Nejkrásnější svatební šaty z AliExpress

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 13. 3. 2018

Jste z blížící se svatby víc nervózní než natěšení? Pokud ve vašich obavách hrají roli finance, ukážeme vám, jak díky svatebním šatům z AliExpress ušetřit klidně desetitisíce. Kromě šatů na svatbu (nejen pro nevěsty) přinášíme tip na svatební boty a kouzelné dětské šaty pro družičky.

Za cenu, kterou v půjčovně zaplatíte za jedny svatební šaty, si na AliExpress.com můžete koupit rovnou troje. Nahlédněte do virtuálních regálů největšího čínského online tržiště spolu s námi a vyberte si z pestré palety svatebních šatů ty nejlepší pro váš velký den.

Doprava je u všech 5 kousků, které jsme pro vás vytipovali, zdarma a ceny jsou tak nízké, že si můžete svatbu užít skutečně se vším všudy a nestresovat se představou játrového knedlíčku ve vašem klíně a podobných "katastrof". A pokud jste nesví z nákupů v Číně a celého průběhu objednávky, využijte náš návod na AliExpress.

Svatební šaty

Svatební šaty

Svatební šaty pořídíte levně na AliExpress.com.

 • Cena: 62.69 $ / 1 284 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 35-43 dnů

Jednoduché svatební šaty se špagetovými ramínky a dlouhou sukní, která je krásně nadýchaná díky 4 vrstvám tylu. Pod produktovými fotkami najdete přesné instrukce, které všechny části těla si přeměřit, abyste při výběru vhodné velikosti nešlápli vedle. Kromě bílé je v nabídce dalších 13 barev - pro nevěsty s rebelskou duší nebo jejich svědkyně, družičky či další účastnice svatby.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Komentující nevěsty, které si už šaty koupily, doslova srší nadšením. Můžete tu omrknout i fotky šatů v reálu po rozbalení zásilky. U komentářů obsahujících nějakou výtku či nespokojenost (je jich však minimum) najdete milé a profesionální vyjádření prodejce.

Zobrazit na AliExpress »

Krajkové svatební šaty

Krajkové svatební šaty

Krajkové svatební šaty mnoha různých střihů i barev najdete na AliExpress.com.

 • Cena: 53.20 $ / 1 090 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 25-33 dní

Krajkové svatební šaty ve vintage stylu ocení nevěsty s romantickou duší. Na výběr je bílá nebo ivory barva (krémově bílá) a varianta s odhalenými nebo zahalenými rameny. I u těchto šatů najdete podrobné a přehledné tabulky velikostí včetně obrázkového návodu, jak se správně přeměřit, aby vám šaty sedly jako druhá kůže.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Kupující si pochvalují materiál, kvalitu, celkově krásný vzhled šatů odpovídající fotografiím i rychlé doručení zásilky.

Zobrazit na AliExpress »

Šaty na svatbu

Šaty na svatbu

Šaty na svatbu nejen pro nevěsty vybírejte na AliExpress.com.

 • Cena: 52.13 $ / 1 068 Kč (za kus)
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 27-38 dní

Dlouhé romantické šaty na svatbu s něžným květinovým vzorem se hodí jak pro nevěsty, které nepreferují tradiční bílou, tak pro ostatní svatební hosty. Stejně jako u předchozích svatebních šatů se řiďte detailní tabulkou velikostí a rozměrů jednotlivých dámských partií, případně mrkněte na náš navod, jak na AliExpress vybrat správnou velikost.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Dle některých komentářů jsou šaty ve skutečnosti dokonce ještě krásnější než na fotce. Wow! Produkt zatím od žádné zákaznice nezískal méně než 4 hvězdičky. Najdete tu i fotky šatů na těle normálních holek, nejen na modelkách s dokonalými křivkami.

Zobrazit na AliExpress »

Svatební boty

Svatební boty

Svatební boty z AliExpress.com jsou živoucím důkazem, že v jednoduchosti je krása.

 • Cena: 6.29 $ / 130 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-31 dní

Elegantní a jednoduché svatební boty s krajkovým motivem jsou díky nízkému podpatku (cca 3 cm) ideální na svatbu v přírodě nebo svatební afterparty. Na výběr je bílá nebo ivory barva. Boty využijete nejen na svatbu, ale na další řadu společenských událostí.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Komentáře kupujících jsou superpozitivní. Nadšené reakce a reálné fotky. Boty prý skvěle sedí a jsou pohodlné.

Zobrazit na AliExpress »

Dětské šaty pro družičky

Dětské šaty pro družičky

Dětské šaty pro družičky koupíte levně na AliExpress.com.

 • Cena: od 6.98 $ / 143 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Kouzelné dětské šaty pro družičky nebo další malé svatebčanky jsou na výběr v 5 barvách a velikostech od 2 do 10 let (bohužel ne všechny velikosti jsou dostupné u všech barevných variant). Milé nevěsty, den S sice patří hlavně vám, ale pokud své malé družičky obléknete do těchto šatů, budete se o obdivné a rozněžnělé pohledy hostů muset podělit.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Zpětná vazba je plná nadšených komentářů a pětihvězdičkových hodnocení. Prohlédněte si také fotky, jak šaty dětem sedí. Tu a tam si někdo z kupujících posteskne, že jsou holčičce šaty příliš široké, nicméně ani u těchto šatů nechybí v rámci popisu produktu detailní přehled velikostí se všemi rozměry.

Zobrazit na AliExpress »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek