Co nabízí Cetelem po změně na Hello bank?

Finance 20. 9. 2018

Z největšího poskytovatele půjček Cetelem se stala banka. S novým názvem Hello bank! přicházejí i další změny. Své produkty navrhla banka ve spolupráci se zákazníky bývalého Cetelem. Společnost si zakládá na spokojenosti klientů a snaží se zlepšit své služby každým dnem.

Změna názvu firmy nebo služby nebývá vždy vítanou novinkou ze strany zákazníků. U Hello bank! je opak pravdou. Se změnou názvu totiž přišla i změna služeb a produktů, která přispívá ke spokojenosti zákazníků.

Historie Hello bank!

Cetelem ČR, a.s. byla založena roku 1996, avšak svou obchodní činnost započala až o rok později. Tehdy začala poskytovat spotřebitelské úvěry. Od roku 1998 Cetelem rozšířil svou činnost na vydávání kreditních karet a poskytování revolvingových úvěrů a postupně připojil osobní půjčky a další služby. Roku 2015 došlo ke sloučení Cetelem s mateřskou bankou (francouzská banka BNP Paribas) formou přeshraniční fúze. To umožnilo poskytování produktů a služeb pod bankovní licencí. K přejmenování z Cetelem na Hello bank! došlo roku 2017. Kód banky je 3050.

Co Hello bank! nabízí?

Půjčky, kreditní karty, nákupy na splátky i povinné ručení. To vše Hello bank! nabízí. Z největšího poskytovatele půjček Cetelem se stala banka, která klientům zjednodušuje a zpříjemňuje život. Bankovnictví a bankovní produkty v Hello bank! navrhovali ve spolupráci se zákazníky, aby klientům poskytli veškerý komfort a pomoc při vyřizování finančních záležitostí. Jelikož je Hello bank! teprve začínající bankou, snaží se své služby vylepšovat každým dnem. Proto se v klientské zóně zákazník lehce domluví jak se zaměstnanci banky, tak s klienty, kteří s bankou mají už nějaké zkušenosti.

Hello bank! internetové bankovnictví

Co se týče internetbankingu, Hello bank! má své online bankovnictví pod kontrolou. To značí jednoduchost a hlavně bezpečnost, kterou banka klientům nabízí. Přehled nad svými financemi má zákazník prakticky odkudkoliv. Ať už je na telefonu, tabletu či počítači, který je připojený k internetu, dostane se velmi rychle k přehledu svých financí. Nejrychlejším způsobem, jak se na internetbanking dostat, je mobilní aplikace. Na té má zákazník přehled o zůstatku, úvěrech a všech svých výpisech.

Hello bank!

TIP: Ke kreditním kartám, které banka poskytuje je dobré mít sjednané cestovní pojištění platebních karet.

Hello bank! pobočky

Hello Bank! je začínající bankou, proto má zatím pobočky jen ve velkých městech - Brně, Praze a Ostravě. Na internetových stránkách Hello bank! zákazník najde mapu s přesným umístěním poboček ve městech.

Hello bank! kontakt

Možnost navázání kontaktu s Hello bank! je velice snadná. Internetové stránky banky obsahují sekci "Napište nám!" Za pomocí jména, čísla telefonu a e-mailové adresy může klient napsat dotaz ohledně služeb nebo produktů banky. Banka odpovídá na dotaz na uvedené telefonní číslo nebo e-mail. Banka vede i Infolinku na čísle 257 080 080.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Dárky pro muže na Vánoce

Dárky pro muže na Vánoce

Obdarujte muže tím správným dárkem, který jej potěší. Blíží se Vánoce, a to je ideální možnost k...
26.10.2021Zobrazit článek
Jak nakupovat na eBay.com

Jak nakupovat na eBay.com

EBay.com je největší internetový aukční portál na světě. Jelikož tu koupíte prakticky vše a za...
26.10.2021Zobrazit článek
Záruka a zákonná záruční doba

Záruka a zákonná záruční doba

Víte, jak dlouho od nákupu můžete zboží reklamovat? Minimální zákonná záruční lhůta je daná, ale...
21.10.2021Zobrazit článek

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.