Novinky z Tipli #9

Ze života Tipli 2. 4. 2017

Při pohledu z okna to na jaro zrovna nevypadá. Nenechme si ale zkazit náladu sychravým počasím. Pro pozitivnější konec týdne vám přinášíme pravidelnou dávku novinek z Tipli. Co se dnes dozvíte nového? Kde můžete nově šetřit peníze, a jak je zvykem - možná se dostane i na nějaké perličky ze zákulisí! :-)

V dnešním díle si představíme nové obchody, přihodíme nějaké informace o našem meetingu a prozradíme, jak se dáváme do léta do formy (a nebo se na to alespoň chystáme).

Nové obchody na Tipli

Sedm! Sedm je počet nových obchodů, kde jsme pro vás (a vaše nákupy) vyjednali novou spolupráci. Celkem u nás najdete více než 500 obchodů. Myslíte, že při tomto čísle končíme? Rozhodně ne!

eBay

novinky z Tipli #8

Prvním nováčkem, kterého si nemůžeme nechat pro sebe, je oblíbený aukční gigant eBay, který má v nabídce naprosto všechno, co hledáte - elektroniku, módní oblečení a doplňky, sportovní vybavení nebo potřeby pro dům a zahradu. Zkrátka všechno, na co si jen vzpomente. eBay je jedna z největších nákupních galerií světa, má dlouho tradici a milióny spokojených uživatelů po celém světě. Jestli nákupy na eBay neznáte, nechte si poradit v našem článku Jak nakoupit na eBay.

Vyzkoušet nákupy na eBay

Sportinator

Novinky z Tipli

Jste nadšenec do badmintonu, volejbalu, fitness nebo milujete surf? Řekněte to svým tričkem. Sportinator je obchod, který na svá trička vytváří originální potisky se sportovní tématikou. Prozkoumejte jejich nabídku a vyberte si to své!

Vyzkoušet Sportinator

YOINS | Your Inspiration

Novinky z Tipli

Trojici uzavírá internetový obchod Yoins. Yoins je další z řady čínských e-shopů, ovšem jeho nabídka módního oblečení je prostě kouzelná. Zdůrazňuje ženskost a většina kousků je za více než příjemné ceny. Eshop nabízí širokou nabídku dámského oblečení, od spodního prádla, přes kalhoty, šaty, až po módní doplňky a obuv. Pokud nechcete mít všední a okoukaný šatník - vyzkoušejte YOINS!

Vyzkoušet YOINS

Do léta sexy labuť/labuťák!

Po několika dnech nejistoty jsou konečně tu! Krásné stříbrné karty s příslibem vysportované postavy - Multisportky! Chápeme, že tato informace není úplně zpráva dne, ale pochopte, pochlubit se musíme! Tréninky máme naplánované, a tak věříme, že se za pár měsíců proměníme v antické bohy (hlavně jejich postavy).

Také jste na zimu "schválně" nabrali nějaký tuk, aby vám nebyla zima? S přicházejícím jarem vás zachvátila panika a začínáte se sebou něco dělat? Podělte se s námi o vaše tipy a triky, jak být o nějaký ten gram lehčí.

Jak dostat i zaryté "houmofisaře" do kanceláře?

Novinky z Tipli #8

Usoudili jsme, že před začátkem tvrdé dřiny v posilce bude dobré posilnit se pizzou. Upřímně? Tolik kolegů jsme už dlouho neviděli pohromadě! Meeting ale nebyl jen o dobrém jídle. Zhodnotili jsme naše dosavadní úsilí, zvážili jsme pro a proti a rozhodli se, že tvrdá práce na nás nečeká jenom v posilovně. Makáme na tom, jak své zákazníky uděláme ještě spokojenější. Máte se na co těšit! :-)

Doporučené obchody

Doporučené články

4 módní tipy na podzim – zahřejte se stylově

Jak být v teple a přitom trendy? Inspirujte se a vyberte si z nové kolekce některý z těchto...
18.9.2019Zobrazit článek

Refinancování hypotéky nikdy nebylo snazší. Nově ho…

Česká republika se čím dál rychleji přibližuje k západu a ani ve světě hypoték nezůstává pozadu....
17.9.2019Zobrazit článek

Dny Marianne 2019 – nejlepší nákupy v roce jsou tu

Opět je tu nákupní akce roku - Dny Marianne! Nenechte si ujít nákupy roku s více než 650 slevami...
16.9.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1814 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo