TIP: Jak získat Tchibo dopravu zdarma na každý nákup

Nakupování 5.2.2018

Tchibo nabízí mnohem víc než skvělou kávu - to se už dnes rozumí samo sebou. Jaké produkty by tedy vašemu zájmu neměly uniknout a jak získat Tchibo dopravu zdarma?

Jste milovníci grilování? Sportovci tělem i duší? Nebo se rádi pěkně oblečete? Pro všechny z vás se něco najde! V minulém článku jsme se podrobně podívali na Tchibo eshop. Dnes se podíváme na to, jak získat Tchibo dopravu zdarma.

Tchibo - Doprava zdarma

"Tchibo doprava zdarma" je poměrně částá a oblíbená akce eshopu Tchibo. O probíhající akci se dozvíte jednoduše z banneru na hlavní stránce Tchibo.cz nebo sledujte Tchibo slevy u nás na Tipli a žádná akce vám už neunikne.

Doprava zdarma na Tchibo trvá většinou 24 hodin. Pokud ji ale nestihnete, nezoufejte. Akce Tchibo doprava zdarma je, jak jsme psali, poměrně častá výhoda. Stačí vyčkat a garantujeme vám, že se za pár dní dočkáte.

Zboží si můžete nechat doručit přímo k vašim dveřím nebo do kterékoli Tchibo prodejny - záleží jen na vás. Nemusíte se ani bát, že by způsob doručení měl jakýkoli vliv na výsledný cashback od Tipli. Peníze zpět z nákupu na Tchibo dostanete v každém případě!

TIP: Chcete získat Tchibo dopravu zdarma? Stačí nakoupit v Tchibo nad 1 590 Kč a za poštovné nezaplatíte ani korunu.

Tchibo - Doručení zboží na prodejnu

Při doručení balíčku na prodejnu za poštovné neplatíte. Navíc můžete využít slev, které platí v Tchibo v okamžiku platby. Výjimka pro doručení do obchodu Tchibo platí pro rozměrné zboží a zboží z kolekcí nedoručitelných do obchodu. Bližší informace najdete přímo v detailu výrobku na Tchibo.cz.

Jakmile bude váš balíček na prodejně připravený k vyzvednutí, Tchibo vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem. Zboží na vás v prodejnách Tchibo bude čekat 7 dní.

Doručení na prodejnu Tchibo je rychlé a praktické. Balíček si můžete hned rozbalit a je-li s ním snad něco v nepořádku, můžete to okamžitě začít řešit. Zda se vám vyzvednutí zboží na prodejně vyplatí nejvíce záleží na místě vašeho bydliště – pokud máte například prodejnu po cestě z práce nebo kousek od domu. Podívejte se na seznam kamenných prodejen Tchibo a vyberte si tu, kterou máte nejblíže.

Tchibo - Doručení domů

Při zaslaní balíčku domů vám jej Tchibo doručí prostřednictvím kurýra do 4 až 6 pracovních dní (u výjimečných produktů do 2 týdnů). Při objednávce pod 1 590 Kč je cena dopravy 59 Kč. Pokud objednáváte zboží nad hodnotu 1 590 Kč, za dopravu neplatíte.

Zboží zakoupené v eshopu Tchibo můžete vrátit bez udání důvodu do 30 dní po jeho obdržení, a to prostřednictvím distribučního partnera společnosti Tchibo nebo přímo v kamenném obchodě, kde vám hned vrátí peníze. Výjimkou vrácení zboží v kamenných obchodech jsou nadměrně velké produkty.

A co na dopravu říkají zákazníci?

tchibo - doprava

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Vitamíny: TOP 5, které jsou nejlepší pro vaše zdraví

Úspěch zdraví spočívá v mnoha věcech. Jednou z nich jsou vitamíny. Na co přesně jednotlivé...
22.3.2018 Zobrazit článek

Ušetřete na vybavení zahrady - vybíráme zahradní…

Vás dům, váš hrad - vaše zahrada, vaše království. Vybavte si svůj kousíček ráje slušivým...
22.3.2018 Zobrazit článek

Booking Extranet: Staňte se součástí Booking.com

Vlastníte hotel nebo jiné ubytovací zařízení, které byste rádi nabídli cestovatelům z celého...
22.3.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1095 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.