Kde najdete prodejny Mall?

Často se vyplatí si pro balíček dojít sami – zvlášť, pokud kupujete nějakou drobnost za pár korun – přeci nebudete platit ještě přes stovku na dopravě domů, když máte pobočku Mall po cestě z práce!

Nakupování na internetu 15.7.2017

Pokud si chcete zboží vyzvednout přímo na prodejně, máte na výběr z 18 možností. Všechny pobočky Mall se nacházejí ve velkých městech a za doručení zboží do nich zaplatíte poplatek 29 Kč (nad 1 000 Kč u běžného zboží potom máte dopravu zdarma, u nadměrně velkého balíčku při objednávce nad 5 000 Kč).

Odběrná místa a prodejny Mall.cz

Odběrná místa Mall na vás už z dálky budou budou volat velikánskými logy, najít je tedy je opravdu hračka. Na prodejnách můžete platit jak hotově, tak platební kartou a s výjimkou pobočky Brno - Střed mají i bezbariérový přístup.

Kde najdete prodejny Mall?

Prodejny Mall

Brno – Bohunice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin. Prodejna se nachází v přízemí areálu kancelářských budov Campus Square.

Brno – Střed: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete v ulici Nové sady 24.

České Budějovice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočka se nachází mezi Brenem a Purtexem v ulici Krčínova.

Hradec Králové: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejna se nachází na konci ulice Vrchlického po pravé straně.

Jihlava: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete v ulici Židovská v šedé budově Office parku.

Karlovy Vary: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočku najdete v ulici Sokolovská před kruhovým objezdem.

Liberec: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete na Soukenném náměstí vedle prodejny NORMA.

Olomouc: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočku najdete kousek od Hlavního nádraží na tř. Kosmonautů.

Ostrava: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu naleznete v ulici 1. Máje 103.

Pardubice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Pobočku najdete v ulici Labský Palouk 495.

Plzeň: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejna se nachází v obchodní zóně na Lochotínská 20a.

Praha 4 – Budějovická: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin. Prodejnu najdete asi 20 m od nákupního centra DBK u supermarketu Billa.

Praha 5 – Nové Butovice : Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin. Pobočku najdete 200 m od stanice metra B Nové Butovice v ulici Seydlerova.

Praha 5 – Smíchov: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin. Prodejnu najdete kousek od tramvajové zastávky Švandovo divadlo v ulici Zborovská.

Praha 7 – Holešovice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin a v sobotu od 9 do 16 hodin. Prodejnu najdete ve vnitrobloku kancelářského komplexu ArtGen v ulici U garáží.

Praha 9 – Horní Počernice: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 20 hodina v sobotu od 9 do 16 hodin. Pobočka se nachází v ulici F. V. Veselého asi 300 m od autobusové zastávky Paceřická.

Ústí nad Labem: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete v komplexu budovy CPI City Center, vchod je z ulice Prokopa Diviše.

Zlín: Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Prodejnu najdete ve zrekonstruované budově - Budova 51 v ulici J. A. Bati.

Související odkazy:

Doporučené články

Jak na slevy a slevové kódy Tchibo.cz?

Jak učinit nakupování na Tchibo ještě zábavnějším? Přece s exkluzivními slevovými kódy od Tipli!...
22.7.2017 Zobrazit článek

Šaty ze ZOOT.cz pro každou příležitost

Na rande, do práce, na svatbu i na ples. Kdykoli se potřebujete obléknout do krásných šatů a...
21.7.2017 Zobrazit článek

Objevte Kiwi letenky se slevou navíc

Plánování dovolené umí být nepříjemné. Kdy a kam jet, kde se ubytovat a především, jak se tam...
20.7.2017 Zobrazit článek