Albert leták - aktuální leták online

19. 12. 2017

Prodejny Albert se snaží co nejvíce ulehčit zákazníkům nákupy. Co najdete v aktuálním Albert letáku? Kde všude se dá s Albertem ušetřit a proč zrovna v něm nakupovat?

Společnost AHOLD, která provozuje v České republice síť supermarketů a hypermarketů Albert vstoupila na český trh v roce 1990. Od té doby nás láká do Albertu hlavně na nabídku privátních značek, čerstvost a kvalitu potravin a také kvůli akčnímu letáku.

Albert leták - aktuální týden

Obchodní řetězec Albert vydává své akční letáky každou středu a trvají až do pondělí. Samostatné letáky má pro hypermarkety a supermarkety. Součástí akčního letáku je i nabídka nazvaná Cenoví šampioni. Tam je zboží zlevněno až o 50 %! Jaké další výhody nabízí?

Albert leták - příští týden

Výrazně ušetřit můžete s akcí Dlouhodobě snížené ceny, kde Albert u vybraných produktů snižuje ceny dlouhodobě. Sortiment přidává postupně každý týden. Ceny nejsou zlevněny o velkou částku, jako to bývá u produktů, které jsou v akční nabídce, avšak oproti běžným cenám se dá ušetřit o dost peněz.

TIP: Pokud chcete ušetřit nejen v Albertu, vyzkoušejte náš cashbackový portál, který vám po online nákupu vrací část peněz zpět na účet. .

Nezapomeňte na sezónní výprodeje

Hypermarkety Albert mají pravidelné sezónní výprodeje, kde se slevy vyšplhají až na 70 %. Celoročně pak najdete v Albertu oddělení zboží ve výprodeji. Většinou se jedná o výrobky s poškozeným obalem, druhé jakosti, nebo o poslední kusy na skladě. Těm produktům, kterým se blíží datum spotřeby, cena klesá zhruba o 30 %.

Albert Magazín

Albert leták - aktuální leták online

Albert pro své zákazníky tiskne každý měsíc Albert magazín. Je zdarma, nemusíte mít speciální klubovou kartičku a recepty v něm jsou jednoduše skvělé. Jednou v měsíci si tak při nákupu můžete jeden odnést domů a podle jednoho z receptů uvařit. Pokud magazín na prodejně nenajdete, mrkněte na jejich web, kde je zprostředkován online.

Které značky v Albertu můžeme najít?

Albert leták - aktuální leták online
  • Albert - dříve pod názvem Albert quality, dnes s již jiným designem pod zkrácenou značkou Albert. Široká paleta produktů, Přitažlivější ceny než je tomu v jiných prodejnách a kvalita. Na to sází Albert se svou značkou.
  • AH Basic - Kdykoli při svém nakupování v Albertu narazíte na zboží s logem AH Basic, buďte si jistí, že před sebou máte produkt s dobrou kvalitou za cenu, která je nejnižší v dané kategorii.
  • Albert Excellent - Delikatesy všeho druhu, bez nutnosti nakupování v úzce specializovaných prodejnách
  • Albert Bio - Velkým částkám za Bio produkty ve specializovaných prodejnách už odzvonilo. Kvalitní výrobky z ekologických farem, přirozená chuť a daleko výhodnější ceny. To vše nabízí prodejny Albert.

100% garance vrácení peněz

Nejste spokojeni s kvalitou zakoupeného výrobku? Nevadí. Obchod Albert vám garantuje, že při vaší nespokojenosti vám vrátí peníze zpět. Úplná pravidla najdete na stránce Albert.cz

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Nové slevové kupony v Smarty CZ, Farnell, FotoŠkoda a…

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 22.09.2020
23.9.2020Zobrazit článek

Jak bojovat s podzimním nachlazením? Zatočte s rýmou a…

Umíte se bránit kašli a rýmě? Poznejte rozdíl mezi chřipkou a nachlazením, zjistěte, jak snížit...
19.9.2020Zobrazit článek

Nové slevové kupony v Yves Rocher, PATRO.cz, Trenýrkárna.cz…

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 26.08.2020
26.8.2020Zobrazit článek
- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.