Albert leták - aktuální leták online

Letáková hlídka 19. 12. 2017

Prodejny Albert se snaží co nejvíce ulehčit zákazníkům nákupy. Co najdete v aktuálním Albert letáku? Kde všude se dá s Albertem ušetřit a proč zrovna v něm nakupovat?

Společnost AHOLD, která provozuje v České republice síť supermarketů a hypermarketů Albert vstoupila na český trh v roce 1990. Od té doby nás láká do Albertu hlavně na nabídku privátních značek, čerstvost a kvalitu potravin a také kvůli akčnímu letáku.

Albert leták - aktuální týden

Obchodní řetězec Albert vydává své akční letáky každou středu a trvají až do pondělí. Samostatné letáky má pro hypermarkety a supermarkety. Součástí akčního letáku je i nabídka nazvaná Cenoví šampioni. Tam je zboží zlevněno až o 50 %! Jaké další výhody nabízí?

Albert leták - příští týden

Výrazně ušetřit můžete s akcí Dlouhodobě snížené ceny, kde Albert u vybraných produktů snižuje ceny dlouhodobě. Sortiment přidává postupně každý týden. Ceny nejsou zlevněny o velkou částku, jako to bývá u produktů, které jsou v akční nabídce, avšak oproti běžným cenám se dá ušetřit o dost peněz.

TIP: Pokud chcete ušetřit nejen v Albertu, vyzkoušejte náš cashbackový portál, který vám po online nákupu vrací část peněz zpět na účet. .

Nezapomeňte na sezónní výprodeje

Hypermarkety Albert mají pravidelné sezónní výprodeje, kde se slevy vyšplhají až na 70 %. Celoročně pak najdete v Albertu oddělení zboží ve výprodeji. Většinou se jedná o výrobky s poškozeným obalem, druhé jakosti, nebo o poslední kusy na skladě. Těm produktům, kterým se blíží datum spotřeby, cena klesá zhruba o 30 %.

Albert Magazín

Albert leták - aktuální leták online

Albert pro své zákazníky tiskne každý měsíc Albert magazín. Je zdarma, nemusíte mít speciální klubovou kartičku a recepty v něm jsou jednoduše skvělé. Jednou v měsíci si tak při nákupu můžete jeden odnést domů a podle jednoho z receptů uvařit. Pokud magazín na prodejně nenajdete, mrkněte na jejich web, kde je zprostředkován online.

Které značky v Albertu můžeme najít?

Albert leták - aktuální leták online
  • Albert - dříve pod názvem Albert quality, dnes s již jiným designem pod zkrácenou značkou Albert. Široká paleta produktů, Přitažlivější ceny než je tomu v jiných prodejnách a kvalita. Na to sází Albert se svou značkou.
  • AH Basic - Kdykoli při svém nakupování v Albertu narazíte na zboží s logem AH Basic, buďte si jistí, že před sebou máte produkt s dobrou kvalitou za cenu, která je nejnižší v dané kategorii.
  • Albert Excellent - Delikatesy všeho druhu, bez nutnosti nakupování v úzce specializovaných prodejnách
  • Albert Bio - Velkým částkám za Bio produkty ve specializovaných prodejnách už odzvonilo. Kvalitní výrobky z ekologických farem, přirozená chuť a daleko výhodnější ceny. To vše nabízí prodejny Albert.

100% garance vrácení peněz

Nejste spokojeni s kvalitou zakoupeného výrobku? Nevadí. Obchod Albert vám garantuje, že při vaší nespokojenosti vám vrátí peníze zpět. Úplná pravidla najdete na stránce Albert.cz

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

4 módní tipy na podzim – zahřejte se stylově

Jak být v teple a přitom trendy? Inspirujte se našimi tipy a vyberte si z nové kolekce BIBLOO...
7.11.2019Zobrazit článek

Black Friday 2019: Slevy až 80 % a cashback navíc!

Black Friday je každoroční nákupní horečka, kdy ceny klesají proklatě nízko! Někdy až o 80 nebo...
31.10.2019Zobrazit článek

Nebojte se módy! Haloweenská elegance z BIBLOO

Děsí vás představa prázdné skříně a zároveň trochu tápete, čím ji teď na podzim zaplnit?...
30.10.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1834 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo