Haffit

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Haffit slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 100 Kč na vše v obchodě Haffit

Platí do 19.09.2021

 
   

Haffit je jedinečné krmivo na míru pro vašeho čtyřnohého člena rodiny...

O obchodu Haffit

Sháníte kvalitní krmivo pro vašeho čtyřnohého mazlíčka? Haffit.cz je obchod provozovaný společností CANDY, která se na trhu s krmivy pohybuje už více než čtvrt století a v potravinách pak 15 let. Haffit produkty jsou vyráběny vlastnoručně v provozu v Sezemicích u Pardubic. 

Haffit je jedinečné krmivo připravené na míru pro vašeho psa ze surovin podle vašeho výběru. Pro každého psa je krmivo jiné, ale vždy čerstvé a pestré a při zachování komfortu suchých krmiv. Nejedná se pouze o krmivo, ale o kompletní službu pro vašeho mazlíčka i pro vás. Své dlouholeté zkušenosti firma využila k tomu, aby vyinula potravu Haffit – tedy čerstvé polštářky přeplněné masem, které se díky unikátním postupům a službám promění v to nejlepší, co můžete psovi dát. 

Doprava a platba

Dopravu zajišťuje PPL v Česku nebo pošta na Slovensku. Objednávku si můžete převzít i osobně na adrese Žižkova 576, 533 04 Sezemice u Pardubic. Platit můžete na dobírku, rychlým bankovním převodem nebo platební kartou.

Zákaznický servis

Máte nějaký dotaz ohledně krmiva? Kontaktujte zákaznickou linku na telefonním čísle +420 737 898 799 / +420 466 742 541 ve všední dny od 7:00 do 15:30 nebo pište na e-mail info@haffit.cz. Obchod Haffit můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Haffit. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Haffit vás odměníme až 100 Kč z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Haffit

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a Haffit sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Haffit uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Haffit. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Haffit. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Slevový kupón“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Haffit. Následně potvrďte tlačítkem „Použít“. Sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba Zoohit, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Haffit

Haffit je jedinečné krmivo na míru pro vašeho čtyřnohého člena rodiny ze surovin podle vašeho výběru. Pro každého psa je tedy jiné, vždy čerstvé a pestré a zároveň je zachován komfort suchých krmiv. Nejedná se o klasické granule, ale o čerstvě pečené polštářky plněné masemNení to pouze krmivo, je to kompletní služba pro vašeho mazlíčka i pro vás. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 100  zpět z ceny nákupu v obchodě Haffit?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.