EliteDate

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

EliteDate slevové kupóny a slevy < / h2 >

Peníze zpět 7,5 % na vše v obchodě EliteDate

Platí do 06.12.2021

 
   

V dnešní uspěchané době je stále těžší seznámit se. Využijte EliteDate, online seznamku pro vztah. Své štěstí už díky ní našla...

O obchodu EliteDate

Seznámit se v dnešní době není tak jednoduché, jak se může zdát. Rychlá a moderní doba přináší mnoho práce, snaha o kariéru nebo možnost žít v online světě upozaďují myšlenky na partnerský život. Nedaří se vám seznámit se v offline prostoru? Zkuste online seznamku EliteDate.

Obrázek

Partner z online světa

Pro některé může být hledání "toho pravého" vyčerpávající, zdlouhavé. Když se objeví pár nevydařených pokusů, můžete ztrácet víru a naději. Nejste příliš komunikativní? Neoslovíte ženu jen tak na ulici nebo v baru? Nevyšlete k muži první signál? Nejen pro vás je zde online seznamka EliteDate. V domácím prostředí si sednete za počítač a svět seznámení máte na dosah.

Pro mnohé introverty je online seznámení jedna z možností, jak najít partnera. V pohodlí domova vyplníte svůj profil na seznamce, přidáte fotografii a hledáte protějšky, kteří smýšlí stejně jako vy. V klidu si projdete jednotlivé profily a máte možnost napsat těm, kteří vás zaujmou.

Najdete, co hledáte

Snad každý někdy zažil schůzku, která se nepovedla. Každý měl jiná očekávání od schůzky a odcházíte zklamaní. I tomu se umí online seznamka EliteDate do určité míry vyhnout. Vyberete si ze základních kategorií - on hledá ji, ona hledá jeho, on hledá jeho, ona hledá ji. Podobně můžete hledat podle města, ve kterém žijete, takže se nestane, že budete prožívat "lásku na dálku".

Cítíte, že je pravý čas najít si vážný vztah? Nebo naopak? Chcete si užívat a hledáte flirt nebo dokonce seznámení za účelem sexu? I tyto možnosti v online seznamce EliteDate na začátku filtrujete. Seznamka je určená všem, kteří hledají vážné seznámení. Nemusí vás tak potkat hned na začátku nepochopení.

Proč zvolit EliteDate?

Hledat nového partnera nebo novou partnerku může být běh na dlouhou trať. Proč zvolit internetovou seznamku? Každý den se můžete seznámit s někým novým. EliteDate navíc kontrolují jednotlivé profily a ty falešné jsou mazány, takže se nestane, že vás falešný profil osloví.

Internetová seznamka přináší Tipy k seznámení. V těch se dozvíte spoustu zajímavostí - jak si vyplnit profil na seznamce, co vám brání v seznámení, tipy na výběr správného partnera, kam jít na první rande a mnoho dalšího. Registrace a otestování seznamky jsou zdarma, prémiové funkce jsou zpoplatněny.

Kontakty

Máte-li jakýkoliv dotaz, můžete si přečíst nejčastější otázky. Nenašli jste odpověď? Pak můžete kontaktovat v pracovní dny od 9 do 17 hodin telefonní linku +420 773 543 459 nebo napsat e-mail na info@elitedate.cz.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O EliteDate

V dnešní uspěchané době je stále těžší seznámit se. Využijte EliteDate, online seznamku pro vztah. Své štěstí už díky ní našla spousta šťastných párů. Nemusíte se bát, všechny profily jsou ověřené a na webu seznamky najdete také recenze lidí, kteří na EliteDate našli svou spřízněnou duši.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě EliteDate?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.