5 způsobů, jak získat extra slevy kasa.cz

Elektro a PC Domácnost a zahrada Nakupování 27. 2. 2018

Každý známe nakupování přes internet, občas to může být vysilující. Ale s Kasa.cz rozhodně ne! Přes Kasa.cz e-shop nakoupíte všechno, co potřebujete, na jednom místě. Chcete se dozvědět o akčních cenách, slevových kupónech, cashbacku pro Kasa.cz a dalších tricích na levnější nákup? Tak čtěte dál!

Kasa.cz je online obchod, který na našem území funguje již od roku 1999. Momentálně patří mezi největší internetové obchody na českém trhu s pobočkami i na Slovensku a v Polsku. Na kasa.cz můžete pohodlně nakupovat široký sortiment zboží -> od elektroniky a spotřebičů, po nábytek, hračky, kosmetiku a výbavu domů i na zahradu.

5 tipů, jak ušetřit na kasa.cz

V tomto článku se dozvíte, jak na Kasa.cz ušetřit. Zjistíte, kde získat rychle a snadno slevové kupóny a slevy, jak funguje cashback nebo kdy jsou Dny Marianne, díky kterým jsou nákupy na Kasa.cz ještě výhodnější!

1. Kasa.cz slevové kupóny

Oblíbené slevové kupony Kasa.cz:

Každý den pro vás aktivně hledáme ty nejnovější slevy, proto můžete všechny slevy pohodlně sledovat u nás, na Tipli.

Zajímají vás aktuální slevy a slevové kupony Kasa.cz? Sledujte náš přehled slevových nabídek, který najdete v profilu Kasa.cz na Tipli

2. Kasa.cz slevy a výprodeje

Kasa.cz velmi často pořádá různé výprodeje či akce na jednotlivé druhy zboží. Všechny slevy pro vás bedlivě sledujeme a přidáváme je k nám na Tipli.

Už jste slyšeli o Black Friday na Kasa.cz? Kombinujte Tipli slevy s tímto jedinečným obdobím v roce a ušetřete až tisíce korun!

3. Zkombinujte slevové kupony Kasa.cz a cashback

Chcete ušetřit ještě víc? Využijte cashback od Tipli. Za každý potvrzený nákup na Kasa.cz vám vrátíme až 4 %. Na Tipli vás totiž odměňujeme za každý internetový nákup.

Příklad výpočtu, jak nakupovat výhodněji na Kasa.cz - pokud si na Kasa.cz koupíte pračku za 8 000 Kč, získáte od Tipli až 4 % na účet zpět, což je krásných 320 korun! V kombinaci se slevovými kupóny Kasa.cz získáte ty nejlepší ceny.


Že jste o cashbacku ještě neslyšeli?!?! Přečtěte si, jak funguje cashback a jak se zapojit k tisícům uživatelů. Na Tipli najdete přes 450 obchodů z různých kategorií. Nevěříte? Prohlédněte si obchody.

Prohlédnout si obchody

4. Sledujte stránky obchodu Kasa.cz

Kasa.cz má velmi často výprodeje, kdy své zboží nabídne zákazníkům za velmi nízké ceny. Všechny jejich akce můžete sledovat na stránkách Kasa.cz

TIP: Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, už nikdy vám žádná akce neuteče a budete o ní vědět jako první. Navíc jako bonus za registraci dostanete od Kasa.cz kupon na 100 Kč na první nákup.

5. Dny Marianne na Kasa.cz

Dny Marianne se samozřejmě týkají i Kasa.cz. A co to vlastně je? Dny Marriane jsou každoročně oblíbenou akcí. Jedná se o tři dny nakupování se slevovými kupóny. Kupóny získáte tak, že si zakoupíte časopis Marianne či si zaplatíte stažení kupónů v mobilní aplikaci. Takhle jednoduché to je. Pak už vás čekají nákupy až v 600 obchodech s obrovskými slevami až 40 %.

O Dnech Marianne 2018 vás budeme průběžně informovat na Tipli, jakmile získáme více informací. V článku najdete aktuálním seznam zapojených obchodů.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

4 módní tipy na podzim – zahřejte se stylově

Jak být v teple a přitom trendy? Inspirujte se a vyberte si z nové kolekce některý z těchto...
18.9.2019Zobrazit článek

Refinancování hypotéky nikdy nebylo snazší. Nově ho…

Česká republika se čím dál rychleji přibližuje k západu a ani ve světě hypoték nezůstává pozadu....
17.9.2019Zobrazit článek

Dny Marianne 2019 – nejlepší nákupy v roce jsou tu

Opět je tu nákupní akce roku - Dny Marianne! Nenechte si ujít nákupy roku s více než 650 slevami...
16.9.2019Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1814 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo