Jak vypadá reklamace na Mall.cz?

Nakupování 3.7.2017

Když si objednáme něco hezkého, vždy se těšíme, až nám to přijde domů. Naše natěšenost je ale rázem ta tam, pokud zboží přijde poškozené nebo neúplné. Jak postupovat při reklamacích na Mall.cz?

Nikdy nevíte, kde se stala chyba. Balíček se mohl poškodit cestou k vám nebo jste prostě měli smůlu na špatný kus. Nebo je zboží v pořádku, ale vy jste zjistili, že se vám z nějakého důvodu nehodí. Jak řešit na Mall.cz reklamace?

Vrácení zboží do 14 dnů

Na Mall vrácení zboží máte ze zákona právo do 14 dní od převzetí bez udání důvodu. Myslete ale na to, že obchodník má právo vám naúčtovat náklady, které bude muset vynaložit, aby bylo zboží opět prodejné (nepoškozený obal, očištění,...). Nejlépe tedy uděláte, pokud produkt (klidně i použitý) před reklamací správně očistíte, zabalíte a uvedete do původního stavu. Adresu pro doručení zboží i potřebný formulář k vyplnění najdete přímo na Mall.cz.

Reklamace zboží poškozeného přepravou

Bůh ví, co se s vaší zásilkou děje cestou k vám. Pokud už sám balíček jeví jakékoli známky poškození, zásilku nepřebírejte.

Pokud se balíček jeví bezvadně a zboží přesto není v pořádku, kontaktujte přepravce, jehož služby jste využili.

Jak vypadá reklamace na Mall.cz? 1

Reklamace zboží v záruční době

Reklamaci zboží můžete uplatnit na zboží, u něhož se projevila vada do 24 měsíců od převzetí zboží.

Přímo do servisu

Ať už se rozhodnete zboží reklamovat osobně nebo jej někam zaslat poštou, doporučujeme v první řadě kontaktovat autorizovaný servis podle typu vašeho zboží – je to totiž nejrychlejší a nemusíte se zdržovat zprostředkováním od Mall. Pokud si nejste jistí, který servis je pro vás ten nejlepší, podívejte se od záručního listu. Servis vám poradí, o jakou vadu se nejspíš jedná, zda je vhodné zahájit reklamační řízení nebo v případě velkých spotřebičů přímo zavítá k vám domů.

Přes Mall

Pokud vám komunikace se servisem nevyhovuje, spojte se přímo s Mall.cz, a to na některé z jeho aktuálních 18 poboček, prostřednictvím příslušných formulářů nebo přes jejich zákaznický servis. Stejně postupujte i v případě, pokud vámi objednané zboží nemá autorizovaný servis. Zboží poté buďto budete muse přinést osobně na některou z poboček nebo jej spolu s vyplněným reklamačním listem (odkaz ke stažení) zaslat na adresu:

Internet Mall – Reklamační oddělení

Logistické centrum MALL CZ

Prologis Park Jirny, Hala DC5, rampa 79

Poděbradská 771

250 90 Jirny

Jakou zkušenost s reklamací mají uživatelé?

Zkušenosti zákazníků s reklamacemi na Mall jsou různorodé. Někteří si stěžují na dlouhé průtahy a neosobní přístup, jiní své zboží reklamují zcela bez problému. Uživatelé také doporučují využít telefonický kontakt (na čísle 296 245 025) před e-mailovou komunikací, která se jim ne vždy osvědčila.

Jak vypadá reklamace na Mall.cz? 2

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Cinema City - pobočky, otevírací doba [Kompletní…

Nevíte, jak se dostat do některého z kin Cinema City? Je jedno jestli jste z Prahy nebo Ostravy....
19.3.2018 Zobrazit článek

Hledáte ubytování? Představujeme Booking.com!

Pokud je cestování vaší vášní, o Booking.com jste už určitě slyšeli. Jednoduše přes něj najdete a...
19.3.2018 Zobrazit článek

5 nejparádnějších batohů z AliExpress

Neutrácejte za kvalitní batoh čtyřmístné částky. Zveme vás na virtuální prohlídku nejlepších...
19.3.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1094 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.