Jak vypadá reklamace na Mall.cz?

3. 7. 2017

Internetový obchod Mall.cz patří mezi jedničky na českém trhu. Svým zákazníkům nabízí široký sortiment a kvalitní služby. I tak se ale může stát, že zboží dorazí poškozené, nebo že najednou nebude zcela odpovídat vašim představám. Mall reklamace však naštěstí vůbec není složitá. Povíme vám, jak na ni.

Objednali jste si zboží z Mall, to však přišlo poškozené? Nebo snad najednou nevyhovuje vašim představám? Žádný strach. Náš návod na Mall reklamace vám určitě pomůže. Jaké jsou tedy vaše možnosti?

Mall vrácení zboží je umožněno do 14 dnů

Na Mall máte stejně jako v dalších obchodech právo na vrácení zboží do 14 dní od převzetí , a to bez udání důvodu. Myslete ale na to, že obchodník má právo vám naúčtovat náklady, které bude muset vynaložit, aby bylo zboží opět prodejné (nepoškozený obal, očištění,...).

Nejlépe tedy uděláte, pokud produkt (klidně i použitý) před reklamací správně očistíte, zabalíte a uvedete do původního stavu. Zboží poté můžete zanést na pobočku (budete potřebovat prodejní doklad), nebo zaslat poštou na níže uvedenou adresu. Do balíčku nezapomeňte přiložit vyplněné odstoupení od smlouvy.

Internet Mall – Kontakt na reklamace

  • Logistické centrum MALL CZ – Prologis Park Jirny, Hala DC5, rampa 79, Poděbradská 771, 250 90 Jirny
  • Zákaznický servis Mall – pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně reklamace, kontaktujte Mall zákaznické centrum na tel. čísle 296 245 025

Mall.cz a reklamace zboží poškozeného přepravou

Kdo ví, co všechno se s vaší zásilkou děje cestou k vám. Pokud už sám balíček jeví jakékoli známky poškození, zásilku nepřebírejte.

Pokud balíček na první pohled působí neporušené, zboží však přesto není v pořádku, ihned kontaktujte přepravce, jehož služby jste využili.

Reklamace zboží poškozeného přepravou

Pokud přijde zboží z Mall poškozené, kontaktujte přímo přepravce. Poškozené zásilky vůbec nepřebírejte.

2 způsoby, jak reklamovat zboží zakoupené na Mall

Reklamaci můžete uplatnit u zboží, u něhož se projevila vada do 24 měsíců od jeho převzetí.

1. Zboží odneste do autorizovaného servisu

Ať už se rozhodnete zboží reklamovat osobně nebo jej někam zaslat poštou, doporučujeme v první řadě kontaktovat autorizovaný servis (jejich seznam naleznete přímo na oficiálních stránkách Mall), a to podle typu vašeho zboží – je to totiž nejrychlejší způsob, kdy vás nezdržuje zprostředkování společností Mall.

Pokud si nejste jistí, který servis je pro vás ten nejlepší, podívejte se od záručního listu. Servis vám poradí, o jakou vadu se nejspíš jedná, zda je vhodné zahájit reklamační řízení nebo v případě velkých spotřebičů přímo zavítá k vám domů.

2. Zboží reklamujte přes Mall.cz

Pokud vám komunikace se servisem nevyhovuje, spojte se přímo s Mall.cz, a to na některé z jeho poboček. Stejně postupujte i v případě, pokud vámi objednané zboží nemá autorizovaný servis.

Zboží poté budete muse přinést osobně na některou z poboček, nebo jej spolu s vyplněným reklamačním listem zaslat na adresu uvedenou v tabulce výše.

Jakou zkušenost mají s reklamací na Mall další uživatelé?

Zkušenosti zákazníků s reklamacemi na Mall jsou různorodé. Někteří si stěžují na dlouhé průtahy a neosobní přístup, jiní své zboží reklamovali zcela bez problému. Uživatelé také doporučují využít telefonický kontakt (296 245 025) spíše než e-mail, na který ne vždy dostali odpověď.

Mall.cz – uživatelské recenze

Zkušeností zákazníků s Mall.cz se různí – pozitivní recenze jsou však ve značné přesile (na Heureka.cz získal Mall 94 %).

TIP: Podívejte se, jak probíhá Datart reklamace a nenechte se zaskočit.

Šetřete na Mall.cz s Tipli

Pokud se na svou objednávku v Mall.cz teprve chystáte, nezepomeňte se do obchodu prokliknout přes Tipli. Jedině tak můžete využít cashback a slevové kupóny.

Nakupovat na Mall výhodněji

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Nové slevové kupony v Smarty CZ, Farnell, FotoŠkoda a…

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 22.09.2020
23.9.2020Zobrazit článek

Jak bojovat s podzimním nachlazením? Zatočte s rýmou a…

Umíte se bránit kašli a rýmě? Poznejte rozdíl mezi chřipkou a nachlazením, zjistěte, jak snížit...
19.9.2020Zobrazit článek

Nové slevové kupony v Yves Rocher, PATRO.cz, Trenýrkárna.cz…

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 26.08.2020
26.8.2020Zobrazit článek
- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.