Účtenkovka přihlášení aneb Jak hrát každý měsíc o hodnotné ceny?

Tipy a triky Soutěže Nakupování Finance 26. 1. 2018

Účtenkovka je velmi atraktivní hra, ve které můžete s obyčejnou účtenkou z obchodu vyhrávat hodnotné ceny. Nejvyšší finanční výhrou je částka 1 000 000 korun. Zaregistrovat přitom můžete hned několik účtenek i z těch nejmenších nákupů. Tak na co ještě čekáte? Jdeme na to!

Účtenkovka - vyhrávejte každý měsíc

Účtenková loterie neboli Účtenkovka je hra, ve které se každý měsíc hraje o více než 20 tisíc cen v hodnotě od 100 Kč do 1 000 000 Kč (včetně mobilního automobilu). Vyhrát může každý, kdo přihlásí platnou účtenku. Zkuste své štěstí - Účtenkovka registrace je zdarma!

Do účtenkové loterie lze přihlásit každý den jednu účtenku. Vůbec přitom nezáleží na její hodnotě. Počítá se každá účtenka s hodnotou od 1 Kč. Jedinou podmínkou je, aby byla vystavena v režimu EET. Taková účtenka musí obsahovat následující údaje:

  • datum a čas vystavení
  • celkovou hodnotu v Kč
  • DIČ prodejce*
  • kódy FIK a BKP

*1. března 2018 byla zrušena povinnost uvádět DIČ na účtenkách. Z tohoto důvodu se nově nebude zadávat DIČ ani při registraci účtenek do Účtenkové loterie.

Účtenkovka přihlášení - jak registrovat účtenku?

Účtenková loterie není nic složitého. Mrkněte, jak jednoduše registrovat účtenku. Prvním krokem by mělo být Účtenkovka přihlášení.

1) Účtenkovka přihlášení

Do soutěže se můžete snadno zapojit i bez předchozí registrace. Pokud však chcete o hodnotné ceny soutěžit pravidelně a mít své účtenky pod kontrolou, nejlepší bude vytvořit hráčský účet.

Účtenkovka přihlašení - jaké jsou výhody?

  1. Osobní údaje vyplníte pouze jednou (při registraci).
  2. Přehled registrovaných účtenek - zaregistrovanou účtenku můžete vyhodit.
  3. Výherní účtenky najdete v záložce výhry.

K přihlášení potřebujete jen e-mail (nebo telefon) a heslo. Účet je následně třeba aktivovat pomocí číselného kódu, který najdete ve své emailové schránce.

2) Jde to i bez registrace

Do Účtenkovky lze registrovat účtenky i bez předchozí registrace. Návod, jak registrovat účtenku jednorázově najdete v článku: Účtenkovka registrace.

Účtenkovka aplikace - registrujte účtenku rychleji

Pomocí mobilní aplikace můžete účtenky registrovat jednorázově (bez registrace). Aplikaci stáhnete jednoduše pod názvem "Účtenkovka" z App Store i Google Play. Sepsali jsme pro vás tipy, jak aplikaci používat. Více se dozvíte v článku Účtenkovka aplikace.

Účtenkovka výhry - o co se hraje?

Vyhrát v Účtenkovce se opravdu vyplatí. Mezi nejčastější výhru patří částka 100 Kč, pokud ale budete mít štěstí, můžete vyhrát i 1 000 000 Kč nebo osobní automobil.

Účtenkovka výhry můžete získat vždy 15. den v měsíci, kdy probíhá losování. Pokud vyhrajete některou z cen, budete informováni prostřednictvím hráčského účtu nebo e-mailu (telefonu) uvedeného při registraci.

Vsaďte na jistotu! Zkombinujte Účtenkovku a cashback

S Účtenkovkou se v žádném případě nemusíte vzdát cashbacku ani jiných Tipli výhod. Registrovat můžete i účtenky z obchodů, ve kterých jste uplatnili cashback! A co víc? Tipli právě rozjelo i svou vlastní "Účtenkovku", ve které rozdává 100 tabletů zdarma každý den.

★ Tipli rozdává 100 tabletů zdarma

Zapojte se do slosování o tablet zdarma i vy. Pro výhru stačí zaregistrovat účtenku z kteréhokoliv nákupu na internetu. Denně můžete zaregistrovat až 5 nákupů a zvýšit tak svou šanci na výhru. Soutěž trvá až do 9. července 2018.

Chci vyhrát tablet zdarma!

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Smýšlíte ekologicky? Dedra je správnou volbou

Hledáte EKO drogerii? Pak jste na správném místě. Česká drogerie Dedra si zakládá na kvalitě a...
21.9.2018 Zobrazit článek

Začtěte se s knihou od knihkupectví KOSMAS

Milujete knížky a chtěli byste je nakupovat se slevou? Představujeme knihkupectví Kosmas, kde...
21.9.2018 Zobrazit článek

Zimní bundy: Najděte si tu pravou hřejivou!

Už se blíží. Je neúprosná, chladná a na druhou stranu pohádkově krásná. Zima je za rohem a my...
21.9.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.