Koření králů

O obchodu Koření králů

Potrpíte si na prvotřídní chuť a vůni pokrmů či nápojů? Pak jistě souhlasíte, že každé každé vynikající jídlo potřebuje to správné koření. Internetový obchod Koření králů nabízí ručně balené koření z rodinné manufaktury, se kterým bude každé jídlo královská hostina. Denně pro vás hledají a dováží skvělé koření z celého světa a balí ho do sáčků se zipem tak, aby koření vydrželo voňavé po dlouhou dobu.

Koření ze všech koutů světa 

Toužíte zažít tu pravou Asii na talíři nebo vás lákají spíše chutě Jižní Ameriky? Na e-shopu Koření králů přesně vědí, co vašim kulinářským dovednostem dodá tu správnou chuť exotiky. A proto zde naleznete širokou nabídku koření všech možných druhů ze všech koutů světa. Mezi nejoblíbenější patří nepochybně několik druhů koření chilli papriček, které dodají vašemu jídlu ten správný ostrý říz. Vybírat můžete z koření jednodruhových nebo z již připravených směsí koření. 

Koření králů

Udělejte radost skvělým kořením

Na e-shopu Koření králů můžete sehnat také originální dárek pro vaše blízké v podobě originálně zabalených sad koření, které potěší každého příznivce kvalitní gastronomie. Vybírat můžete třeba z dárkových sad bylinkových koření, chilli, koření na ryby či saláty, nebo třeba jedinečné sady mezinárodních koření.

Nechte si poradit

Nevíte si rady s on-line nákupem v internetovém obchodě Koření králů? Neváhejte kontaktovat jejich zákaznický servis na telefonním čísle +420 776 535 698 nebo e-mailové adrese koreni@korenikralu.cz, kde vám každý všední den od 8:00 do 20:00 poradí tým odborně vyškolených zaměstnanců s výběrem, on-line nákupem či reklamací a vrácením zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Koření králů a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 3 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás odměníme

O Koření králů

Koření králů je ručně balené koření z rodinné manufaktury, se kterým bude každé jídlo královská hostina. Denně pro vás hledají a dováží skvělé koření z celého světa a balí ho do sáčků se zipem tak, aby koření vydrželo voňavé po dlouhou dobu. Vybírat můžete z velkého množství různých druhů a při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Koření králů.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se