4 tipy, jak sehnat dovolenou o tisíce korun levnější!

Dovolená Cestovní kanceláře Tipy a triky 18. 7. 2018

Proč jet na dovolenou za 20 tisíc na osobu, když můžete mít srovnatelný komfort třeba za 10? Přečtěte si rady, díky kterým ušetříte klidně i na dalších 14 dní v ráji!

Ať už radši vyrážíte na dovolenou s cestovkou nebo na vlastní pěst, vždy můžete nějakou tu korunu ušetřit – často dokonce více než polovinu ceny. Jak na to?

Využívejte srovnávače zájezdů

Pokud máte rádi vše zařízené a bez starostí, nebo se nedomluvíte anglicky, zájezd s cestovní kanceláří je pro vás jasná volba. Služby ověřených cestovních kanceláří jsou dnes již velmi podobné, ale jak poznat, která CK má zájezd do vybraného hotelu nejlevnější?

Nemusíte složitě hledat, využijte radši srovnávač zájezdů, jako je třeba Cestolino.cz. Prohledá a srovná nabídky CK, podle vašich preferencí a hodnocení hotelů sestaví vhodnou nabídku a ukáže, kde si zájezd koupit. Neprodává, takže má výhodu nestrannosti.

Vydržte do posledních dní, něco se objeví

Nebojte se last minute! Vyberte si termín dovolené a vyčkejte s koupí do pár dní před požadovaným odletem. Šance, že na vás nic nezbyde, je minimální, a můžete ušetřit i 70 % ceny zájezdu! Pozor jen na hodně žádané termíny, typicky třeba přes svátky.

last minute zájezdy

Drahé aerolinky vyměňte za nízkonákladovky

Jestli se nebojíte obětovat organizaci dovolené trochu svého času a umíte alespoň naprosté základy cizího jazyka, kupte si zvlášť letenku, ubytování a vyrazte bez cestovky. Kdo to jednou zkusí, téměř vždy takovému stylu cestování propadne. Výhodou je víc zážitků a lepší cena.

V cenách letenek od různých aerolinek bývají velké rozdíly. Raději oželte občerstvení na palubě (jídlo stejně můžete mít vlastní) a další zbytečné služby a leťte s nízkonákladovou společností. Nízkonákladovky sice nemívají na letech po Evropě v ceně odbavené zavazadlo, ale ruku na srdce – kdo z nás ho na ten jeden až dva týdny opravdu potřebuje?

akční letenky

Letenky po Evropě za cenu jízdenky do Prahy

Kdo chce ušetřit ještě víc a je flexibilní v termínu cesty nebo cílové destinaci, počíhá si na akční letenky. Ty nejlevnější stojí často jen jednotky eur a rychle mizí. Narazit ale můžete i na velmi výhodné akce, kdy máte na rozmyšlenou několik hodin až dní. Letenka o prázdninách do Řecka a zpátky za 1200 Kč nebo podzimní výlet do Milána za 700 Kč ? I tak si to můžete zařídit.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Kaufland leták - aktuální leták online

Kaufland nabízí kvalitní produkty a výrobky spotřebního i nespotřebního druhu. Do obchodu chodí...
16.12.2018 Zobrazit článek

Stylové a hřejivé zimní bundy: Na Zaful s…

Pokud chcete mít jistotu, že se nenachladíte, je třeba pořádná bunda nebo kabát. Kde ale sehnat...
14.12.2018 Zobrazit článek

Půjčka od Hello Bank: Peníze rychle a s…

Nedávno vzniklá Hello Bank! se prezentuje jako společnost, která má ráda nové technologie a...
14.12.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1359 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo