KARA

O obchodu KARA

Společnost Kara vyrábí a prodává dámskou a pánskou konfekci z pravé kůže a kožešin, koženou galanterii a doplňky. Přináší prověřenou klasiku i nejnovější trendy, vždy však klade důraz na propracovaný detail a prémiovou kvalitu použitých materiálů.

Kara navazuje na poctivé kožedělné řemeslo ověřené staletími a nabízí nadčasové, precizně zpracované produkty, které jsou dostupné všem. Výrobci jsou přesvědčeni, že je kůže natolik výjimečný materiál, že by neměl chybět v žádném šatníku. Její nenahraditelnost pro výrobu oblečení a doplňků je především v jejím přírodním charakteru.

Kara.cz: Skvělé služby a odbornost

V kůži se odborníci obchodu Kara perfektně vyznají a poskytují tak bezkonkurenční služby. Obchod disponuje vlastní čistírnou, nabízí specializovanou úschovnu kožených a kožešinových pokladů značky Kara i pozáruční opravu oděvů. Po celé České republice najdete 30 poboček Kara, na Slovensku 11. Jakýkoliv model si můžete objednat na vybranou prodejnu, kde na vás bude v domluveném termínu čekat. Stálí zákazníci mohou využít výhod věrnostního klubu.

Historie značky Kara

Kořeny československé značky s koženou a kožešinovou módou sahají až do roku 1948. Kara vznikla v letech 1953–1955 jako národní podnik sloučením znárodněných kožešnických podniků v Hlinsku, Kolíně a Trutnově. V 70. a 80. letech Kara získala věhlas po celém světě – třetina produkce se vyvážela do SSSR, ale také do Švýcarska, Německa, Velké Británie, USA nebo Skandinávie.

Kaře se navzdory velké konkurenci podařilo prosadit a zaujmout silnou pozici na trhu i po revoluci. Dnes se zaměřuje na výrobu a prodej nejen kožených a kožešinových oděvů, ale také kvalitních kožených doplňků a galanterie.

Nákupy na Kara.cz ještě výhodněji

Kvalitní kožené a kožešinové oděvy nyní seženete ještě výhodněji. Nakupujte v obchodě Kara přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete zpět na účet až 5 % z nákupu na Kara.cz. A to se vyplatí!

 • Podobný eshop ZOOT pre vás máme pripravený aj na Slovensku.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Gino Rossi.

Obchody, kde vás odměníme

O KARA

Kůže je vysoce odolný materiál a vydrží několikanásobně déle než syntetická látka, která jí v žádném případě nemůže konkurovat. Doplňte i vy svůj šatník o jedinečné kožené a kožešinové oděvy obchodu Kara, jehož tradice sahá až do roku 1948. Vybírejte elegantní bundy, rukavice, peněženky nebo tašky na Kara.cz a nechte se okouzlit krásou tohoto jedinečného materiálu.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod KARA.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se