EliteDate

EliteDate

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě EliteDate

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu EliteDate.

O obchodu EliteDate

Seznámit se v dnešní době není tak jednoduché, jak se může zdát. Rychlá a moderní doba přináší mnoho práce, snaha o kariéru nebo možnost žít v online světě upozaďují myšlenky na partnerský život. Nedaří se vám seznámit se v offline prostoru? Zkuste online seznamku EliteDate.

Obrázek

Partner z online světa

Pro některé může být hledání "toho pravého" vyčerpávající, zdlouhavé. Když se objeví pár nevydařených pokusů, můžete ztrácet víru a naději. Nejste příliš komunikativní? Neoslovíte ženu jen tak na ulici nebo v baru? Nevyšlete k muži první signál? Nejen pro vás je zde online seznamka EliteDate. V domácím prostředí si sednete za počítač a svět seznámení máte na dosah.

Pro mnohé introverty je online seznámení jedna z možností, jak najít partnera. V pohodlí domova vyplníte svůj profil na seznamce, přidáte fotografii a hledáte protějšky, kteří smýšlí stejně jako vy. V klidu si projdete jednotlivé profily a máte možnost napsat těm, kteří vás zaujmou.

Najdete, co hledáte

Snad každý někdy zažil schůzku, která se nepovedla. Každý měl jiná očekávání od schůzky a odcházíte zklamaní. I tomu se umí online seznamka EliteDate do určité míry vyhnout. Vyberete si ze základních kategorií - on hledá ji, ona hledá jeho, on hledá jeho, ona hledá ji. Podobně můžete hledat podle města, ve kterém žijete, takže se nestane, že budete prožívat "lásku na dálku".

Cítíte, že je pravý čas najít si vážný vztah? Nebo naopak? Chcete si užívat a hledáte flirt nebo dokonce seznámení za účelem sexu? I tyto možnosti v online seznamce EliteDate na začátku filtrujete. Seznamka je určená všem, kteří hledají vážné seznámení. Nemusí vás tak potkat hned na začátku nepochopení.

Proč zvolit EliteDate?

Hledat nového partnera nebo novou partnerku může být běh na dlouhou trať. Proč zvolit internetovou seznamku? Každý den se můžete seznámit s někým novým. EliteDate navíc kontrolují jednotlivé profily a ty falešné jsou mazány, takže se nestane, že vás falešný profil osloví.

Internetová seznamka přináší Tipy k seznámení. V těch se dozvíte spoustu zajímavostí - jak si vyplnit profil na seznamce, co vám brání v seznámení, tipy na výběr správného partnera, kam jít na první rande a mnoho dalšího. Registrace a otestování seznamky jsou zdarma, prémiové funkce jsou zpoplatněny.

Kontakty

Máte-li jakýkoliv dotaz, můžete si přečíst nejčastější otázky. Nenašli jste odpověď? Pak můžete kontaktovat v pracovní dny od 9 do 17 hodin telefonní linku +420 773 543 459 nebo napsat e-mail na info@elitedate.cz.

EliteDate slevové kódy, které jste zmeškali

Při zakoupení prémiového členství získáváte 2 měsíce navíc ZDARMA

25.07.2021

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O EliteDate

V dnešní uspěchané době je stále těžší seznámit se. Využijte EliteDate, online seznamku pro vztah. Své štěstí už díky ní našla spousta šťastných párů. Nemusíte se bát, všechny profily jsou ověřené a na webu seznamky najdete také recenze lidí, kteří na EliteDate našli svou spřízněnou duši.

Podmínky nákupu

Při nákupu v aplikaci obchodu se odměna nepřipíše.

Odměna za registraci je připsána uživateli, který se přesměroval z Tipli a následně vytvořil registraci na stránce EliteDate. Odměna ze registraci bude zrušena v případě, že je registrovaný uživatel mladší 30 let, je smazán administrátorem, sám si do 2 dní zruší účet, nebo pokud se během 14 dní od registrace ani jednou nepřihlásí do systému.

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  7,5 %
Nákup 7,5 %
Registrace 13 
Zobrazit všechny nabídky ↓

EliteDate v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě EliteDate?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se