AXA cestovní pojištění

Finance Cestovní pojištění 27. 8. 2018

AXA je jedna z největších pojišťovacích skupin na světě. Pomůže vám vyřešit každodenní problémy – zejména v oblasti cestování, provozování motorových vozidel, havárií či zdraví. Její mezinárodní síť poboček a operačních středisek se nachází ve více než 30 zemích světa. Pomoci se dovoláte takřka kdekoliv.

Spolehnout se můžete také na AXA asistenční službu, která je k dispozici 24 hodin denně. Při řešení problémů se v AXA zaměřují především na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Důraz kladou ale i na efektivitu řešení a individuální přístup.

AXA - Cestovní pojištění

Cestovní pojištění AXAmnoho výhod. Jednou z hlavních je asistenční služba, kterou můžete využít 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Operátoři hovoří nejen česky a slovensky, ale i desítkou dalších světových jazyků. Po celém světě má AXA nasmlouvaná zdravotnická zařízení, takže se vám bez problémů dostane pomoci.

Pokud máte v plánu cestovat po celý rok, můžete uzavřít pojištění až na 365 dní. V opačném případě se můžete pojistit i na jeden den, anebo na opakované až 90 denní výjezdy během roku.

Využijte pojištění online! Sjednání pojištění online je snadné a rychlé. K tomu vám navíc AXA nabízí za online sjednání 20 % slevu. V platnost vaše pojištění vstoupí 4 hodiny po odeslání platby. Sjednat jej tak můžete i na poslední chvíli.

Podle toho, na jakou cestu se vydáváte a jak moc chcete být pojištěni, máte na výběr tři varianty: Excelent, Komfort a Reference. Ke každému základnímu pojištění si však můžete pořídit ještě připojištění. V nabídce připojištění jsou storno zájezdu, chronická onemocnění nebo rizikové sporty (více jak 90 sportů je kryto již v základu).

AXA

Aby vám AXA usnadnila výběr, připravila pro vás programy. Na výběr máte: Dovolenou bez starostí, Klidného rodiče a Bezpečný domov nebo rodinnou variantu pojištění opakovaných výjezdů.

Cestovní pojištění zahrnuje:

Pojištění léčebných výloh – Pokud se v zahraničí zraníte nebo onemocníte, AXA za vás zaplatí všechna ošetření, léčbu, léky i transport vrtulníkem. V případě, že budete nuceni zůstat v zahraničí, hradí vám pojišťovna i náklady na ubytování i dopravu. Dostupné ve variantě Excelent, Komfort a Reference.

Úrazové pojištění – Pojistné plnění v případě trvalých následků úrazu nebo smrti. Pojistné plnění pokryje částku až do výše 1 000 000 Kč. Dostupné ve variantě Excelent a Komfort.

Pojištění odpovědnosti za škodu – V případě, že způsobíte škodu na majetku či zdraví třetí osobě, AXA vám pomůže pokrýt nároky až do výše 25 000 000 Kč. Dostupné ve variantě Excelent a Komfort.

Pojištění zavazadel – Vztahuje se na cestovní zavazadla, v případě jejich poškození či ztráty. Dále se vztahuje i na věci osobní potřeby, doklady, elektroniku, fotoaparáty, kamery, počítače a sportovní či obchodní vybavení. Dostupné ve variantě Excelent a Komfort.

Vybíráme zavazadla

Pojištění cestování letadlem – Při zrušení nebo zpoždění vašeho letu pojištění pokryje náklady na občerstvení, nezbytné ošacení nebo hygienické potřeby a popřípadě i další související výdaje. Dostupné ve variantě Excelent.

Pojištění asistenčních služeb – Specialisté AXA assistance jsou k dispozici 24 hodin. Pomůžou vám při rezervaci jízdenek i vstupenek, poradí při výběru vhodného ubytování nebo najdou to nejlepší místo pro vaše pracovní jednání. Zkrátka při jakémkoliv problému stačí zavolat.

Pojištění právní asistence – Využijete ho při řešení problémových situací. S ním vám v AXA assistance poskytnou právní informace, pomůžou v administrativně-právní asistenci a zařídí právní ochranu.

Šetřete na cestovním pojištění díky cashbacku

Víte, že za sjednání cestovního pojištění online můžete získat až 12,5 % z útraty nazpět? Stačí se zaregistrovat na Tipli, prokliknout se na stránky partnerské pojišťovny nebo srovnávače a pořídit kvalitní pojištění. My vám za to část peněz zašleme zpět na účet prostřednictvím cashbacku.

Vybírejte s rozvahou

Než se rozhodnete pro konkrétní cestovní pojištění, porovnejte nabídky jednotlivých pojišťoven a vyberte z nich tu nejvýhodnější. Ideálním pomocníkem je v takovém případě srovnávač, na kterém uvidíte všechny varianty pojištění pěkně na jednom místě.

Porovnat nabídky cestovního pojištění »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Pojištění domácnosti a nemovitosti…

Pokud chcete mít jistotu, že v případě požáru nebo loupežného přepadení bude váš majetek dobře...
19.1.2019 Zobrazit článek

5 tipů, jak ušetřit při nákupu v obchodě…

Jistota, rychlost a profesionalita – to jsou zásady internetového obchodu eObuv. Potřebujete...
18.1.2019 Zobrazit článek

Primark Vídeň: Levné oblečení i výlet za…

Máte rádi nakupování? Sháníte levné oblečení? Máme pro vás ideální tip: Zajeďte si do Primarku. V...
18.1.2019 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1346 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo