Kde najdete prodejny Mall?

Nakupování 15.7.2017

Často se vyplatí si pro balíček dojít sami – zvlášť, pokud kupujete nějakou drobnost za pár korun – přeci nebudete platit ještě přes stovku na dopravě domů, když máte pobočku Mall po cestě z práce!

Pokud si chcete zboží vyzvednout přímo na prodejně, máte na výběr z 18 možností. Všechny pobočky Mall se nacházejí ve velkých městech a za doručení zboží do nich zaplatíte poplatek 29 Kč (nad 1 000 Kč u běžného zboží potom máte dopravu zdarma, u nadměrně velkého balíčku při objednávce nad 5 000 Kč).

Odběrná místa a prodejny Mall.cz

Odběrná místa Mall na vás už z dálky budou budou volat velikánskými logy, najít je tedy je opravdu hračka. Na prodejnách můžete platit jak hotově, tak platební kartou a s výjimkou pobočky Brno - Střed mají i bezbariérový přístup.

Kde najdete prodejny Mall?

Prodejny Mall

Brno – Bohunice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin. Prodejna se nachází v přízemí areálu kancelářských budov Campus Square.

Brno – Střed: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete v ulici Nové sady 24.

České Budějovice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočka se nachází mezi Brenem a Purtexem v ulici Krčínova.

Hradec Králové: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejna se nachází na konci ulice Vrchlického po pravé straně.

Jihlava: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete v ulici Židovská v šedé budově Office parku.

Karlovy Vary: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočku najdete v ulici Sokolovská před kruhovým objezdem.

Liberec: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete na Soukenném náměstí vedle prodejny NORMA.

Olomouc: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočku najdete kousek od Hlavního nádraží na tř. Kosmonautů.

Ostrava: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu naleznete v ulici 1. Máje 103.

Pardubice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočku najdete v ulici Labský Palouk 495.

Plzeň: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejna se nachází v obchodní zóně na Lochotínská 20a.

Praha 4 – Budějovická: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin. Prodejnu najdete asi 20 m od nákupního centra DBK u supermarketu Billa.

Praha 5 – Nové Butovice : Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin. Pobočku najdete 200 m od stanice metra B Nové Butovice v ulici Seydlerova.

Praha 5 – Smíchov: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin. Prodejnu najdete kousek od tramvajové zastávky Švandovo divadlo v ulici Zborovská.

Praha 7 – Holešovice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin a v sobotu od 9 do 16 hodin. Prodejnu najdete ve vnitrobloku kancelářského komplexu ArtGen v ulici U garáží.

Praha 9 – Horní Počernice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodina v sobotu od 9 do 16 hodin. Pobočka se nachází v ulici F. V. Veselého asi 300 m od autobusové zastávky Paceřická.

Ústí nad Labem: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete v komplexu budovy CPI City Center, vchod je z ulice Prokopa Diviše.

Zlín: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete ve zrekonstruované budově - Budova 51 v ulici J. A. Bati.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Pandora náramky | 4+1 tip, kde koupit Pandora šperky…

Toužíte po náramku Pandora, ale nechce se vám žít do příští výplaty o vodě a o chlebu? Mrkněte s...
19.1.2018 Zobrazit článek

Dálniční známka 2018 - tipy a slevy

Neplaťte zbytečné poplatky za dálniční známku. Pokud ji ještě nemáte, zjistěte, jak získat...
11.12.2017 Zobrazit článek

★ MALL.CZ | Aktuální a ověřené slevové kupóny

Kde najít aktuální a platné slevové kódy Mall.cz? Prohlédněte si naše tipy a zjistěte, kde najít...
19.7.2017 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 897 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.