Kde najdete prodejny Mall?

Nakupování na internetu 15.7.2017

Často se vyplatí si pro balíček dojít sami – zvlášť, pokud kupujete nějakou drobnost za pár korun – přeci nebudete platit ještě přes stovku na dopravě domů, když máte pobočku Mall po cestě z práce!

Pokud si chcete zboží vyzvednout přímo na prodejně, máte na výběr z 18 možností. Všechny pobočky Mall se nacházejí ve velkých městech a za doručení zboží do nich zaplatíte poplatek 29 Kč (nad 1 000 Kč u běžného zboží potom máte dopravu zdarma, u nadměrně velkého balíčku při objednávce nad 5 000 Kč).

Odběrná místa a prodejny Mall.cz

Odběrná místa Mall na vás už z dálky budou budou volat velikánskými logy, najít je tedy je opravdu hračka. Na prodejnách můžete platit jak hotově, tak platební kartou a s výjimkou pobočky Brno - Střed mají i bezbariérový přístup.

Kde najdete prodejny Mall?

Prodejny Mall

Brno – Bohunice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin. Prodejna se nachází v přízemí areálu kancelářských budov Campus Square.

Brno – Střed: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete v ulici Nové sady 24.

České Budějovice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočka se nachází mezi Brenem a Purtexem v ulici Krčínova.

Hradec Králové: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejna se nachází na konci ulice Vrchlického po pravé straně.

Jihlava: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete v ulici Židovská v šedé budově Office parku.

Karlovy Vary: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočku najdete v ulici Sokolovská před kruhovým objezdem.

Liberec: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete na Soukenném náměstí vedle prodejny NORMA.

Olomouc: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočku najdete kousek od Hlavního nádraží na tř. Kosmonautů.

Ostrava: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu naleznete v ulici 1. Máje 103.

Pardubice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočku najdete v ulici Labský Palouk 495.

Plzeň: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejna se nachází v obchodní zóně na Lochotínská 20a.

Praha 4 – Budějovická: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin. Prodejnu najdete asi 20 m od nákupního centra DBK u supermarketu Billa.

Praha 5 – Nové Butovice : Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin. Pobočku najdete 200 m od stanice metra B Nové Butovice v ulici Seydlerova.

Praha 5 – Smíchov: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin. Prodejnu najdete kousek od tramvajové zastávky Švandovo divadlo v ulici Zborovská.

Praha 7 – Holešovice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin a v sobotu od 9 do 16 hodin. Prodejnu najdete ve vnitrobloku kancelářského komplexu ArtGen v ulici U garáží.

Praha 9 – Horní Počernice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodina v sobotu od 9 do 16 hodin. Pobočka se nachází v ulici F. V. Veselého asi 300 m od autobusové zastávky Paceřická.

Ústí nad Labem: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete v komplexu budovy CPI City Center, vchod je z ulice Prokopa Diviše.

Zlín: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete ve zrekonstruované budově - Budova 51 v ulici J. A. Bati.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Velikosti bot: Jak vybrat, aby boty opravdu sedly

Správné boty by měly být nejen stylové, ale také pohodlné. Mnohdy v nich přeci trávíte třeba i...
17.11.2017 Zobrazit článek

TOP 5 produktů z AliExpress #17

Nakupování na AliExpress neomrzí. Ponořte se s námi do světa originálních kousků za nejvýhodnější...
17.11.2017 Zobrazit článek

Tipy na vánoční dárky pro muže

Vymýšlení vánočních dárků nás často dokáže pořádně potrápit. Najít inspiraci totiž může být pěkný...
16.11.2017 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 809 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.