Sportisimo.cz sleva a slevové kupóny

Sport má prospět vašemu zdraví, ne uškodit vašim úsporám! Mrkněte, jaké jsme pro vás našli slevové kupóny Sportisimo a cvičte, aniž byste utratili celé jmění.

Ušetřete v obchodě se sportovními potřebami Sportisimo

Málokterý sport můžete provádět bez speciálního vybavení – ať už mluvíme o pohodlných běžeckých botách, z nichž nebudete mít plné nohy puchýřů, nebo o kompletním vybavení domácí posilovny. Aby vás zdravý sportovní styl nestál moc peněz, kontrolujeme pro vás všechny Sportisimo slevy, které se na internetu mihnou.

Nakupujte s dopravou zdarma!

Sportisimo si své zákazníky hýčká. Proto vám k objednávce nad 2 000 Kč dopraví zboží zcela zdarma!

Jaké Sportisimo akce právě probíhají?

O všech právě probíhajících slevách se dozvíte ze Sportisimo letáku! Ten najdete nejen u nás na Tipli, ale i na jejich webových stránkách v záložce Speciální akce. Zde se také dozvíte o sezónních výprodejích a akcích pro členy klubu.

Staňte se členy Sportisimo klubu

Věrnostní program Sportisimo klubu vám zajistí, že automaticky nakupujete za výhodnější ceny, které během Dnů klubu Sportitimo letí pro členy ještě níže. S věrnostní kartou zároveň získáte i zvýhodněné vstupy na nejrůznější sportovní akce. Pro milovníky sportu naprostá povinnost.

Využívejte naše Sportisimo slevové kódy

Zavítejte k nám na Tipli a vždy se tu dozvíte, jaké slevové kupony Sportitismo právě vyšly a kdy je můžete využít.

Sledujte hlavní stránku Sportisimo

Nejlepší jsou informace z první ruky. Cokoli se na Sportisimo šustne okamžitě uvidíte na jejich hlavní stránce – nejen, jaké akce a Sportisimo slevy právě probíhají, ale i další novinky z různých prodejen Sportisimo.

  • Zajímá vás aktuální nabídka Sportisimo? Prolistujte si aktuální Sportisimo leták.
Sport má prospět vašemu zdraví, ne uškodit vašim úsporám! Mrkněte, jaké jsme pro vás našli slevové kupóny Sportisimo a cvičte, aniž byste utratili celé jmění.

Sportisimo je obchod se sportovním oblečení sportovním oblečením a vybavením pro muže i ženy všech věkových kategorií. Navíc můžete osobně navštívit i více než 95 prodejen rozesetých po celé republice, kde si zboží před koupí pořádně osaháte. Sportisimo klade důraz na kvalitu výrobků známých a populárních značek za tu nejlepší možnou cenu.