Aliexpre, Aliexpres Aliexpress.cz - hledáte snad AliExpress?

Návod na AliExpress.com 30. 11. 2017

Oblíbený AliExpress už určitě všichni znáte. Napsat však správně jeho název, to může být mnohdy pořádně tvrdý oříšek. Proto se na něj v tomto článku zaměříme.

AliExpress, oblíbené internetové tržiště, určitě nemusíme dlouze představovat. Pro jistotu ale pár faktů zmíníme. Takže co to ten AliExpress vlastně je, kde vznikl a jak dlouho už funguje?

AliExpress.com - vše, co jste potřebovali vědět

AliExpress spatřil světlo světa již v roce 2010 a velmi rychle si vydobyl své místo na trhu. Jedná se o čínské tržiště sdružující tisíce prodejců nabízejících vše od oblečení a kosmetiky přes elektroniku až po nábytek nebo náhradní díly na auta.

Aliexpress

Všechno zboží na AliExpress.com nakoupíte za velmi příznivé ceny. Obávat se nemusíte ani o cenu dopravy. Naprostá většina produktů vám bude doručena zdarma. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak.

Zajímá vás, jak nastavit AliExpress česky, jak je to s dopravou a clem nebo jak funguje mobilní aplikace AliExpress? Sledujte naše návody na AliExpress a dozvíte se vše, co vás zajímá.

Jak nakupovat na AliExpress

Mrkněte na naše video, ve kterém se rychle a stručně dozvíte, jak nakupovat na AliExpress.


Aliexpre, aliexpres, aliexpres.com, aliexpres.cz - tudy cesta nevede

Abyste všechny ty výhody mohli získat, stačí navštívit webové stránky www.aliexpress.com. Snadný úkon, který však dokáže pořádně potrápit. Zvláště ta dvě "S" na konci. Tak na to příště myslete, ať se dostanete tam, kam opravdu chcete.

Správně je jen Aliexpress.com

Když už jste téměř u cíle, můžete ze zvyku zadat v tomto případě chybnou koncovku .cz. I to je bohužel špatně. Když zadáte Aliexpress.cz, tak se sice na stránky čínského tržiště dostanete, nemůžete však využít cashback ani další výhody, které vám nabízí Tipli. A to je velká škoda.

A jak se tedy správně dostat na požadované stránky? Zkuste nehledat AliExpress.com přímo, ale prokliknout se na něj přes Tipli. Má to hned dvě výhody. Nikdy se nespletete v doméně, a ještě dostanete cashback. A casback od Tipli je dost vysoký na to, abyste se o něj chtěli ochudit.

AliExpress tipy

Abyste pořídili opravdové bestsellery, nemusíte na AliExpress nutně trávit celé dny. My je tam trávíme za vás. Díky tomu vám potom každé pondělí a pátek představujeme AliExpress tipy, které na tomto čínským gigantu najdete.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Dny Marianne 2019 – nejlepší nákupy v roce jsou tu

Opět je tu nákupní akce roku - Dny Marianne! Nenechte si ujít nákupy roku s více než 650 slevami...
16.9.2019Zobrazit článek

Navštivte Oktoberfest v Mnichově

Milujete pivo? Pak byste si neměli nechat ujít největší svátek všech pivařů v Mnichově pod...
16.9.2019Zobrazit článek

Sport, který vám vyplaví adrenalin. Kam za ním?

V minulosti lidé vyplavovali adrenalin například pří rytířských soubojích nebo když museli ulovit...
13.9.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1810 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo