roztaje. Šampaňské s jahodami a hořící krb je přesně to pravé, co vašemu Valentýnu nasadí korunu. Huránahory vám nabízí zájezdy se slevami až 70 % - tak je nepropásněte.

Zalyžovat si s Huránahory

Ticketbis

valentýn - ticketbis

Bije srdce vašeho miláčka pro fotbal? Nebo by snad prodal i duši, jen aby navštívil svou oblíbenou kapelu? Fantastický rezervační systém Ticketbis vám zprostředkovává vstupenky na bezpočet koncertů i sportovních zápasů – a to po celé Evropě. Nač se omezovat jen na Českou republiku? Překvapte svoji lásku lístky třeba do Vídně a zažijte spolu krásný víkend!

Vybrat si na Ticketbis

Stips

valentýn - stips

Nových zážitků není nikdy dost – a když jsou s úžasnými slevami až 30 %, mělo by jich být ještě více! Stips vám nabízí nejrůznější akce, kterými můžete potěšit svou drahou polovičku - individuální lekce hry na hudební nástroj, společný výlet do muzea lásky či vyhlídková plavba? Dovolte si překvapit!

Nakoupit na Stips

Vybrali jste si? Nebo máte dárek už dávno koupený a jen se těšíte na dnešek?

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek