Penny leták - aktuální leták online

29. 1. 2018

Víte, jaké všechny výhody má PENNY Market? Jak vypadá aktuální PENNY leták a jak můžete ušetřit? Vše se dozvíte v článku.

Společnost PENNY Market působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává více než 7 tisíc zaměstnanců. Řídí se heslem "Co je české, to je dobré". České kvalitě důvěřují, a proto u nich naleznete 7 z 10 potravinářských výrobků českých.

PENNY leták - aktuální týden

Akční letáky PENNY Marketu vychází pravidelně každý čtvrtek a pondělí. Takzvaný Pondělík, neboli pondělní leták má platnost pouze do středy. V jeho nabídce je i SUPER STŘEDA, kde jsou 2 produkty zlevněny jen pro daný středeční den. Leták vycházející ve čtvrtek, tedy Čtvrtečník platí až do neděle.

Nejnovější letáky, nejen ty z Penny, najdete na Tipli. Podívejte se také na PENNY leták od příštího týdne.

PENNY leták od příštího týdne

Nabídka PENNY Marketu se obměňuje každý týden. V PENNY letáku naleznete na zadní straně vždy nabídku tzv. SUPER VÍKEND, kterou lze využít jen o víkendu.

TIP: Pokud chcete ušetřit nejen v PENNY, vyzkoušejte náš cashbackový portál, který vám po online nákupu vrací část peněz zpět na účet.

PENNY karta

Pořiďte si PENNY kartu s kterou můžete nakupovat vybrané zboží za nízké ceny. Nabídka levnějších výrobků se obměňuje každý týden. Kartu získáte zdarma v každé prodejně po vyplnění registračního formuláře v prodejně. O PENNY kartu si můžete zažádat i na stránce pennykarta.cz. Karta vám přijde do 3 týdnů.

Zatím na PENNY KARTĚ se nedají sbírat body, i přesto je nákup s kartou výhodnější, protože získáte slevy na vybrané výrobky v aktuálním PENNY letáku.

penny leták

Jaká je otevírací doba PENNY obchodu?

Na vybraných prodejnách PENNY byla prodloužena otevírací doba o hodinu. Nově se na vás PENNY zaměstnanci těší od 7.00 do 21:00 hodin. U dalších prodejen se otevírací doba může lišit.

Mobilní aplikace PENNY

Díky mobilní aplikaci PENNY budete mít dokonalý přehled o probíhajících akcích a slevách. Neleznete tam i aktuální PENNY leták, všechny prodejny PENNY v Čr i s mapou a navigací. Kromě toho můžete zjistit otevírací dobu jakkékoliv prodejny PENNY Marketu. PENNY aplikace je zdarma a je dostupná pro iOS a Android.

Jaké značky naleznete v PENNY obchodu?

PENNY Market nabízí 9 privátních značek, které naleznete pouze tam. Zaručuje kvalitu a produkty jsou ve většině případech levnější, než je tomu u ostatního sortimentu. Máme pro vás čtyři, které byste ve svém nákupu v PENNY neměli přehlédnout.

penny leták
  • značka PENNY. - jako je tomu u ostatních obchodních řetězců, i PENNY má svou základní řadu sortimentu pojmenované po svém obchodu za nízké ceny.
  • NA GRIL - výrobky určené ke grilování a ve vysoké kvalitě slibuje PENNY od značky NA GRIL, většina výrobků je české původu (na obale vždy označeno).
  • Dobré maso - záruka kvality - jak už z názvu vypovídá, toto maso je v PENNY zárukou kvality, maso je z prověřených chovů a masné výrobky jsou převážně z české produkce.
  • Boni - mléko, sýry a další mléčné výrobky za diskontní ceny na vás čekají v PENNY Marketu. Volba spotřebitelů 2017 zvolila vítěze v podobě Boni Kefír natur a ochucený kefír.

Garance vrácení peněz

Koupili jste si z PENNY Marketu výrobek a jeho chuť a kvalita vám nevyhovují? Do 72 hodin od zakoupení můžete produkt vrátit a PENNY vám vrátí vaše peníze zpět. Podmínkou je vrátit minimálně 80 % původního obsahu a také musíte předložit účtenku.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek