Pravidla cashbacku

Připravili jsme pro vás několik základních doporučení pro ještě snadnější získávání cashback odměn od Tipli. Přečtěte si tipy pro nákup na cashback portálu Tipli a nenechte se ničím překvapit. Pokud vám něco nebude jasné nebo máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se rychle nazpět.

1. Slevové kupóny, propagační kódy a věrnostní body

Pro získání cashback odměny vždy používejte pouze kupóny a kódy z Tipli. Pokud při nákupu využijete slevové kupóny nebo propagační kódy, které nejsou z našich stránek, cashback odměna se vám nemusí připsat.

2. Nákup neodkládejte

Nákup proveďte co nejdříve. Ideálně do 1 hodiny od přesměrování do obchodu. Pokud se chcete vrátit k nákupu, který začal před delší dobou, doporučujeme provést nové přesměrování do obchodu ze stránek Tipli.

3. Nepoužívejte anonymní okno

Pro své nákupy nevyužívejte anonymní režim prohlížeče (někdy také “Incognito window”). V tomto režimu prohlížeč nepoužívá cookies ani jiné systémy pro zaznamenání návštěvy. Také doporučujeme během nákupu neotevírat žádné jiné stránky.

4. Způsob platby a doručení zboží

Způsob platby a doručení zboží zvolte podle vašich preferencí, funkčnost pro připsání cashback odměny nebude ovlivněna.

5. Kreditní karta s cashbackem

Využíváte cashback i na své kreditní kartě? Potom získáte 2x cashback! Ze své kreditní karty i od Tipli. :-)

6. Akce a slevy na stránkách obchodů

Přicházíte na stránky obchodu, kde právě probíhají mimořádné akce? Také v tomto případě získáte cashback odměnu z ceny nákupu! Cashback se vztahuje i na akční a zlevněné zboží.

7. Specifické podmínky obchodů

Zpravidla se cashback vztahuje na veškerou nabídku obchodu. Pouze výjimečně obchody nabízí cashback jen na vybrané produkty. Pokud existuje omezení cashbacku, uvádíme tuto informaci v profilu obchodu v záložce “Podmínky obchodu”, kde ji snadno dohledáte ještě před chystaným nákupem.

8. Nákupy provádějte jen online

Cashback funguje pouze pro online objednávky. Pokud svoji objednávku dokončíte telefonicky, osobně nebo jiným podobným způsobem, cashback odměna se vám nejspíš nepřipíše.

9. Rozšíření třetích stran

Funkčnost cashbacku mohou ovlivnit rozšíření třetích stran, která blokují zobrazování reklam, nejčastěji tzv. Adblock. Při svých nákupech přes Tipli si prosím vypněte blokování reklamy ve svém prohlížeči.

Předchozí pravidlo Další pravidlo

Nenašli jste co jste hledali?

Pokud jste nenašli něco, co jste mezi pravidly hledali, podívejte se do našich Nejčastěji kladených otázek. Pokud jste odpověď na váš dotaz nenašli ani tam neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se rychle nazpět.

Kam dál?

Zajímá vás ještě něco? Jak to funguje, naše garance spokojenosti, kdo jsme a kde sídlíme? Chcete vědět, na co se ptají naši zákaznici, nebo zjistit, kdo je v našem týmu? Prozkoumejte další naše stránky.