Nákupy Ona Dnes - kdy začínají a kde sehnat kupóny?

Móda Dovolená Elektro a PC Krása a zdraví NÁKUPY ONADNES 11. 5. 2018

I letos se dočkáme Nákupů Ona Dnes, které nám opět umožní nakoupit s těmi největšími slevami a to až 70 %! Jak získat kupóny a slevy Ona Dnes? Na jaké dny toto nákupní šílenství letos vyjde? Všechno víme a rádi povíme! Přečtěte si více v našem článku.

Nákupy Ona Dnes jsou již tradiční nákupní žně, které se konají dvakrát do roka. A to na jaře a na podzim. Letos jarní slevy Ona dnes vyjdou na 14. - 20. 5. 2018. Pro milovníky slev znamenají celotýdenní pokušení, kterému se dá jen těžko odolat. Vysoká obliba mezi zákazníky vedla loni k jejich transformaci do slovenské podoby Nákupy s Evitou.

Kde sehnat aktuální slevové kupóny na Ona Dnes?

Všechny slevy Ona Dnes 2018 najdete na Tipli. Máme pro vás připravený kompletní seznam Ona Dnes slev a slevových kupónů. Chcete vědět, kde letos ušetříte s Ona Dnes? Podívejte se na dlouhý seznam slev, které se vám budou zaručeně líbit.

Všechny slevové kupóny Ona Dnes

Vše, co potřebujete vědět o Nákupech Ona Dnes 2018

Během nákupů Ona Dnes nakoupíte se slevou až 70 % ve více jak 2 000 obchodech a 50 e-shopech a pokud jste vlastníky platebních karet MasterCard, ušetříte ještě více!

★ Chcete ještě větší slevu při nákupu Ona Dnes?

V internetových obchodech můžete získat ještě větší slevu a to nejen v nákupech Ona Dnes. Stačí se zdarma zaregistrovat na portálu Tipli.cz, který vám z každého nákupu vrátí část peněz zpět na účet. Nákupy s Ona Dnes můžou být ještě levnější!

Jak to funguje

Nakupovat s Ona Dnes můžete jak v kamenných pobočkách, tak e-shopech. Do akce je každoročně zapojeno tisíce obchodů a desítky e-shopů. Pokud tedy vyrazíte na nákupy v týdnu od 14. 5. - 20. 5. 2018, určitě neprohloupíte, ba naopak!

Avizované slevy na nákup získáte jednoduše po předložení nebo vyplnění (e-shop) slevového kuponu, který získáte v pondělí 14. 05. 2018 a čtvrtek 17. 5. 2018 jako přílohu magazínů MF DNES.

TIP: Přímo na stránkách Nákupy.OnaDnes.cz si na vyplněný kontaktní e-mail nechte zaslat upozornění v den vydání magazínu.

Nákupy Ona Dnes jsou primárně určeny pro čtenáře a čtenářky magazínu OnaDnes. Pokud si ale nestihnete koupit MF DNES a nezískáte tak slevové kupony - nezoufejte - jsou i jiné cesty, jak se ke slevovým kuponům dostat.

2 tipy, jak získat slevové kupony Ona Dnes

  1. Magazín Tipli - kompletní seznam zapojených obchodů a eshopů pro vás zveřejníme v dostatečném předstihu v Magazínu Tipli. Sledujte náš magazín a dozvíte se vše jako první.
  2. Aktuální slevy a kupony - nejlepší slevové kupony Ona Dnes hledejte v detailu konkrétního obchodu na Tipli.

Jaké další akce souvisejí s Nákupy Ona Dnes?

Nákupy Ona Dnes jsou mezi veřejností známou akcí. Slyšeli jste už ale o Jarním Jarmarku Ona Dnes? A víte, že pro čtenářky deníků Ona Dnes byl zřízen online bazar?

Jarmark OnaDnes.cz - online bazar

Jarmark OnaDnes.cz funguje stejně jako kterýkoliv jiný bazar. Potřebujete se zbavit přebytečných kousků ze skříně, potřeb pro domácnost nebo dalších věcí? Zkuste zboží nabídnout na Jarmarku!

Registrace je zdarma a neplatíte ani za vystavení inzerátu. K bezpečnému nákupu vám pomohou hodnocení uživatelů, díky kterým nakupujete pouze od ověřených a spolehlivých inzerentů.

TIP: Na jarmarku můžete prodávat i vlastnoruční výrobky nebo zboží vaší firmy.

Jarní Jarmark OnaDnes.cz

Stejně jako Nákupy Ona Dnes i Jarmark OnaDnes probíhá dvakrát do roka, vždy o něco dříve než samotné Nákupy OnaDnes. Letošní již 20. ročník proběhne 28. dubna 2018 pražském Výstavišti v Holešovicích.

Jarmark OnaDnes je oblíbenou akcí nejen čtenářek OnaDnes. Na jarmarku je možné prodat, ale i koupit krásné módní kousky za lidové ceny. Třešničkou je pak aukce oblečení celebrit.

Omrkněte aktuální slevové kupóny Ona Dnes

Všechny slevy a slevové kupóny Ona Dnes pro rok 2018 najdete na portálu Tipli. Máme pro vás připravený kompletní seznam Ona Dnes slev, které jistě oceníte. Chcete vědět, kde letos ušetříte s Ona Dnes? Podívejte se na dlouhý seznam slev, kde si vybere každý.

Slevové kupóny Ona Dnes 2018

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Smýšlíte ekologicky? Dedra je správnou volbou

Hledáte EKO drogerii? Pak jste na správném místě. Česká drogerie Dedra si zakládá na kvalitě a...
21.9.2018 Zobrazit článek

Začtěte se s knihou od knihkupectví KOSMAS

Milujete knížky a chtěli byste je nakupovat se slevou? Představujeme knihkupectví Kosmas, kde...
21.9.2018 Zobrazit článek

Zimní bundy: Najděte si tu pravou hřejivou!

Už se blíží. Je neúprosná, chladná a na druhou stranu pohádkově krásná. Zima je za rohem a my...
21.9.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.