Podívejte se na nové filmy v Cinema City Pardubice

Dovolená 22. 9. 2018

Široké plátno, nové efekty a působivá hudba vtáhnou do příběhu každého diváka. Přijďte se podívat na nový film do Cinema City Pardubice. Nečekejte na to, až se film dostane do televize. Vyrazte do kina! Užijte si nezapomenutelný zážitek, kterému se domácí filmový večer zdaleka nemůže rovnat.

Chcete se bát u thrilleru nebo se raději zasmát u komedie? V Cinema City Pardubice najdete všechny filmové žánry. Multikino nabízí mnoho možností, díky kterým si užijete horké filmové novinky.

Stačí se jen pohodlně usadit v Cinema City do měkkého křesla, nabírat hrsti popcornu a nechat se vtáhnout do děje filmu, který se právě promítá.

TIP: Užijte si dlouho očekávanou premiéru filmu v komfortu multikina a nezapomeňte si lístky rezervovat předem.

Cinema City má i další pobočky multikin: Praha (osm poboček), Brno (dvě pobočky), Ústí nad Labem, Plzeň, Liberec a poslední Cinema City Ostrava. Vyrazte do nejbližšího multikina na filmovou novinku ještě dnes!

Cinema City Pardubice

Multikino se nachází v nákupním centru Palác Pardubice, ke kterému je snadná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. Kino disponuje osmi promítacími sály, které jsou plně klimatizované. Příjemně polstrované sedačky s vysokou opěrkou hlavy zaručují divákům komfort po celou dobu filmu.

Na plátno se promítá jen ostrý a jasný obraz díky belgické projekční technice. Důležitá je ale i hudba, která dokresluje veškerý děj. Zaposlouchejte se do křišťálově čistého a vyváženého zvuku.

cinema city

Než vyrazíte do kina, ujistěte se, jaká je Cinema City otevírací doba. Sledujte program kina a nepromeškejte zajímavý film.

Vstupenky do Cinema City

Do kina je možné udělat rezervaci buď online na Cinemacity.cz nebo telefonicky. Za dobrý zážitek z multikina se vyplatí trochu připlatit, ale s Tipli lze pár korun z ceny lístku ušetřit. Vstupné na 2D film pro dospělého diváka vyjde na 174 Kč. Vezměte do kina celou rodinu. Užijte si společně strávený čas a ještě ušetřete na rodinném vstupném. Pro milovníky 3D filmu stojí vstupné 214 Kč. Za úchvatné 3D efekty, díky kterým máte oblíbené hrdiny skoro na dosah ruky, se tato cena vyplatí.

Skoro nikdo nemá pondělky rád, ale co kdyby se mohlo jít po práci nebo po škole do kina za zvýhodněnou cenu? V Cinema City Pardubice to jde! A hned bude začátek týdne příjemnější.

Tip: Máte rádi komiksy? Zajděte na Marvel filmy ve 3D. Grafické zpracování a nekonečné množství efektů unese do komiksu každého. Marvel je absolutní špička filmového průmyslu a po světě si získal už miliony fanoušků. Pokud jste mezi nimi, vyrazte do kina v tričku s oblíbeným hrdinou. Nápadité Marvel oblečení seženete s potisky snad všech komiksových postav.

Cinema City bar

Při vstupu se rozhodně nezapomeňte zastavit na kino baru. Ke správnému filmu vždy patří popcorn. A k tomu navíc kelímek vychlazené Pepsi. Pro mlsné jazýčky jsou v menu připraveny i teplé křupavé oříšky v paprikové krustě.

Za zážitky s cashbackem

Nebaví vás filmové večery? Jste spíš akční typ? Vyzkoušejte nové zážitky s Tipli a ušetřete s pomocí cashbacku – určité procento z nákupu dostanete zpět.

  • Adrop – Proleťte se v opravdové stíhačce nebo absolvujte kurz potápění.
  • Allegria – Zajděte do luxusní restaurace nebo si užijte masáž.
  • Sleva dne – Cestujte levně po Česku a objevujte krásu naší země.
  • StubHub – Zpestřete si večer a kupte si lístky na koncert nebo sportovní utkání.
Vyzkoušet nové zážitky

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Podívejte se na strašidelná zákoutí Halloweenského svátku

Poradíme, jak si užít Halloween. Ať už se chystáte na Halloweenskou kostýmovou párty, hledáte...
10.10.2019Zobrazit článek

Hledá se Junior Project Manager pro Tipli!

Pro internetový portál Tipli.cz, který se zaměřuje na výhodné online nakupování, hledáme nového...
9.10.2019Zobrazit článek

Podzimní nákupy Ona Dnes proběhnou 14.-20. října

Uběhlo necelého půl roku a je tu další velký slevový svátek - Ona Dnes nákupy 2019. Právě teď je...
7.10.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1810 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo