Senetic

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Senetic slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 8,3 % na vše v obchodě Senetic

Platí do 17.10.2021

 
   

Senetic je přední dodavatel síťových a serverových systémů a také softwaru od předních výrobců na světovém trhu. Zaměřují se na...

O obchodu Senetic

Hledáte kvalitní a vysoce výkonný procesor či skutečně spolehlivou síť? Internetový obchod Senetic je specializovaným prodejcem síťových a serverových systémů a také softwaru od předních výrobců na světovém trhu. Zaměřují se na prodej nejmodernějších produktů, k nimž patří servery, serverové skříně a routery, switche nebo firewally.

Výkonné a spolehlivé softwary 

Pokud sháníte skutečně spolehlivý a výkonný software či serverový systém, pak jste narazili na správný obchod. Na e-shopu Senetic naleznete nabídku softwarového vybavení od předních světových značek, jako je Microsoft, Veeam, Comodo či Veritas. V nabídce obchodu Senetic tak najdete software pro pracovní stanice - operační systémy, software pro servery, antivirové programy nebo uživatelské aplikace a mnoho dalšího.

Senetic obchod

PC příslušenství 

V nabídce e-shopu Senetic nekoupíte jen software či serverové systémy, vyberete si také z bohaté nabídky PC příslušenství. Naleznete zde bohatý výběr monitorů, sluchátek, počítačových klávesnic, speakrů a webcamer. To všech od nejznámějších značek, jako jsou například Lenovo, Fujitsu, Logitech či Samsung. 

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Senetic a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 8 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Senetic slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 18 % na nákup v obchodě Senetic.cz

31.08.2021 - Sleva 18 % na Green Cell Powerbanku

Slevový kupon 10 % na kabely a UPS/AGM Green Cell

31.08.2021 - Využijte slevu 10 % na kabely a UPS/AGM Green Cell

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Senetic

Senetic je přední dodavatel síťových a serverových systémů a také softwaru od předních výrobců na světovém trhu. Zaměřují se na prodej nejmodernějších produktů, k nimž patří servery, serverové skříně a routery, switche nebo firewally. V jejich nabídce však najdete také software pro pracovní stanice - operační systémy, software pro servery, antivirové programy nebo uživatelské aplikace (např. licence k Microsoft Office).

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  8,3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Senetic?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.