Kooperativa: Výhodné cestovní pojištění i povinné ručení

Finance 2. 9. 2018

Hledáte pojišťovnu, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany? Možná právě Kooperativa bude vaše volba. Je druhou největší pojišťovnou na českém trhu, řeší problémy každodenního života. Přečtěte si o výhodách a produktech Kooperativy.

Být pojištěn je jednou ze základních starostí každého z nás. Jednou z nejlepších variant je být klientem univerzální pojišťovny. Kooperativa je dokonalým příkladem. Šíře produktů a výhod je velká, stačí si jen vybrat podle individuálních potřeb.

Kooperativa

Kooperativa, a.s. je česká firma, která byla založena roku 1991. Od té doby klientům poskytuje pojistné a finanční služby. Klienty Kooperativy jsou jak občané, drobné firmy, tak i velké podniky. Pojišťovna je také známá pod zkratkou Koop a má stabilní zázemí ve skupině Vienna Insurance Group. V Kooperativě si zakládají na kvalitě produktu, porozumění každodennímu životu zákazníka a na rychlém a osobním řešení.

Kooperativa produkty

Jako každá pojišťovna, i Koop má produkty, kvůli kterým je vyhledávána. Mezi nejvyhledávanější produkty bezesporu patří cestovní pojištění a povinné ručení. Jako další Koop nabízí pojištění majetku a životní pojištění. Ze široké nabídky si zákazník vždy vybere to, co potřebuje, bez komplikací. K povinnému ručení pojišťovna nabízí několik slev:

Koop slevy na povinné ručení
Koop slevy na povinné ručeníJízda bez nehod
až 50 %
Koop slevy na povinné ručeníJiné smlouvy u Koop
až 8 %
Koop slevy na povinné ručeníRoční frekvence placení
až 8 %

Povinné ručení u Kooperativy nabízí také možnosti jako flotilové pojištění – usnadnění administrativy a pomoc s individuálními požadavky, pojištění škod na věci nebo ušlém zisku, či pojištění újmy na zdraví nebo usmrcení.

Cestovní pojištění a povinné ručení

U Kooperativy máte možnost vybrat si cestovní pojištění jednorázové nebo celoroční. Jednorázové pojištění nabízí služby jako travel asistent, dítě zdarma nebo pojištění zapůjčeného vozu. Celoroční pojištění nese u Koop název KOLUMBUS a při sjednání online klient dostane slevu až 10 %.

Kooperativa pobočky

Kooperativa se svojí pozicí druhé největší pojišťovací společnosti nabízí na území České republiky rozsáhlou síť poboček. Ty jsou dostupné o všech pracovních dnech s otevírací dobou od 8:00 do 18:00. Společnost Kooperativa není omezena jen na své pobočky. Její produkty může zákazník uzavřít i u smluvních partnerů Koop. Má-li klient jakýkoliv dotaz, obrácí se na centrum zákaznické podpory.

Kooperativa recenze

K výhodám pojišťovny klienti často připisují velmi široké pole působnosti, dlouholeté zkušenosti v oboru s ustálenou pozicí na trhu, či dobrou komunikaci se zákazníky. K nevýhodám se řadí v některých případech nedostatečně osobní přístup nebo dlouhá odezva před platbou.

Kontakt

  • Zákaznická podpora – Tel.: 957 105 105, Po - Pá od 8 do 20 hod., So - Ne od 9 do 17 hod.
  • Generální ředitelství – Tel.: 956 421 111, 120, 121
  • E-mail – info@koop.cz
  • Podatelna – podatelna@koop.cz

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek