Online psí škola

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Online psí škola

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Online psí škola.

Slevový kód Online psí škola

Peníze zpět 11,25 % na vše v obchodě Online psí škola

Platí do 15.07.2024

 
 

Rádi byste, aby váš čtyřnohý parťák ovládal základní pokyny a povely? Vycvičte svého pejska z pohodlí vašeho domova. Online psí škola

Dárkové poukazy: Originální dárek pro vaše blízké

+ 11,25 % zpět z nákupu
 

Věnujte dárkový voucher Online psí škola pro někoho ve vašem okolí.

O obchodu Online psí škola


Online psí škola nabízí velké množství psích kurzů, které můžete využívat doma. Netradiční online kurz OnlinePsíŠkola.cz vás naučí, jak vychovat svého psa nebo jej naučit psí triky, a to docela zajímavou formou – videi a psaným textem. Naučte svého pejska poslušnosti. Zábavnější část samotné výuky je pak ale na vaší píli a vašem pejskovi. Výsledkem úspěšně dokončeného kurzu bude pes, kterého můžete pustit kdykoliv na volno, protože přiběhne na první zavolání.

O Online psí škola

OnlinePsiSkola.cz je zřejmě největší svého druhu nejen v ČR, ale taky na Slovensku. Kurzy jsou obsáhlé, za férovou cenu, ověřené zkušenostmi více jak 14 000 lidí, kteří kurzem prošli. Projekt je tedy poměrně osvědčený a nabídne dostatečné zkušenosti. Další velkou výhodou je značná rozmanitost kurzů.

Zakoupením získáte přístup k individuálním konzultacím. K dispozici vám budou zkušené cvičitelky, kterých se můžete na cokoliv ptát a ony vymyslí řešení pro vás přesně na míru. Získáte také přístup do uzavřené facebookové skupiny, ve které se můžete ptát na zkušenosti ostatních členů kurzu a sdílet s nimi své pokroky.

Obrázek

Co je cílem kurzu:

Online kurzy jsou skvělou volbou pro všechny, kteří nechtějí chodit na cvičiště a rádi by si i tak svého pejska vycvičili. Díky kurzům od Online psí škola může každý majitel pejska naučit nebo zdokonalit základní poslušnost. Pokud je již zvíře vycvičené, mohou si pouze procvičit základní povely a doučit se ty, které ještě pejsek neumí. S online kurzem také můžete naučit svého psa, aby k vám přiběhl za jakékoliv situace a zároveň se dozvíte více informací o tom, jak prohloubit vztah s vaším parťákem. Kurz je vhodný pro pejsky všech plemen a každého věku.

Kurzy, které naleznete na Online psí škola 

Jestliže máte doma mazlíčka, který by potřeboval trochu výcviku nebo byste mu rádi více porozuměli, můžete si vybrat jeden z kurzů, které jsou k dispozici. Každý z nich je zaměřen na něco jiného a díky tomu si vybere každý.

Základní poslušnost pro štěňata

Informace, které by měl vědět každý majitel štěněte.

Základní poslušnost pro dospělé psy

I z dospělého pejska můžete stále vychovat super parťáka pro život.

Přivolávačská výzva

Po tomto kurzu vám pejsek přiběhne k noze ihned po přivolání. 

Problémové chování

Každé zvíře se občas může chovat podivně. Pokud se jedná i o to vaše, zvolte si tento kurz. 

Stop tahání

Vyjděte si na procházku bez toho, aniž by vás váš čtyřnohý parťák neustále tahal někam jinam. Po tomto kurzu půjde vzorně u vaší nohy. 

Psí triky s Veronikou

Zábavné triky, které můžete naučit i vašeho psa.

Výchova psa za 28 dní

Pouhých 28 dní stačí k tomu, abyste z neposlušného psa vychovali vzorného mazlíčka.

Dog puller

Tento sport je opravdu pro každého psa. Naučit se jej společně s vaším parťákem můžete díky kurzu Dog puller. 

Individuální pomoc

Občas může nastat moment, kdy si nevíte rady se svým domácím mazlíčkem. V takovém případě si vyberte kurz "Individuální pomoc" díky němuž vám pomohou a poradí profesionálky. 

Klub pejskařů srdcem

Místo, na kterém najdete mnoho informací, videí a návodů. Všechny informace o tom, jak se správně starat o svého pejska na jednom místě. 

Online trénink s Rozárkou

Mini kurz, ve kterém naleznete 5 zábavných triků, jež můžete naučit vašeho parťáka.

 

E-shop Online psí škola

Onlinepsiskola.cz má také svůj e-shop, kde seženete chovatelské potřeby a vybavení pro dům a zahradu. E-shop nabízí potřeby pro psy, kočky, ptáky, hlodavce nebo doplňky k teraristice a akvaristice. V e-shopu Online psí škola naleznete doplňky pro hygienu nebo různé příslušenství, krmivo, pamlsky, pelechy, hračky, misky, oblečky a mnoho dalších produktů. 

Doprava a platba z Online psí škola

V případě, že si nakoupíte na e-shopu Online psí škola, máte možnost si vybrat, který dopravce vám zásilku doručí. Na výběr máte Zásilkovnu, Českou poštu nebo kurýrní přepravu. Při objednávce nad 1 999 Kč získáte dopravu zdarma.

Pokud si vyberete online kurz, nemusíte platit žádnou dopravu. Všechny kurzy totiž probíhají online a po zaplacení vám přijde e-mail se všemi instrukcemi, jak máte dále pokračovat. 

Platební metody

Za vaši objednávku můžete zaplatit dobírkou, online platební kartou nebo bankovním převodem.

Kontakt

V případě zájmu či dotazů se můžete obrátit na telefonní číslo: +420 773 749 263 nebo napsat e-mail. Pokud máte dotazy k online kurzům, pište na e-mail: info@onlinepsiskola.cz. Pokud si chcete něco objednat z e-shopu Online psí škola nebo máte jakékoliv dotazy k produktům / objednávce, napište na e-mail: eshop@onlinepsiskola.cz.

Sledujte Online psí školu také na Facebooku a Instagramu.

Online psí škola slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 10 % na vše

31.12.2022

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Online psí škola

Rádi byste, aby váš čtyřnohý parťák ovládal základní pokyny a povely? Vycvičte svého pejska z pohodlí vašeho domova. Online psí škola online kurzy základní pro štěňata i pro dospělé psy, kurz na problémové chování, nebo třeba online kurz psí triky. 

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 11,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě Online psí škola?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se