Futurama postavy, triko i hry - jedině na AliExpress

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 1. 10. 2018

Všichni jistě známe slavný americký sci-fi seriál Futurama. Vtipný animovaný televizní seriál si získal srdce milionů diváků po celém světě. Potěšte sebe i rodinu a pořiďte si produkty s Futurama motivy. Nakoupíte je levně na AliExpress, a navíc s dopravou zdarma!

Jste fanoušky Simpsonovic rodinky? Futurama je seriál od stejných tvůrců a jistě si ho proto také zamilujete! Získejte Futurama kryty na mobil, pop figurky, plakáty, trička nebo třeba podložky pod myš. Zboží nakoupíte levně a s dopravou zdarma na AliExpress.com.

Pokud si nevíte rady s online nakupováním, poradíme, jak na to. S pomocí stručného návodu, jak nakupovat na AliExpress se rychle a pohodlně dozvíte vše podstatné.

Futurama postavy - odznak

Postavy

Futurama postavy z AliExpress.com.

 • Cena: 0.98 $ / 22 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Mají vaše děti rády americký seriál Futurama? Udělejte jim radost a kupte odznak s postavami ze seriálu. Odznáček bude skvělým dárkem pro dětské i dospělé fanoušky. S pomocí cvočku na zadní straně jej připnete na jakékoli oblečení. Figurky Futurama jsou vyrobeny ze zinkové slitiny. Výrobce udává velikost odznaku zhruba od 1,88 x 2,5 cm.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Postavy Futurama byly zatím ohodnoceny 405 zákazníky, z nichž celkem 48 nahrálo i reálné fotografie produktu. Nakupující si chválí kvalitu provedení i použitých materiálů. Obchodníka se šestiletými zkušenostmi na AliExpress, s 99% pozitivní zpětnou vazbou a s více než 17 tisíci sledujícími fanoušky jistě doporučujeme.

Zobrazit na AliExpress »

Futurama hry - podložka pod myš

 • Cena: 1.94 ‒ 3.52 $ / 43 ‒ 78 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Futurama hry si na počítači vychutnáte lépe díky Futurama podložce pod myš. Podložka je vytvořena z gumy a plastových materiálů. Díky kvalitnímu potisku vydrží klasická mechanická opotřebení i působení UV záření. Vybírat můžete z velikostí 22 x 18 cm, 25 x 20 cm a 29 x 5 cm. K dispozici je až 11 barevných kombinacích s Futurama motivy.

Futurama podložka pod myš

Futurama podložka pod myš.

Hodnocení produktu: 4,4 z 5. Herní Futurama podložku prozatím ohodnotilo celkem 5 zákazníků, z nichž jediný připojil i reálné fotografie produktu. Nakupující si pochvalují kvalitu použitého materiálu, provedení i rychlé dodání. Obchodníka s více jak 98% pozitivní zpětnou vazbou a s 206 sledujícími fanoušky můžeme jedině doporučit.

Zobrazit na AliExpress »

TIP: Užijte si společné rodinné chvíle netradičně. Nejlepší hry na ps4 překvapí vás i děti!

Futurama tričko

Trička

Futurama tričko z AliExpress.

 • Cena: 4.97 ‒ 6.95 $ / 110 ‒ 153 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 19 - 30 dní

Dětské tričko s motivy seriálu Futurama vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Originální bavlněné tričko bude tím pravým dárkem pro fanoušky seriálu. Dostupné je v dětských velikostech od jednoho do dvanácti let věku. K dispozici je v šesti barevných kombinacích s nejrůznějšími motivy amerického seriálu.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Trička s Futurama motivy ohodnotilo 5 nakupujících, z nichž zatím nikdo nepřipojil fotografie produktu. Zákazníci si pochvalují kvalitní materiály, celkově rychlé dodání i vtipný design. Obchodníka s 97,1% pozitivní zpětnou vazbou a se 146 sledujícími fanoušky můžeme určitě doporučit.

Zobrazit na AliExpress »

Mají vaše děti rády animovaný seriál Futurama? Pak si zcela jistě oblíbily i americkou rodinku Simpsonovi. Získejte například lego Simpsonovi levně na AliExpress!

Futurama plakáty

Plakáty

Futurama plakáty z AliExpress.

 • Cena: 1.74 ‒ 2.23 $ / 39 ‒ 49 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22 – 41 dní

Originální a hravé. To jsou plakátové dekorace s motivy Futurama. Plakát je vyroben z papíru. Kvalitní potisk odolává průběžnému mechanickému poškození, ale není voděodolný. Výrobce udává velikosti 42 x 30 cm a 30 x 21 cm a hmotnost do 180 gramů. Vybírat můžete z 23 barevných variací s Futurama motivy.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Futurama plakáty byly prozatím ohodnoceny pouze 19 zákazníky, z nichž bohužel zatím nikdo nepřipojil reálné fotografie. Nakupující si pochvalují kvalitní provedení i materiál. Obchodníka s 97,4% pozitivní zpětnou vazbou a s 338 sledujícími fanoušky můžeme doporučit.

Zobrazit na AliExpress »

Futurama kryt na mobil

 • Cena: 1.39 ‒ 1.75 $ / 31 ‒ 39 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 30 – 50 dní

Užíváte si sci-fi seriál Futurama? Dejte to najevo s hravým krytem na smartphone. Kryt je vyroben na mobily značky Apple, primárně iPhone 5, 5C, 5S, 6, 6 plus, 6S, 6S plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, X a SE. Velikost výrobce udává 6,5 x 12,5 cm. Kryt na mobil je vyroben ze silikonu, který mu propůjčuje pružnost a přitom telefon ochrání. K dispozici je až 10 různých modelů s motivy seriálu Futurama.

Futurama

Futurama kryt na mobil z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Kryt na mobil s Futurama motivy prozatím ohodnotilo 12 nakupujících, z nichž 2 přidali i reálné fotografie produktu. Zákazníci si pochvalují kvalitní provedení, dobrý materiál a poměrně rychlé dodání. Obchodníka s roční zkušeností na AliExpress, s 97,4% pozitivním feedbackem a s 203 sledujícími fanoušky můžeme jedině doporučit.

Zobrazit na AliExpress »

TIP: Rozbila se vám myš? Potřebujete lepší ergonomickou klávesnici? Máme levné řešení. Veškeré počítačové vybavení koupíte levně i s dopravou zdarma na AliExpress.

Cashback na AliExpress

Na webovém portálu AliExpress.com nakoupíte téměř cokoliv. Přitom nenakupujete skrz žádného prostředníka. Internetový obchod AliExpress zaručuje nízké ceny a často i dopravu zdarma. Díky Tipli.cz ušetříte ještě víc!

Díky cashbacku dostanete až 10 % z původní ceny nazpět! Využijte výjimečné příležitosti a nakupujte na AliExpress ještě levněji.

Nakoupit levněji na AliExpress »

TIP: Internetový obchod AliExpress.com si pro zákazníky připravil ty největší slevy v jednom jediném dni! Tento AliExpress Day letos připadá na termín 11. listopadu. Využijte slev a zapište si datum do diáře.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

NÁVOD: 4+1 tip, jak (ne)nakupovat na eBay.com

NÁVOD: 4+1 tip, jak (ne)nakupovat na eBay.com

Na eBay.com seženete prakticky cokoliv. Značkové zboží, elektroniku nebo sběratelské kousky. Na...
15.9.2021Zobrazit článek
Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Dny Marianne 2021 přinesou stovky slev

Stovky slev, tisíce obchodů a dárky zdarma. Podzimní Dny Marianne 2021 se kvapem blíží a slevy až...
5.9.2021Zobrazit článek
Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Nové slevové kupony v Bonprix, Kytary.cz, Datart a Naturalis

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 13.07.2021
14.7.2021Zobrazit článek

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.