Massivo

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Massivo slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě Massivo

Platí do 17.10.2021

 
   

Toužíte po kvalitním nábytku, který vydrží celé roky a navíc zútulní váš domov? Internetový obchod Massivo nabízí...

O obchodu Massivo

Hledáte nábytek, který nebudete muset vyhodit po několika letech? E-shop Massivo se zaměřuje především na různé druhy masivního nábytku. Nábytek je určen jak pro vybavení běžných domácností, tak také pro hotely a penziony díky své maximální odolnosti. Nabídka zboží sází na dostatečnou rozmanitost. Vybrat si tak můžete styl elegantní, minimalistický nebo výrazný a nápaditý. Sortiment, ve kterém převažuje dubový masiv, pak doplňuje dýhované lamino.

Obrázek

Na Massivo.cz si můžete vybírat komody, vitríny, televizní stolky, konferenční stolky, knihovny, příborníky, postele, noční stolky, jídelní stoly, židle, police a další. Samozřejmě v každé kategorii máte celou řadu možností volby - dokonce několik celých sérií nábytku, které k sobě navzájem patří.

Nábytek se dodává v rozloženém stavu, proto nabízí prodejce taktéž službu montáže po doručení. Mají vyškolené pracovníky a veškeré profesionální nářadí. Jako jediná firma v republice mají dostatek zkušeností s montáží nábytku tohoto typu. Cena za montáž je 12 % z ceny objednávky a stačí napsat do poznámky "montáž" a telefonicky se už domluvíte na podrobnostech. Díky montáži od massivo.cz ušetříte čas i starosti, budete mí tjistotu, že je vše v pořádku a na montáž získáte také plnou záruku. Zajištěna bude rovněž ekologická likvidace obalových materiálů.

Kontakt

Pro případné reklamace a dotazy můžete e-shop kontaktovat e-mailem: obchod@massivo.cz nebo telefonicky: 773 986 400


Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Massivo

Toužíte po kvalitním nábytku, který vydrží celé roky a navíc zútulní váš domov? Internetový obchod Massivo nabízí kvalitní a bytelný nábytek z masivního dubového dřeva do každého bytu i domu. V nabídce e-shopu Massivo seženete nábytek a vybavení do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice i koupelny a těšit se můžete na zajímavé ceny i prvotřídní servis.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Massivo?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.