Účtenkovka přihlášení aneb Jak hrát každý měsíc o hodnotné ceny?

Tipy a triky Soutěže Nakupování Finance 26. 1. 2018

Účtenkovka je velmi atraktivní hra, ve které můžete s obyčejnou účtenkou z obchodu vyhrávat hodnotné ceny. Nejvyšší finanční výhrou je částka 1 000 000 korun. Zaregistrovat přitom můžete hned několik účtenek i z těch nejmenších nákupů. Tak na co ještě čekáte? Jdeme na to!

Účtenkovka - vyhrávejte každý měsíc

Účtenková loterie neboli Účtenkovka je hra, ve které se každý měsíc hraje o více než 20 tisíc cen v hodnotě od 100 Kč do 1 000 000 Kč (včetně mobilního automobilu). Vyhrát může každý, kdo přihlásí platnou účtenku. Zkuste své štěstí - Účtenkovka registrace je zdarma!

Do účtenkové loterie lze přihlásit každý den jednu účtenku. Vůbec přitom nezáleží na její hodnotě. Počítá se každá účtenka s hodnotou od 1 Kč. Jedinou podmínkou je, aby byla vystavena v režimu EET. Taková účtenka musí obsahovat následující údaje:

  • datum a čas vystavení
  • celkovou hodnotu v Kč
  • DIČ prodejce*
  • kódy FIK a BKP

*1. března 2018 byla zrušena povinnost uvádět DIČ na účtenkách. Z tohoto důvodu se nově nebude zadávat DIČ ani při registraci účtenek do Účtenkové loterie.

Účtenkovka přihlášení - jak registrovat účtenku?

Účtenková loterie není nic složitého. Mrkněte, jak jednoduše registrovat účtenku. Prvním krokem by mělo být Účtenkovka přihlášení.

1) Účtenkovka přihlášení

Do soutěže se můžete snadno zapojit i bez předchozí registrace. Pokud však chcete o hodnotné ceny soutěžit pravidelně a mít své účtenky pod kontrolou, nejlepší bude vytvořit hráčský účet.

Účtenkovka přihlašení - jaké jsou výhody?

  1. Osobní údaje vyplníte pouze jednou (při registraci).
  2. Přehled registrovaných účtenek - zaregistrovanou účtenku můžete vyhodit.
  3. Výherní účtenky najdete v záložce výhry.

K přihlášení potřebujete jen e-mail (nebo telefon) a heslo. Účet je následně třeba aktivovat pomocí číselného kódu, který najdete ve své emailové schránce.

2) Jde to i bez registrace

Do Účtenkovky lze registrovat účtenky i bez předchozí registrace. Návod, jak registrovat účtenku jednorázově najdete v článku: Účtenkovka registrace.

Účtenkovka aplikace - registrujte účtenku rychleji

Pomocí mobilní aplikace můžete účtenky registrovat jednorázově (bez registrace). Aplikaci stáhnete jednoduše pod názvem "Účtenkovka" z App Store i Google Play. Sepsali jsme pro vás tipy, jak aplikaci používat. Více se dozvíte v článku Účtenkovka aplikace.

Účtenkovka výhry - o co se hraje?

Vyhrát v Účtenkovce se opravdu vyplatí. Mezi nejčastější výhru patří částka 100 Kč, pokud ale budete mít štěstí, můžete vyhrát i 1 000 000 Kč nebo osobní automobil.

Účtenkovka výhry můžete získat vždy 15. den v měsíci, kdy probíhá losování. Pokud vyhrajete některou z cen, budete informováni prostřednictvím hráčského účtu nebo e-mailu (telefonu) uvedeného při registraci.

Vsaďte na jistotu! Zkombinujte Účtenkovku a cashback

S Účtenkovkou se v žádném případě nemusíte vzdát cashbacku ani jiných Tipli výhod. Registrovat můžete i účtenky z obchodů, ve kterých jste uplatnili cashback! A co víc? Tipli právě rozjelo i svou vlastní "Účtenkovku", ve které rozdává 100 tabletů zdarma každý den.

★ Tipli rozdává 100 tabletů zdarma

Zapojte se do slosování o tablet zdarma i vy. Pro výhru stačí zaregistrovat účtenku z kteréhokoliv nákupu na internetu. Denně můžete zaregistrovat až 5 nákupů a zvýšit tak svou šanci na výhru. Soutěž trvá až do 9. července 2018.

Chci vyhrát tablet zdarma!

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Spánek jako v pohádce? Vsaďte na levné povlečení…

Český eshop Bonatex.cz vznikl v roce 2008 a od té doby si za poměrně krátkou dobu vytvořil pověst...
25.5.2018 Zobrazit článek

Nespalte se aneb Jak vybrat vhodný opalovací krém

Chystáte se na dovolenou k moři? Trávíte hodně času venku na sluníčku? Mnohokrát jste se spálili...
25.5.2018 Zobrazit článek

Superzelenina - Červená řepa a 3 nejlepší recepty

Víte, že červená řepa je dnes populární superpotravina? Pěstujete si ji sami a nevíte, co s...
24.5.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1168 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.