Platby Twisto ‒ karta, recenze + bonus 300 Kč

Finance 9. 5. 2019

Víte, že účet od Twisto nabízí zajímavé „vychytávky“, které vám ušetří peníze a zároveň usnadní život? Mezi výhody patří zjednodušené placení faktur nebo třeba možnost jednoduše rozdělit platbu za společný oběd mezi více lidí. Zákazníci pak velmi oceňují možnost zaplatit až poté, co si zboží doma prohlédnou či vyzkouší. Díky exkluzivnímu bonusu od Tipli dostanete jako nový zákazník navíc 300 Kč na uvítanou.

Jaké jsou výhody účtu u Twisto?

Nevíte, co Twisto je a jak funguje? Pak čtěte následující řádky. Podrobně se podíváme na jednu bezplatnou a dvě placené varianty Twista.

Twisto tarif zdarma

Kromě dnes už běžné mobilní aplikace a internetového bankovnictví nabízí Twisto ve vybraných e-shopech možnost zboží nejdříve vyzkoušet a zaplatit až poté. A to i v bezplatné verzi účtu "Online". V daném e-shopu zvolíte možnost platby pomocí služby Twisto a ta za vaše zboží zaplatí. Peníze musíte dodat až do 14 dnů (teprve potom vám budou naskakovat úroky). Pokud se vám koupené zboží nelíbí, prostě ho prodejci vrátíte. Nemusíte se starat o vrácení peněz, protože jste ještě nic neplatili. Twisto všechno vyřeší za vás.

Bezplatný tarif "Online"

  • Jednoduchá mobilní aplikace s kompletním přehledem plateb
  • Snap - pohodlné placení složenek a faktur

Další chytrou „vychytávkou“ je funkce Snap, skrze kterou můžete pohodlně platit složenky nebo faktury. Stačí daný doklad vyfotit mobilem nebo ho odeslat emailem. Twisto peníze uhradí a strhne vám je později z účtu, aniž byste se vy sami museli unavovat.

finance

Verze pro náročnější zákazníky

Placené tarify "Standard" a "Premium"

  • vše, co tarif "Online" a k tomu:
  • Twisto platební karta
  • Twisto platební náramek
  • Apple Pay
  • Split - rozdělení plateb mezi další uživatele
  • všechny zahraniční platby o 3 % levnější (tarif Premium)
  • cestovní pojištění pro celou rodinu (tarif Premium)

Twisto také nabízí placené účty „Standard“ a „Premium“ za poplatek 49,- a 99,- korun, s tím, že první tři měsíce jsou obě služby zdarma. Součástí nabídky obou tarifů je Twisto karta, což je v podstatě běžná bezkontaktní karta Mastercard. Co ale není běžné, to je platební náramek, kteří všichni předplatitelé dostanou ke kartě zdarma. Platba Twisto náramkem je jednoduchá a elegantní.

Pokud máte s fintechovými firmami jako je Twisto zkušenosti, určitě vás nepřekvapí, že nabízí pro "jablíčkáře" možnost platby pomocí Apple Pay.

Další specialitou pro předplatitele je funkce Split – ta umožňuje rozdělit se o útratu s několika dalšími uživateli Twisto. Po večeři s kamarády můžete tedy tímto pohodlným způsobem rozeslat účet, který vaši přátelé musí do sedmi dnů uhradit (jinak se vám peníze normálně strhnou z konta).

Nejvyšší tarif Premium nabízí svým uživatelům ještě další dvě extra výhody. Ty se hodí hlavně cestovatelům nebo lidem, kteří nakupují na zahraničních e-shopech.

Při platbách v zahraničních měnách získáte výhodný převodní kurz, který je o 3 % levnější než kurz standardní. A pokud se rozhodnete do zahraničí vycestovat, jistě uvítáte možnost si při kartě zajistit cestovní pojištění.

Jak se registrovat a získat bonus 300 korun ?

Registrovat se můžete na tomto odkazu. Registrace zabere pár minut. Za ni vás bude na vašem Twisto účtu čekat 300 Kč jako bonus.

Chci účet Twisto a 300 Kč k tomu >>

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Sport, který vám vyplaví adrenalin. Kam za ním?

V minulosti lidé vyplavovali adrenalin například pří rytířských soubojích nebo když museli ulovit...
13.9.2019Zobrazit článek

Hledá se administrátor webu pro Tipli! Práce z domova

Jsme internetový portál Tipli.cz, který se zaměřuje na výhodné online nakupování. Chceš se naučit...
13.9.2019Zobrazit článek

Patchwork čarování - návod i krásné kousky

Nudí vás tlumené barvy a jednoduché vzory? Že to není vůbec žádná zábava? Ponořte se s námi do...
11.9.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1810 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo