Platby Twisto ‒ karta, recenze + bonus 300 Kč

ČlánkyFinance 9. 5. 2019

Víte, že účet od Twisto nabízí zajímavé „vychytávky“, které vám ušetří peníze a zároveň usnadní život? Mezi výhody patří zjednodušené placení faktur nebo třeba možnost jednoduše rozdělit platbu za společný oběd mezi více lidí. Zákazníci pak velmi oceňují možnost zaplatit až poté, co si zboží doma prohlédnou či vyzkouší. Díky exkluzivnímu bonusu od Tipli dostanete jako nový zákazník navíc 300 Kč na uvítanou.

Jaké jsou výhody účtu u Twisto?

Nevíte, co Twisto je a jak funguje? Pak čtěte následující řádky. Podrobně se podíváme na jednu bezplatnou a dvě placené varianty Twista.

Twisto tarif zdarma

Kromě dnes už běžné mobilní aplikace a internetového bankovnictví nabízí Twisto ve vybraných e-shopech možnost zboží nejdříve vyzkoušet a zaplatit až poté. A to i v bezplatné verzi účtu "Online". V daném e-shopu zvolíte možnost platby pomocí služby Twisto a ta za vaše zboží zaplatí. Peníze musíte dodat až do 14 dnů (teprve potom vám budou naskakovat úroky). Pokud se vám koupené zboží nelíbí, prostě ho prodejci vrátíte. Nemusíte se starat o vrácení peněz, protože jste ještě nic neplatili. Twisto všechno vyřeší za vás.

Bezplatný tarif "Online"

  • Jednoduchá mobilní aplikace s kompletním přehledem plateb
  • Snap - pohodlné placení složenek a faktur

Další chytrou „vychytávkou“ je funkce Snap, skrze kterou můžete pohodlně platit složenky nebo faktury. Stačí daný doklad vyfotit mobilem nebo ho odeslat emailem. Twisto peníze uhradí a strhne vám je později z účtu, aniž byste se vy sami museli unavovat.

finance

Verze pro náročnější zákazníky

Placené tarify "Standard" a "Premium"

  • vše, co tarif "Online" a k tomu:
  • Twisto platební karta
  • Twisto platební náramek
  • Apple Pay
  • Split - rozdělení plateb mezi další uživatele
  • všechny zahraniční platby o 3 % levnější (tarif Premium)
  • cestovní pojištění pro celou rodinu (tarif Premium)

Twisto také nabízí placené účty „Standard“ a „Premium“ za poplatek 49,- a 99,- korun, s tím, že první tři měsíce jsou obě služby zdarma. Součástí nabídky obou tarifů je Twisto karta, což je v podstatě běžná bezkontaktní karta Mastercard. Co ale není běžné, to je platební náramek, kteří všichni předplatitelé dostanou ke kartě zdarma. Platba Twisto náramkem je jednoduchá a elegantní.

Pokud máte s fintechovými firmami jako je Twisto zkušenosti, určitě vás nepřekvapí, že nabízí pro "jablíčkáře" možnost platby pomocí Apple Pay.

Další specialitou pro předplatitele je funkce Split – ta umožňuje rozdělit se o útratu s několika dalšími uživateli Twisto. Po večeři s kamarády můžete tedy tímto pohodlným způsobem rozeslat účet, který vaši přátelé musí do sedmi dnů uhradit (jinak se vám peníze normálně strhnou z konta).

Nejvyšší tarif Premium nabízí svým uživatelům ještě další dvě extra výhody. Ty se hodí hlavně cestovatelům nebo lidem, kteří nakupují na zahraničních e-shopech.

Při platbách v zahraničních měnách získáte výhodný převodní kurz, který je o 3 % levnější než kurz standardní. A pokud se rozhodnete do zahraničí vycestovat, jistě uvítáte možnost si při kartě zajistit cestovní pojištění.

Jak se registrovat a získat bonus 300 korun ?

Registrovat se můžete na tomto odkazu. Registrace zabere pár minut. Za ni vás bude na vašem Twisto účtu čekat 300 Kč jako bonus.

Chci účet Twisto a 300 Kč k tomu >>

Související obchody

mBank, Zonky, Česká spořitelna, ČSOB

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se