Účtenkovka přihlášení aneb Jak hrát každý měsíc o hodnotné ceny?

Tipy a triky Soutěže Nakupování Finance 26. 1. 2018

Účtenkovka je velmi atraktivní hra, ve které můžete s obyčejnou účtenkou z obchodu vyhrávat hodnotné ceny. Nejvyšší finanční výhrou je částka 1 000 000 korun. Zaregistrovat přitom můžete hned několik účtenek i z těch nejmenších nákupů. Tak na co ještě čekáte? Jdeme na to!

Účtenková loterie neboli Účtenkovka je hra, ve které se každý měsíc hraje o více než 20 000 cen v hodnotě od 100 Kč do 1 000 000 Kč. Vyhrát může každý, kdo přihlásí platnou účtenku.

Do účtenkové loterie lze přihlásit každý den jednu účtenku. Vůbec přitom nezáleží na její hodnotě. Počítá se každá účtenka s hodnotou od 1 Kč. Jedinou podmínkou je, aby byla vystavena v režimu EET. Taková účtenka musí obsahovat následující údaje:

  • Datum a čas vystavení
  • Celkovou hodnotu v Kč
  • kódy FIK a BKP

Účtenkovka přihlášení aneb Jak registrovat účtenku

Účtenková loterie není nic složitého. Mrkněte, jak jednoduše registrovat účtenku.

1. Účtenkovka přihlášení

Do soutěže se můžete snadno zapojit i bez předchozí registrace. Pokud však chcete o hodnotné ceny soutěžit pravidelně a mít své účtenky pod kontrolou, vytvořte si hráčský účet na stránkách účetenkovka.cz.

K přihlášení potřebujete jen email nebo telefonní číslo a heslo. Účet je následně třeba aktivovat pomocí číselného kódu, který najdete ve své emailové schránce nebo vám přijde v SMS zprávě.

2) Jde to i bez registrace

Do Účtenkovky lze registrovat účtenky i bez předchozí registrace. Návod, jak registrovat účtenku jednorázově najdete v článku Účtenkovka registrace.

Účtenkovka aplikace: Registrujte účtenku rychleji

Pomocí mobilní aplikace můžete účtenky registrovat jednorázově. Aplikaci stáhnete jednoduše pod názvem "Účtenkovka" z Google Play. Sepsali jsme tipy, jak aplikaci používat. Více se dozvíte v článku Účtenkovka aplikace.

Účtenkovka výhry: O co se hraje?

Vyhrát v Účtenkovce se opravdu vyplatí. Mezi nejčastější výhru patří částka 100 Kč, pokud ale budete mít štěstí, můžete vyhrát i 1 000 000 Kč nebo osobní automobil.

Výhry můžete získat vždy 15. den v měsíci, kdy probíhá losování. Pokud vyhrajete některou z cen, budete informováni prostřednictvím hráčského účtu nebo emailu (telefonu) uvedeného při registraci.

Vsaďte na jistotu! Zkombinujte Účtenkovku a cashback

S Účtenkovkou se v žádném případě nemusíte vzdát cashbacku ani jiných Tipli výhod. Registrovat můžete i účtenky z obchodů, ve kterých jste uplatnili cashback!

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Blakc Friday parfémy: Levné vůně pro dámy…

Tečkou za dokonalým vzhledem je příjemná vůně, která o jejím nositeli dokáže mnohé vypovědět....
17.11.2018 Zobrazit článek

Půjčka před výplatou: Kolik dostanete a…

Češi nemají všeobecně problém s půjčkami. Téměř 85 % Čechů by proto sáhlo právě po půjčce v...
15.11.2018 Zobrazit článek

Nové akční letáky #46. týden: Levné mléko…

Chcete nakupovat za nejnižší ceny? Nenechte si utéct nabídku letáků tohoto týdne. Kde koupíte...
14.11.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1280 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo