Massivo

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Massivo

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Massivo.

O obchodu Massivo

Hledáte nábytek, který nebudete muset vyhodit po několika letech? E-shop Massivo se zaměřuje především na různé druhy masivního nábytku. Nábytek je určen jak pro vybavení běžných domácností, tak také pro hotely a penziony díky své maximální odolnosti. Nabídka zboží sází na dostatečnou rozmanitost. Vybrat si tak můžete styl elegantní, minimalistický nebo výrazný a nápaditý. Sortiment, ve kterém převažuje dubový masiv, pak doplňuje dýhované lamino.

Obrázek

Na Massivo.cz si můžete vybírat komody, vitríny, televizní stolky, konferenční stolky, knihovny, příborníky, postele, noční stolky, jídelní stoly, židle, police a další. Samozřejmě v každé kategorii máte celou řadu možností volby - dokonce několik celých sérií nábytku, které k sobě navzájem patří.

Nábytek se dodává v rozloženém stavu, proto nabízí prodejce taktéž službu montáže po doručení. Mají vyškolené pracovníky a veškeré profesionální nářadí. Jako jediná firma v republice mají dostatek zkušeností s montáží nábytku tohoto typu. Cena za montáž je 12 % z ceny objednávky a stačí napsat do poznámky "montáž" a telefonicky se už domluvíte na podrobnostech. Díky montáži od massivo.cz ušetříte čas i starosti, budete mí tjistotu, že je vše v pořádku a na montáž získáte také plnou záruku. Zajištěna bude rovněž ekologická likvidace obalových materiálů.

Kontakt

Pro případné reklamace a dotazy můžete e-shop kontaktovat e-mailem: obchod@massivo.cz nebo telefonicky: 773 986 400


Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Massivo

Toužíte po kvalitním nábytku, který vydrží celé roky a navíc zútulní váš domov? Internetový obchod Massivo nabízí kvalitní a bytelný nábytek z masivního dubového dřeva do každého bytu i domu. V nabídce e-shopu Massivo seženete nábytek a vybavení do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice i koupelny a těšit se můžete na zajímavé ceny i prvotřídní servis.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Massivo?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se