Metalshop: Vše pro milovníky drsné muziky

Móda 31. 8. 2017

Když se chcete oháknout na koncert své oblíbené kapely, kam zavítáte? Přeci na e-shop s největší nabídkou kapelního merche u nás – Metalshop!

Příběh Metalshopu začal roku 1998 – malý undergroundový obchod v Třinci nabízel tenkrát ještě nekomerční značky oblečení a módní doplňky. Postupem času se plocha obchodu zvětšila na 200 metrů čtverečních, kterou s láskou navštěvovali zákazníci z celé České republiky, ale i z Polska a Slovenska.

E-shop mladá parta nadšenců do tvrdé hudby spustila v roce 2004, což k ní přivedlo další fanoušky.

Lidé stojící za Metalshopem jsou v jádru fanoušci metalu, rocku, punku a dalších hudebních žánrů – takže energicky objíždí i hudební festivaly.

Metalshop v Praze, Brně a Bystřici

Kamenné prodejny jedou dál – jen se přestěhovaly. Metalshop Praha najdete kousek od Václavského náměstí ve Štěpánské ulici a Metalshop Brno se nachází v nákupní Galerii Orlí. Hlavní sídlo a showroom Metalshopu se však ukrývá v Bystřici – tady můžete poznat celý tvůrčí tým a užít si nenapodobitelnou atmosféru živoucího undergroundu.

metalshop praha

Metalshop Praha

Co na Metalshopu najdete?

Posloucháte metal, rock, punk a další tvrdší hudební žánry? Pak zde zcela určitě najdete i zboží od své oblíbené kapely nebo stylizované oblečení. Prošmejděte pánskou, dámskou i dětskou sekci nebo hledejte přímo podle konkrétních kapel a značek. Ať už vaše srdce bije v rytmu AC/DC, Iron Maiden, Sex Pistols nebo Nirvany, tady najdete kompletní šatník – od bot přes kalhoty až po mikiny.

Mimo hudební svět zde ale najdete i sběratelské figurky z filmů a seriálů, žánrové knihy nebo dokonce barevné kontaktní čočky a kosmetiku.

Co je to Miss Metalshop?

Metalshop od roku 2014 každý rok vybírá tu nejhezčí metalistku v širém okolí. Vítězka získá nejen titul Miss Metalshop, ale i hodnotné ceny a finanční odměnu. Na celý následující rok se také stane tváří Metalshopu.

Vyhlášení letošního ročníku se rychle blíží. Pro nejnovější info sledujte facebookové stránky Metalshopu nebo oficiální stránku soutěže.

miss metalshop

Doporučené obchody

Doporučené články

Rychlé, levné a bez starostí. To je nakupování na…

Jak nakoupit levně a rychle? Vsaďte na internetový nákupní portál eBay! Na eBay.com totiž koupíte...
20.7.2018 Zobrazit článek

Marks and Spencer: Kvalitní produkty za super ceny!

Zajímá vás, kde najdete módu, kosmetiku a potraviny v nejvyšší kvalitě? Už jste slyšeli o obchodu...
14.7.2018 Zobrazit článek

Jak se naučit cizí jazyk snadno a rychle

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Staré české rčení je platné zvlášť v dnešním...
13.7.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1218 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.