Nákupy Ona Dnes - kdy začínají a kde sehnat kupóny?

Móda Dovolená Elektro a PC Krása a zdraví NÁKUPY ONADNES 1.3.2018

I letos se dočkáme Nákupů Ona Dnes, které nám opět umožní nakoupit s těmi největšími slevami a to až 70 %! Jak získat kupóny a slevy Ona Dnes? Na jaké dny toto nákupní šílenství letos vyjde? Všechno víme a rádi povíme! Přečtěte si více v našem článku.

Nákupy Ona Dnes jsou již tradiční nákupní žně, které se konají dvakrát do roka. Na jaře a na podzim vyženou k pokladnám nejednoho zarytého antishopaholica. Pro milovníky slev znamenají celotýdenní pokušení, kterému se dá jen těžko odolat.

Slevy Ona Dnes mají v Čechách několikaletou tradici. Vysoká obliba mezi zákazníky vedla loni k jejich transformaci do slovenské podoby Nákupy s Evitou. Letos jarní slevy Ona dnes vyjdou na 14. - 20. 5. 2018.

Vše, co potřebujete vědět o Nákupech Ona Dnes 2018

Během nákupů Ona Dnes nakoupíte se slevou až 70 % ve více jak 2 000 obchodech a 50 e-shopech a pokud jste vlastníky platebních karet MasterCard, ušetříte ještě více!

★ Získejte bonus 100 Kč a mnoho dalších slev

V internetových obchodech můžete získat dodatečnou slevu až 9 %, stačí se zdarma zaregistrovat na portálu Tipli.cz. Pro nové uživatele je navíc připraven bonus 100 Kč k prvnímu nákupu.

Jak to funguje

Nakupovat s Ona Dnes můžete jak v kamenných pobočkách, tak e-shopech. Do akce je každoročně zapojeno tisíce obchodů a desítky e-shopů. Pokud tedy vyrazíte na nákupy v týdnu od 14. 5. - 20. 5. 2018, určitě neprohloupíte, ba naopak!

Avizované slevy na nákup získáte jednoduše po předložení nebo vyplnění (e-shop) slevového kuponu, který získáte v pondělí 14. 05. 2018 a čtvrtek 17. 5. 2018 jako přílohu magazínů MF DNES.

TIP: Přímo na stránkách Nákupy.OnaDnes.cz si na vyplněný kontaktní e-mail nechte zaslat upozornění v den vydání magazínu.

Nákupy Ona Dnes jsou primárně určeny pro čtenáře a čtenářky magazínu OnaDnes. Pokud si ale nestihnete koupit MF DNES a nezískáte tak slevové kupony - nezoufejte - jsou i jiné cesty, jak se ke slevovým kuponům dostat.

2 tipy, jak získat slevové kupony Ona Dnes

  1. Magazín Tipli - kompletní seznam zapojených obchodů a eshopů pro vás zveřejníme v dostatečném předstihu v Magazínu Tipli. Sledujte náš magazín a dozvíte se vše jako první.
  2. Aktuální slevy a kupony - nejlepší slevové kupony Ona Dnes hledejte v detailu konkrétního obchodu na Tipli.

Jaké další akce souvisejí s Nákupy Ona Dnes?

Nákupy Ona Dnes jsou mezi veřejností známou akcí. Slyšeli jste už ale o Jarním Jarmarku Ona Dnes? A víte, že pro čtenářky deníků Ona Dnes byl zřízen online bazar?

Jarmark OnaDnes.cz - online bazar

Jarmark OnaDnes.cz funguje stejně jako kterýkoliv jiný bazar. Potřebujete se zbavit přebytečných kousků ze skříně, potřeb pro domácnost nebo dalších věcí? Zkuste zboží nabídnout na Jarmarku!

Registrace je zdarma a neplatíte ani za vystavení inzerátu. K bezpečnému nákupu vám pomohou hodnocení uživatelů, díky kterým nakupujete pouze od ověřených a spolehlivých inzerentů.

TIP: Na jarmarku můžete prodávat i vlastnoruční výrobky nebo zboží vaší firmy.

Jarní Jarmark OnaDnes.cz

Stejně jako Nákupy Ona Dnes i Jarmark OnaDnes probíhá dvakrát do roka, vždy o něco dříve než samotné Nákupy OnaDnes. Letošní již 20. ročník proběhne 28. dubna 2018 pražském Výstavišti v Holešovicích.

Jarmark OnaDnes je oblíbenou akcí nejen čtenářek OnaDnes. Na jarmarku je možné prodat, ale i koupit krásné módní kousky za lidové ceny. Třešničkou je pak aukce oblečení celebrit.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Vitamíny: TOP 5, které jsou nejlepší pro vaše zdraví

Úspěch zdraví spočívá v mnoha věcech. Jednou z nich jsou vitamíny. Na co přesně jednotlivé...
22.3.2018 Zobrazit článek

Ušetřete na vybavení zahrady - vybíráme zahradní…

Vás dům, váš hrad - vaše zahrada, vaše království. Vybavte si svůj kousíček ráje slušivým...
22.3.2018 Zobrazit článek

Booking Extranet: Staňte se součástí Booking.com

Vlastníte hotel nebo jiné ubytovací zařízení, které byste rádi nabídli cestovatelům z celého...
22.3.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1095 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.